999 rezultate për

predha

Libi, bombardohet Tripoli Para agimit të ditës së sotme Tripoli, kryeqyteti i Libisë, është bombarduar. Lajmin e ka bërë të ditur televizioni shte
Basha: Prokurorët futën në xhepa predhat e të vrarëve Ministri i Brendshëm Lulzim Basha tha se arrestimi i gjashtë gardistëve të kërkuar nga prokuroria nuk është bërë për shu
Shkëmbim zjarri mes dy Koreve Korea e Jugut i kundërpërgjigjet zjarrit së Veriut pas një sulmi të mëhershëm me predha në një ishull afër kufirit të de
Kabul, predha ndaj pallatit presidencial Kur duhen edhe dy dite nga mbajtja e zgjedhjeve lokale dhe presidenciale, situata ne Afganistan tensionohet. Disa raketa