999 rezultate për

portokalli

A do të rikthehet sërish në Portokalli? Bes Kallaku ka një përgjigje të prerë Besart Kallaku u largua nga "Portokallia" për shkak të angazhimeve të tjera personale. Largimi i tij është komentuar
U largua nga Portokallia, flet aktori: Nuk kthehem kurrë në Top Channel Erion Isai ishte një nga emrat e aktorëve të larguar nga portokallia këtë sezon të ri. Së bashku me partnerin Bes Kal
Aktori më i dashur i “Portokallisë” feston ditëlindjen (FOTO LAJM) Aktori i dashur i humorit, Florjan Binaj ka vendosur të na prezanotjë me familjen e tij pikërisht me rastin e ditëlindje
Të gjithë kundër Altin Bashës, aktori i njohur rrëfen si e largoi nga "Portokallia" Janë shtuar akuzat ndaj regjisorit të "Portokallisë", Altin Basha. Ishte Julian Deda ai që foli i pari duke thënë se
Tjetër largim nga "Portokalli", Gaz Paja braktis spektaklin (FOTO LAJM) Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga progra
Braktisën Portokallinë, Bes Kallakun dhe Erion Isain do t’i shihni në Tv Klan Bes Kallaku dhe Erion Isai padyshim që ishin dy “ikonat” e “Portokallisë” por këtë edicion ato vendosën të largoheshin n
Tjetër sulm për Altin Bashën, aktori tregon si e përzunë nga "Portokallia" Një ndër aktorët më të dashur të humorit Ervin Bejleri, ka treguar për herë të parë arsyen pse u largua nga Portokallia
Juli flet sërish për Altin Bashën e "Portokallisë": Të gjithë shokët më çuan SMS Julian Deda ka folur sërish në lidhje me thyerjen mes tij dhe regjisorit të "Portokallisë" Altin Basha duke shpjeguar ed
Jul Deda, "pa dorashka" ndaj Altin Bashës: T'a tregoj unë pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Xhemi, tashmë gati për sezonin e ri të Portokallisë (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga femrat më të bukura dhe më në formë të showbizit shqiptar. Moderatorja shumë e njohur Xhe
Agron Llakaj: Për fajin e Ardit Gjebreas më mbajtën dy rroga në “Portokalli” Lajmi se Agron Llakaj do të largohej nga spektakli i humorit “Portokalli” bëri bujë në vitin 2010, ku u përfol se humori
Jul Deda i jep "shuplakën" e radhës Altin Bashës: Ja pse ika nga "Portokallia" Një status i aktorit të humorit Julian Deda për largimet nga “Portokalli” shkaktoi mjaft zhurmë në median online si dhe
Agron Llakaj tregon për herë të parë arsyen se pse u largua nga Portokallia I ftuar sonte në “Xing me Ermalin”, humoristi Agron Llakaj ka rrëfyer për herë të parë pse u largua nga “Portokalli” dhe
Zbulohet kush do të jetë "Ardit Gjebrea" i Portokallisë Ka shkaktuar shume diskutime fakti se këtë sezon të Portokallisë do të ketë një personazh të ri i cili do të imitojë Ar
La Portokallinë, Bes Kallaku drejt Turqisë Thashethemet se Besi do të ikte nga Portokallia këtë sezon janë vërtetuar nga ky i fundit. Ai ka bërë të ditur për p
Altin Basha: Kush do ta drejtojë Portokallinë dhe ç'ka ndodhur me Florin Të panumërta kanë qenë shkrimet dedikuar Portokallisë dhe ndryshimeve që do të vijnë sezonin e ri, por në fund e gjithë
Florjan Binaj flet për herë të parë për largimin nga "Portokallia" Zërat se Florjan Binaj i njohur ndryshe si "polici" do të largohej nga Portokallia, qarkulluan me furi këto ditë në med
Florian Binaj tregon arsyen që e bëri të rikthehet në “Portokalli” Florian Binaj është rikthyer në Portokalli. Altin Basha, regjisori i “Portokalli” e konfirmoi pjesëmarrjen e Florit
Regjisori i "Portokallisë" i përgjigjet Jul Dedës: S'merrem ata që lehin Aktori Julian Deda nuk i kurseu akuzat publike ndaj regjisorit të "Portokalli-së", Altin Basha duke thënë se prej tij ja
Arbana sqaron largimin e Florjan Binaj nga "Portokallia" Prej ditësh qarkullon lajmi se Florjan Binaj i njohur si "Polici" i Portokallisë, do largohej nga spektakli i humorit.