999 rezultate për

prekura

Nisin reshjet e dëborës, cilat janë zonat e prekura (FOTO LAJM) Duket se viti 2018 do të mbyllet i zbardhur nga reshjet e dëborës. Gjatë natës dhe përgjatë mëngjesit të sotëm në zo
Milan-Fiorentina mbyllet pjesa e parë me rrjeta të pa prekura Është mbyllur me rrjeta të pa prekura pjesa e parë mes Milanit dhe Fiorentinës e cila po zhvillohet në stadiumin San Sir
E hënë me rrebeshe shiu e rrufe, këto janë zonat më të prekura Fillimi i javës, 26 nëntor 2018: i gjithë vendi do të përfshihet nga reshje shiu pjesërisht dhe rrebeshe me shkarkesa el
Gjysma e Tiranës pa drita! Këto janë zonat e prekura Gjatë ditës së sotme disa lagje të kryeqytetit, prej orës 9:00 të mëngjesit deri në orën 14:00 do të jenë pa energji ele
Tirana sot pa energji, këto janë zonat e prekura Gjatë ditës së sotme do të mungojë furnizimi me energji elektrike në disa zona të Tiranës. Njoftimin e ka bërë të di
Tirana nesër pa energji, këto janë zonat e prekura OSHEE, ka njoftuar se ditën e nesërme disa zona të Tiranës do të shkëputet përkohësisht energjia elektirke për shkak të
Uji përmbyt Greqinë, banorët dalin rrugve (VIDEO) Zona të tëra janë pushtuar nga uji në qytetin e Mandras në Greqi duke bërë që autoritetet të shpallin gjendjen e jashtëz
Sulmi i Belgjikës nuk mjafton për të shënuar ndaj Panamasë, rrjetat mbeten të paprekura Është mbyllur pjesa e parë e takimit midis Belgjikës dhe Panamasë me një barazim pa gola 0-0. Rrjetat kanë mbetur të
Kosta Rika-Serbia/ rrjetat mbeten të paprekura pë 45' minuta Pjesa e parë e ndeshjes midis Kosta Rikës dhe Serbisë e vlefshme për grupin E, të këtij Botërori është mbyllur më një ba
Mbyllet pjesa e parë e takimit Francë-Australi, me rrjeta të paprekura Pjesa e parë e takimit midis Francës dhe Australisë është mbyllur me një barazim pa gola. Të dy skuadrat kanë tentua
Studimi historik: Mijëra femra me kancer në gji mund të shmangin kimioterapinë Mijëra femra të prekura me formën më të zakonshme të kancerit të gjirit dhe që e kanë kapur atë në një faze te hershme,
"ALBtelecom" i bashkohet fushatës së donacioneve, në ndihmë të familjeve të prekura nga përmbytjet ALBtelecom i është përgjigjur thirrjes së Ministrisë së Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale për të realizuar një fushatë
Tirana sërish pa energji elektrike, këto janë zonat e prekura Në disa zona të kryeqytet është ndërprerë energjia elektrike bëhet e ditur nga OSHEE. Sipas njoftimit mësohet se për
Përmbytjet në Shqipëri, Çairi dërgon ndihma për familjet e prekura Komuna e Çairit i ka ardhur në ndihmë familjeve shqiptare të prekura nga përmbytjet, duke i sjellë ndihma ushqimore dhe
Data, kur rifillon mësimi në shkollat e prekura nga përmbytjet Gjendja e shkaktuar prej përmbytjeve solli mjaft dëme edhe në shkolla. Ministria e Arsimit njofton rinisjen e procesi
Përmbytjet, Rama premton kompensim për familjet e prekura Sot në mbledhjen e organizuar nga Kryeministri Edi Rama me Komitetin e Emergjencave, Rama u shpreh se pas përmbytjeve rr
Një tërmet i fuqishëm trondit Greqinë, ja zonat e prekura Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmjen e sotme qendrën e Greqisë. Sipas mediave vendase, tërmeti ka qenë me magnit
Nuk ka fitues në "Telia Parken", sfida mbyllet me porta të paprekura Danimarka dhe Irlanda e kanë mbyllur ndeshjen me porta të paprekura në ndeshjen e parë për "play-off"-in e Kupës së Botë
Olympiacos frenon Barcelonën në "Karaiskakis" me porta të paprekura (VIDEO) Olympiacos ka ndalur Katalanasit në "Karaiskakis" me rezultatin 0-0. Të dyja skuadrat patën raste për të shënuar por
Foto të pabesueshme, të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Në tokë ekzistojnë vende të mrekullueshme që të "lenë pa frymë". Për fat të mirë, në sajë të përpjekjeve të fotografë