999 rezultate për

portieri

Supergol nga 30 metra, portieri pëson dëmtim të rëndë Mosha është thjesht një shifër për ish-mesfushorin holandez të Milanit, De Jong. 34-vjeçari ka shënuar një perlë për sku
Ish-mbrojtësi i Dortmundit pëson dëmtim horror (VIDEO) Bordeaux dhe St.Etien u përballën ditën e sotme në sfidën e vlefshme për javën e 16-të të kampionatin francez, por më sh
IFFHS: Luka Modric është lojtari më i miri në botë Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave të Futbollit (IFFHS) ka zgjedhur mesfushorin e Real Madridit, Luka M
Portieri i Baselit mbron Xhakën: Ai vetëm do ta ndalte Demhasajn Ditën e djeshme në ndeshjen midis Baselit dhe Luzernit e përfunduar në shifrat e barabarta 1 me 1, Taulant Xhaka u përfs
PSG "josh" De Gean PSG vihet në gjurmët e portierit të Manchester United, David De Gea. “Red Devils” kanë dalë hapur se kanë nxjerrë në shi
Supergol, portieri i Jordanisë shënon nga 90 metra (VIDEO) Golat nga portierët janë të veçantë sepse ndodhin rrallë herë. Shpesh herë jemi mësuar që ato t’i shikojmë në kufijtë e
Mancester United, ofron 60 milionë euro për portierin e Anglisë Mancester United është gati të ofrojë 60 milionë euro për portierin e Everton, dhe të kombëtares angleze Jordan Pickford
Portieri i Manchester Cityt kryen stërvitjen e parë me Kosovën (FOTO LAJM) Portieri rezervë i Manchester City-t, Arjanet Muriqi, ka bërë sot stërvitje me ekipin e Përfaqësueses së Kosovës. Mur
Portieri i Liverpool lëshon deklaratën befasuese Portieri i skuadrës së Liverpool, Alisson Becker ka theksuar se çmimi që u përdor për të blerë atë nga Roma do të thotë
Jan Oblak, portieri më i mirë në La Liga Jan Oblak është shpallur portieri më i mirë në Spanjë për sezonin 2017/18. Ai mori trofeun Zamora, pasi pranoi 22 go
Atalanta dyfishon shifrat ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantas ka shënaur edhe golin e dytë pak minuta pas barazimit të Interit. Mbrojtësi Mancini shënoi me kok
Karius nuk i harron gafat e tij as në Turqi Transferimi i portierit Karius te Beshiktash në formë huazimi për të shëruar “plagët” e finales së Championsit kundër Re
Gafa e arbitrit në Champions, i anulon gol të rregullt Tottenhamit (FOTO LAJM) Tottenhami dhe PSV luajtën sfidën e xhiros së tretë në Champions League, por një moment i rrallë ka ndodhur në minutën e
Legjenda italiane kurajon Donnarumman: Gabimi do t’i bëjë mirë Dino Xoff, portieri historik i Juves dhe kombëtares italiane, komenton momentin e vështirë që po kalon portieri i Milani
Super De Gea, i mohon golin Ronaldos (VIDEO) David De Gea ka bërë sonte një superpritje gjatë ndeshjes Manchester United - Juventus. United është duke humbur me r
"Morata ka humbur besimin e skuadrës" Ish-trajneri i skuadrës së Chelsea, Ruud Gulit ka theksuar se Hazard dhe William nuk i besojnë Moratas në majën e sulmit
Kampioni i botës zbulon portierin më të mirë Portieri i skuadrës së Tottenham, Hugo Lloris beson se portieri më i mirë në botë aktualisht është ai i Bayern Mynih, Ma
Portieri hero i Izraelit bëhet "viral" me asistin e golit kundër Shqipërisë (VIDEO) Portieri i kombëtares së Izraelit, bëri një paraqitje mjaftë të mirë kundër Kombëtraes së Shqipërisë. Në disa raste
Super goditje me kokë, portieri i Izraelit i mohon golin Balajt Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit në Beer Sheva. Në minutën e 23' Bekim Balaj ishte shumë afër golit pas nj
Jan Oblak në ndjekje të rekordit të Valdesit Jan Oblak ka pranuar katër gola në katër ndeshjet e para të La Liga-s, por portieri slloven është në rrugën e duhur për