999 rezultate për

preken

Ku ndodhet "Unaza e Zjarrit"? Vendet që preken nga tërmetet dhe vullkanet (FOTO LAJM) Unaza e Zjarrit është një zonë e madhe në pellgun e Oqeanit Paqësor, ku ndodhin një numër i madh i tërmeteve dhe shpërth
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO) Pak minuta më parë Noizy ka hedhur në treg këngën e tij në bashkëpunim me dy artistë të huaj. Kënga mban titullin “Co
Studim, njerëzit e shkurtër kanë më shumë mundësi të preken nga diabeti Njerëzit me trup më të shkurtër kanë një rrezik më të lartë për të marrë diabet sesa diabeti tip 2, sipas një studimi të
Foshnjet që lindin me operacion cezarian mund të preken nga këto sëmundje Fëmijët e lindur nga operacioni cezarian kanë më shumë gjasa të zhvillojnë autizmin si dhe ADHD (çrregullim i hiperaktiv
Thatësira po kërcënon Europën, preken dhe 2 qytete të Shqipërisë Temperaturat gjithnjë e më në rritje, kanë ngitur alarmin se Europa, përfshi këtu edhe Shqipëria, gjithnjë e më tepër po
Vapa ekstreme, Amerika shpall gjendje emergjence SHBA dhe Kanadaja kanë nisur të preken nga vala e të nxehtit ekstrem, që pritet të vijojë gjithë javën e ardhshme. Rryma
Mjekët japin alarmin! Të rinjtë shqiptarë po preken nga sëmundjet seksuale Sëmundjet seksualisht të transmetueshme po kthehen në një shqetësim mbarëbotëror. Sipas OBSH 1 mln persona përgjatë 24 o
Basha: Kështu të veprojë shteti për familjet që u prekën nga tërmeti Lëkundjet e forta të tërmetit me epiqendër në qarkun e Korçës kanë lënë pas katër persona të plagosur dhe disa shtëpi të
4 punonjit e Kujdesit Shëndetësor në Elbasan preken nga turbekulozi 4 punonjës të Fondit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor në Elbasan dyshohet se janë prekur nga sëmundja e turbekuloz
Të martën rikthehen reshjet, ja zonat që do të preken (FOTO LAJM) Pas ditëve të thata, duket se shiu po rikthehet sërish në Shqipëri. Sipas parashikimit të bërë për ditën e martë, pri
Prekën të gjithë, Facebook merr vendimin drastik Facebook dëshiron që përdoruesit të komunikojnë përmes platformës kryesore, dhe gjithashtu që aplikacionet të mos funksi
Elisa nuk përmbahet pasi i prekën Skënderbeun (VIDEO) Ministrja Elisa Spiropali, e njohur për deklaratën e fashme të saj ku krahasonte Ramën me heroin tonë kombëtar iu drejtu
Rikthehet bora, cilat janë zonat që do preken Ardhja e një sistemi vranësirash do të kushtëzojë mot me vranësira të shpeshta dhe alternime kthjellimesh në pjesën më t
Nuk preken pagat e prokurorëve dhe gjykatësve Asnjë euro më pak nuk do të marrim prokurorët dhe gjyqtarët e Kosovës pavarësisht se pagat e zyrtarëve të Qeverisë janë
Alarmante, 18 000 persona u prekën nga gripi për dy muaj në Kosovë Mbi 18 mijë raste të dyshimta me grip janë paraqitur për më pak se në katër muajt e fundit në institucionet shëndetësore
Boca Juniors niset për Madrid, tifozët "pushtojnë" rrugët (VIDEO) Në prag të zhvillimit të Kupës së Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors, që do të luhet më 9 dhjetor në orën 20:
Vijon prishja e objekteve pa leje që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe (VIDEO) Vijon prishja e objekteve pa leje që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe, familjet ne banesa sociale pa afat Për
Banesa sociale pa afat për familjet që preken nga projekti i Unazës së Madhe (VIDEO) Familjet që preken nga projekti i zgjerimit të Unazës së Madhe, të cilat po zhvendosen në banesa sociale mund të banojnë
Veliaj: Gati banesat sociale ose bonus qiraje për familjet që preken nga Unaza (FOTO LAJM) Banesat sociale në Shkozë janë gati për të mikpritur familjet e para, të cilat preken nga gjurma e Unazës së Madhe. Bash
Deklarata "bombë" e Kotzias, a preken ishujt e Ksamilit nga zgjerimi grek Nikos Kotzias, i dorëhequr pak ditë më parë nga posti i ministrit të jashtëm në Greqi, ka dorëzuar sot detyrën te kryemi