999 rezultate për

presidentit

Presidentit të Lyonit nuk i del inati: Pezullimi sezonit ishte një zgjedhje prej idiotësh Kampionati francez është një nga të paktët në Europë që ka vendosur për ndërprerjen përfundimtare të sezonit 2019-2020,
Përfundon takimi i Metës me opozitën, cilat janë kërkesat e presidentit Ka përfunduar takimi i presidentit Meta me përfaqësuesit e opozitës, i cili zgjati për rreth 60 minuta. Mësohet se p
Kushton rreth 66 milionë paund, brenda avionit super-luksoz të presidentit të Chelsea (FOTO LAJM) Së fundmi ka qenë tabloidi anglez “The Sun”që i ka kushtuar një artikull pasurisë së Abramovich, konkretisht ata janë fo
AS: Kërkohet arrestimi i presidentit të FIFA-s Dy personat që ideuan përdorimin e sprajtit nga gjyqtarët në ndeshjet e futbollit kërkojnë arrestimin e presidentit të F
Koronavirusi i merr jetën edhe ish-zv/presidentit të Real Madridit (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta në moshën 76-vjeçare ish-zv/presidenti i Real Madridit, Amador Suarez Villa. Ai ndërroi jetë për shka
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, modelja nuk përmbahet (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Abortoi një fëmijë të presidentit amerikan? Sekretet nga afera e Monroe me Kennedy (FOTO LAJM) Marilyn Monroe është një emër i pavdekshëm dhe konsiderohet si seks simboli i të gjitha kohërave. Edhe pse pati një jetë
I bën thirrje popullit të mbajnë maskën, por gjesti i presidentit shkrin së qeshuri rrjetin (FOTO LAJM) Presidenti i Afrikës së Jugut Cyril Ramaphosa u shfaq dje në televizion teksa tentonte pa sukses të vendoste maskën mbro
Çfarë po ndodh me LDK? Ende s’ia ka dërguar presidentit emrin për kryeministër Shefi i Shtetit ende s’e ka nënshkruar dekretin me të cilin do ta nominonte Avdullah Hotin për Shef të Qeverisë së re. K
Pranverë mes presidentit dhe kryeministrit? Përgjigjet Ilir Meta Presidenti Ilir Meta deklaroi të enjten në "OPEN" se nuk ka një pranverë në marrëdhëniet me qeverinë, por sipas tij, ësh
Vetëvendosja dorëzon në Kushtetuese kërkesën ndaj presidentit Thaçi Lëvizja Vetëvendosje ka dorëzuar sot në Gjykatën Kushtetuese, kërkesën për vlerësimin e kushtetutshmërisë së veprimit të
Ish-presidentit të Real Madridit që vdiq nga Koronavirusi nuk i gjendet trupi Ashtu si Italia, edhe Spanja po kalon një kaos të vërtet prej Koronavirusit, por mesa duket në shtetin iberikas paniku ë
Koronavirusi i mori jetën ish-presidentit, ky është reagimi i Real Madridit Real Madridi e ka nderuar ish-presidentin e vet, Lorenzo Sanz, i cili vdiq të shtunën pas infektimit me koronavirus, duk
U dyshua për koronavirus, dalin rezultatet e analizave të nënpresidentit amerikan Nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence, ka rezultuar negativ në testet për koronavirus. “Ju raportojmë me
Nisin shqetësimet në Shtëpinë e Bardhë, zyrtari i lartë del me koronavirus Shqetësimet në Shtëpinë e Bardhë kanë nisur të bëhen konkrete. Një pjesëtar i zyrës së nënpresidentit amerikan, Mike
Mesazhi i fortë i presidentit të FIFA-s: Me fuqinë e futbollit të ndalim përhapjen e virusit Të përdorim "fuqinë e futbollit" për t’i ndërgjegjësuar njerëzit të ndjekin rekomandimet e Organizatës Botërore të Shënd
Skuadra e presidentit Lotito thyen rregullat Presidenti i Lazios, Klaudio Lotito, rrezikon të penalizohet për shkak të një vendimi të paprecedentë. Futbollistët e
Betohen para presidentit tre anëtarët e rinj të gjykatës së Lartë Tre anëtarët e rinj të Gjykatës së Lartë jane betuar sot para Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ceremonia është
Koronavirusi i merr jetën presidentit të Urdhrit të Mjekëve në Itali Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në Europë teksa Italia shfaq situatën më të rënduar. Ditën e sotme, ka humbur j
Akuzat e Presidentit Meta, përgjigjet Etilda Gjonaj Ministrja Gjonaj ka reaguar ndaj akuzave të Presidentit Meta. Në një deklaratë për mediat ajo tha: “Dal te shtjell