999 rezultate për

pozoje

LSDM pritet t’i propozojë koalicion BDI-së përmes një letre Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë do të dërgojë një propozim në letër për koalicion me BDI-në. Propozimi do të dorëzo
Solisti i “Coldplay” ndalon koncertin për fansin që do t’i propozojë të dashurës për martesë (FOTO & VIDEO) Quajeni magji! Solisti i bandës së mirënjohur “Coldplay” ka ndaluar koncertin e tij të Krishtlindjeve në Melbourne për t
Plas gallata në Komisionin e Ligjeve/ Ja çfarë do të propozojë qeveria Ashtu sikur pritej Komisioni i Ligjeve u përfshi në debate me tone të larta sot gjatë diskutimit për ligjin e qeverisë
Meta vlerëson dorëheqjen e Naços: Emri që do propozojë Rama do jetë bashkëpunues Pas dhënies së dorëheqjes nga posti ministër i Drejtësisë i Nasip Naços, një reagim i shkurtër për mediat është dhënë ng
Thaçi: MASH do të propozojë të mësohet maqedonishtja nga klasa e parë Menduh Thaçi ka thënë se situata në Maqedoni do të përkeqësohet edhe më tej dhe se shumë shpejt Qeveria do t’i propozojë
Miranda Kerr zhvishet në Kore, shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Ajo është aktualisht një ndër femrat më të bukura, e për hir të këtij fakti ajo ka shkaktuar shumë debate edhe për lidhj
Ja çfarë emri mund të propozojë Nimiç për Maqedoninë Ndërmjetësi për çështjen e emrit të Maqedonisë, Metju Nimiç mund të propozojë për emër të shtetin emrin "Republika Verio
Nora guxon të pozojë me armë, bum komentesh nga fansat Nora Istrefi gjithmonë na surprizon me fotot që ajo poston në rrjetet sociale. Ndërsa ndodhet në muajin e mjaltit, ajo p
Aguilera së shpejti do pozojë për “Playboy” Aguilera është shprehur e gatshme që të pozojë për “Playboy”. Thuhet se këngëtarja po bëhet gati të heqë të gjitha rroba
Aurela Hoxha si një sirenë (FOTO LAJM) Nëse format janë perfekte, vera do të ishte stina ideale për të reklamuar trupin. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Aurela Hox
KE pritet të propozojë statusin pa kushte Komisioni Europian pritet të rekomandojë pa kushte, statusin kandidat për Shqipërinë. Në një prononcim për Top Channel,
“Serbia të propozojë ndarjen e Kosovës” Kufijtë e Kosovës duhet të ndryshojnë dhe për këtë ndryshim Serbia duhet të bëjë propozimin. Kështu ka thënë Erhard Buse
Topalli: PS të propozojë, ne do votojmë amendamentet Pas letrës, që komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fule i dërgoi kryeministrit Berisha ku i kërkoi zgjidhjen e ngërçit pol
Komisioni gati te propozoje Fondin Monetar Evropian Merr jetë ideja e krijimit të një Fondi Monetar Evropian. Komisioni Evropian është gati të
Bakoyannis: KE nuk do te propozoje negociata me Maqedonine Shefja e diplomacisë greke, Dora Bakoyannis konsideron se Komisioni Evropian në raportin e nëntorit nuk d
Irani do propozoje ndalimin e sulmeve kunder impianteve berthamore Irani do të propozojë ndalimin e sulmeve ushtarake kundër impianteve bërthamore, gjatë një