999 rezultate për

princi

Ishin pjesë e grupit, Soni Malaj mbi Elia Zaharian: Princi Leka nuk do kishte gjetur... Në emisionin “Zonë e Lirë” ka qënë e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, e cila rikthehet në këtë studio pa
Merr fund treshja, Egla Harxhi ndahet nga Princi i Libofshës Dashuria poligame është një kapitull i mbyllur për Egla Harxhin. E ftuar në emisionin e Rudisës, ish- Miss Shqipëria ka
Dalin fotot e tradhtisë së Princit William me modelen australiane (FOTO LAJM) Zëra që krijojnë siklet brenda familjes mbretërore angleze, pasi thuhet se princi i kurorës William, ka tradhtuar të sho
"Princi" i Libofshës: Si do ta legalizoj kanabisin në Shqipëri Të gjitha urdhëresat e kanabisit do i gjeni në projektin kontravers të Alexandre de Basseville, zbulesën e të cilit e bë
Dokumentari i ri zbulon se princi William nuk donte të bëhej mbret Princi William duket sikur do të jetë një mbret perfekt dhe njerëzit dëshirojnë shumë ta shohin në fron. Me sa duket
Dalin sekrete të tjera, me kë ishte lidhur William para Kate Para se princi William të bëhej njeriu familjar dhe serioz që njohim sot, ka pasur edhe ai romancat e veta. Në një l
Njihuni me qytetin më të shfrenuar në botë, edhe princi nxjerr kërthizën (FOTO LAJM) Kryeqyteti i Tajlandës, Bangkoku vazhdon të mbetet si qyteti më i shfrenuar në botë për jetën e natës, shkruan albeu.com
Klaudia në krahët e balerinit italian, Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia Pepas dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe në media. Kjo pasi shumë pak ishte folur për lidhjen e tyre
Marcelino: Batshuayi mund të mbetet te Valencia Michy Batshuayi mund të qëndrojë te Valencia deri në fund të sezonit, pavarësisht zërave që flisnin për një rikthim të t
Pas aksidentit të frikshëm, Princi Charles thyen sërish rregullat Vetëm 48 orë pasi u përfshi në një aksident automobilistik, Duka i Edinburg, Princi Philip, është parë duke drejtuar mak
Britanikët në ankth, Princi Philip pëson akisdent Princi Philip është përfshirë në një aksident me makinë teksa hynte në rezidencën mbretërore të Sandringham, në Britanin
“Princi im”, Klaudia rrëfen kush është balerini që e mbante në ajër "Princi im", shkroi Klaudia krahas një casti ku balerini e mbante në ajër. Kjo bëri që të ngriheshin shumë pikëpyetje
1 000 speciale britanike nisen në "luftë" kundër Putinit, mes tyre edhe princi Harry (FOTO LAJM) Princi Harry pritet t'i bashkohet forcave speciale britanike që do të shkojnë në një stërvitje ekstreme në veri të Norve
Senatori amerikan trondit Arabinë Saudite: Princi është i çmendur Senatorët amerikanë kanë thënë se pas një takimi privat me përfaqësues të CIA-s, janë më të bindur se kurrë që princi sa
Dalin mesazhet e gazetarit të masakruar, çfarë shprehte për princin e kurorës Vazhdojnë të dalin detaje nga vrasja e bujshme e gazetarit Saudit në Konsullatën e Arabisë Saudite në Turqi. Së fundmi j
Alarm për puç në Arabinë Saudite, ushtria mësyn kryeqytetin Mediet saudite kanë thënë se princi Mohammed bin Salman e ka vënë ushtrinë në gjendje gatishmërie, pas thashethemeve se
Edhe princi uron festën: Rroftë bashkimi kombëtar Nga Princ Leka Zogu. Të dashur Motra dhe Vëllezër, Qytetarë dhe qytetare të mbarë Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë,
“Princi u përpoq të shpëtonte princin tim”, flet mes dhimbjes nëna e djalit të mbytur Një djalë vetëm 16 vjec ka gjetur vdekjen pasi u mbyt në Lee Valley Park. Vdekja e tij shokoi mbarë publikun dhe madj
Ooperacioni u krye me sukses! Përgjimi që implikon princin saudit në masakrimin e gazetarit Vetëm pak kohë pas vrasjes së gazetarit Jamal Khashoggi, një prej pjesëtarëve të ekipit që kreu ekzekutimin e tij, ka te
“Mbretëresha Elizabetë ha mish njeriu”, historitë në rrjet që të kallin datën Fiksimi me familjen mbretërore sa vjen e bëhet gjithnjë e më i madh. Thashethemet e pafundme tani kanë kaluar në një tje