999 rezultate për

portieri

Supergol, portieri i Jordanisë shënon nga 90 metra (VIDEO) Golat nga portierët janë të veçantë sepse ndodhin rrallë herë. Shpesh herë jemi mësuar që ato t’i shikojmë në kufijtë e
Mancester United, ofron 60 milionë euro për portierin e Anglisë Mancester United është gati të ofrojë 60 milionë euro për portierin e Everton, dhe të kombëtares angleze Jordan Pickford
Portieri i Manchester Cityt kryen stërvitjen e parë me Kosovën (FOTO LAJM) Portieri rezervë i Manchester City-t, Arjanet Muriqi, ka bërë sot stërvitje me ekipin e Përfaqësueses së Kosovës. Mur
Portieri i Liverpool lëshon deklaratën befasuese Portieri i skuadrës së Liverpool, Alisson Becker ka theksuar se çmimi që u përdor për të blerë atë nga Roma do të thotë
Jan Oblak, portieri më i mirë në La Liga Jan Oblak është shpallur portieri më i mirë në Spanjë për sezonin 2017/18. Ai mori trofeun Zamora, pasi pranoi 22 go
Atalanta dyfishon shifrat ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantas ka shënaur edhe golin e dytë pak minuta pas barazimit të Interit. Mbrojtësi Mancini shënoi me kok
Karius nuk i harron gafat e tij as në Turqi Transferimi i portierit Karius te Beshiktash në formë huazimi për të shëruar “plagët” e finales së Championsit kundër Re
Gafa e arbitrit në Champions, i anulon gol të rregullt Tottenhamit (FOTO LAJM) Tottenhami dhe PSV luajtën sfidën e xhiros së tretë në Champions League, por një moment i rrallë ka ndodhur në minutën e
Legjenda italiane kurajon Donnarumman: Gabimi do t’i bëjë mirë Dino Xoff, portieri historik i Juves dhe kombëtares italiane, komenton momentin e vështirë që po kalon portieri i Milani
Super De Gea, i mohon golin Ronaldos (VIDEO) David De Gea ka bërë sonte një superpritje gjatë ndeshjes Manchester United - Juventus. United është duke humbur me r
"Morata ka humbur besimin e skuadrës" Ish-trajneri i skuadrës së Chelsea, Ruud Gulit ka theksuar se Hazard dhe William nuk i besojnë Moratas në majën e sulmit
Kampioni i botës zbulon portierin më të mirë Portieri i skuadrës së Tottenham, Hugo Lloris beson se portieri më i mirë në botë aktualisht është ai i Bayern Mynih, Ma
Portieri hero i Izraelit bëhet "viral" me asistin e golit kundër Shqipërisë (VIDEO) Portieri i kombëtares së Izraelit, bëri një paraqitje mjaftë të mirë kundër Kombëtraes së Shqipërisë. Në disa raste
Super goditje me kokë, portieri i Izraelit i mohon golin Balajt Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit në Beer Sheva. Në minutën e 23' Bekim Balaj ishte shumë afër golit pas nj
Jan Oblak në ndjekje të rekordit të Valdesit Jan Oblak ka pranuar katër gola në katër ndeshjet e para të La Liga-s, por portieri slloven është në rrugën e duhur për
Plaku lavdëron portierin Koliçi Skuadra e Kamzës nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 përballë Flamurtarit. Kapiteni dhe heroi i takimit për Kamzën, S
Buffon, portieri që solli risinë Nuk ka asnjë diskutim që Xhanluixhi Buffon është ndër portierët më të mirë në historinë e futbollit. Gardiani që aktuali
A do ta durojë Perez? Kjo është deklarata e Navas për Ronaldon REal Madrid ka pësuar një humbje drastike kundër CSKA Moska në Champions League. Në lidhje me këtë çështje ka reaguar
Portieri legjendar jep dorëheqjen nga kombëtarja Legjenda e futbollit rus, portieri Igor Akinfeev ka lajmëruar ditën e sotme tërheqjen nga kombëtarja e Rusisë pas 15 vit
"FIFA 19" vjen me gafën e radhës, Petr Cech tallet me të Video-loja FIFA shquhet se bënë shumë gabime në fomratin e kësaj loje. Së fundmi është një foto e Petr Cech në "FIF