999 rezultate për

prifti

Endri Prifti reagon nga Las Vegasi: Florit i urojmë shëndet dhe... Ngjarja që ndodhi mbrëmjen e së dielës, ku u dogj makina e shtrenjtë e këngëtarit Flori Mumajesi vijon të hetohet, dhe p
Ndjekësit: Shko rrëfeu tek prifti! Rama: Ik shiko Interin më mirë (FOTO LAJM) Kryeministri është përfshirë sërish në debate me ndjekesit, të cilët i kanë cilësuar si mashtrime për Koncertin e Vjenës
Endri Prifti sulmon Artjola Toskën: E ngatërrojnë atë me dollarin Pas mbylljes së “Kënga Magjike” me fitoren e Rozana Radit, nuk kanë munguar pakënaqësitë dhe akuzat ndaj organizatorëve
Shpërthen Endri Prifti për "Këngën Magjike": Ardit po na dëmtoni! (FOTO LAJM) Pakënaqësitë që kanë shprehur këngëtarët ndaj "Këngës Magjike" i shtohen edhe ato të vëllezërve korçarë. Endri Prifti, m
Prifti italian fajëson homoseksualët për tërmetet Një prift italian ka deklaruar se tërmetet që e kanë dridhur vendin duke vrarë qindra njerëz dhe dukë lënë mijëra të tje
Përplasi për vdekje nënën e dy fëmijëve, 3 "gurët" e akuzës që fundosin Memollarin Prokuroria tashmë ka përfunduar hetimet për aksidentin e rëndë ku gjeti vdekjen nëna e dy fëmijëve, Dhurata Prifti, në k
Rrëfehet prifti: "Si e pastruam Nënë Terezën nga Djalli" Kryepeshkvi Henry D'Souza i Kalkutës, ka rrëfyer historinë se si e ka pastruar nga 'Djalli' Nënë Terezën. Kjo ndodhi
Arrestohet prifti, ngacmoi seksualisht 12-vjeçaren dhe 4 gra Një prift në Palermo, Sicili, është arrestuar nga policia së bashku me një kolonel ushtarak, nën akuzat për abuzim seksu
Greqi, prifti i vdekur shëtitet në rrugët e qytetit i ulur në fron (FOTO) Me një pamje të rrallë janë përballur banorët e qytetit grek të Lamias, kur kanë parë një prift të vdekur të shëtitet në
Joshte femrat me Porsche e Ferrari, më pas i nxirrte prostituta (FOTO LAJM) Dy raste të zbuluara dhe një e mbetur në tentativë për shfrytëzim prostitucioni kanë vëne në pranga një person e një tje
Arrestohet për prostitucion trafikanti me Ferrari (FOTO LAJM) Një 26-vjeçar është arrestuar në Tiranë i akuzuar për trafikim të qenieve njerëzore për shfrytëzim prostitucioni. I a
Veliaj bën “priftin”, Princ Leka dhe Elia Zaharia shkëmbejnë unazat dhe puthje (VIDEO) Përfaqësuesit e lartë të të gjitha komuniteteve fetare kanë bekuar çiftin dhe pas celebrimit të bërë nga Erion Veliaj, E
E RRALLË/ Imami dhe prifti, në të njejtën ceremoni varrimi në Kosovë (FOTO LAJM) Në një ceremoni varrimi e cila ka ndodhur në fshatin Fshaj në Komunën e Gjakovës, kanë marr pjesë kleri mysliman dhe ai
Rihapet kisha ku ISIS vrau priftin Kisha në Normandy të Francës, ku ekstremistët e ISIS-it vranë një prift, do të rihapet sot për famullistët për herë të p
Ekstradohet në Rusi prifti ortodoks që akuzohet për pedofili Prift ortodoks rus, i cili ishte akuzuar për ngacmim seksual të të miturve në një kamp për fëmijë ortodoks, në ishullin
Kosova ekstradoi në Britani priftin që akuzohet për pedofili Ish-prifti katolik i cili akuzohet për krime seksuale, është ekstraduar nga Kosova në Britani. Lorenc Soper, 72 vjeç,
Myslimanë e katolikë përkujtojnë priftin e vrarë në kishë nga terroristët Rreth 2.000 besimtarë katolikë të shoqëruar nga të paktën 100 myslimanë, sot nxitonin për të marrë pjesë në katedralen e
Sulmi në kishën e Normandisë/ Komuniteti mysliman refuzon të varrosë vrasësin e priftit Myslimanët në vendlindjen e Adel Kermiche, një nga adoleshentët që i prenë fytin priftit në një kishë në Francë, kanë re
Policia identifikon sulmuesin e dytë të priftit francez Pas pengmarrjes që ndodhi në një kishë në Normandi, ku mbeti i vrarë prifti Jacques Hamel, teksa mbante meshën, prokuro
Pengmarrja në kishë, një nga vrasësit kishte qenë në arrest shtëpie Një nga autorët e akuzuar për vrasjen priftit gjatë pengmarrjes së një kishe në Francën veriore, kishte qenë i monitorua