999 rezultate për

portieri

Babai i portierit të Kosovës flet mbi të ardhmen e djalit Portieri i Kosovës Aro Muric sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Manchester City. Megjithatë ende nuk dihet se
Alisson Becker, portieri i cili e eleminoi dy herë me përmbysje Barcelonën Liverpooli arriti ta bënte të pamundurën duke eliminuar Barcelonën në ndeshjen e kthimit të Champions Leagues. "Të Ku
Zidane ndan mëndjen për portierin startues Pas 5 sezonesh në Madrid, portieri 32-vjeçar Keylor Navas do të largohet nga Real Madrid. Sipas të përditshmes spanjolle
Ish-portieri United "mallkon" Liverpoolin Ish-portieri i Manchester United dhe Everton Tim Howard e ka bërë të qartë se për cilën skuadër bën tifo këtë sezon.
Dalje e gabuar e portierit, Benzema nuk fal shënon të dytin (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar avantazhin ndaj Athletic Bilbao-s në minutën e 76-të. Autori i golit ka qenë përsëri Karim
Portieri i Empolit hyn në histori, 17 pritje ndaj Atalantës (VIDEO) Empoli mori një pikë më mjaft vlerë në luftën për mbijetesë ditën e djeshme duke barazuar pa gola ndaj Atalantë që ishte
Dëmtimet nuk i ndahen Bayernit këtë sezon, në infermieri dy titullarë Manuel Neuer dhe Mats Hummels kanë dalë të dëmtuar nga fitorja e fundit e bavarezëve me rezultatin 4-1 kundër Fortuna Du
Dëmtimi i Donmarumma-s, mësohet fati i portieri për ndeshjen ndaj Lazios Gianluigi Donnarumma i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses nuk pritet të luajë në sfidën më të rëndësihme të sezonit
PSG nuk është i kënaqur nga ylli italian, rinovimi në dyshim Aventura e portierit Gianluigi Buffon te skuadra e PSG-së mund të mbyllet pas vetëm një sezoni. Portieri 41-vjeçar nënsh
E dashura e portierit të Atalantës, "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) E dashura e portierit të Atalantës Pierluigi Gollini ka shpërthyer në rrjetet sociale. Giulia Provvedi numuron deri
Askush nuk do refuzonte të luante në finale përballë City, përveç portierit të Watford Portieri i parë i Watford, Ben Foster ka thënë se nuk do të luajë në finale të FA Cup, atë ndaj Manchester City edhe nës
Penalltia e çuditshme në Meksikë, portieri befasohet pasi "hëngri" golin (VIDEO) Një penallti në një ndeshje 17-vjeçarësh në Meksikë mes Chivas de Guadalajara dhe Buap Lobos po bën xhiron e internetit.
Një gol spektakolar vjen nga Danimarka, lojtari me "sy mbyllur" shokon portierin (VIDEO) Një gol spektakolar është shënuar pak minuta më parë nga sulmuesi i Midtjylland në Danimarkë, shkruan Albeu.com. Ës
Manchester United gjen pasuesin e De Geas Manchester United nuk do të mbajë me zor portierin spanjoll David De Gea, që synon të largohet nga "Old Trafford" në fun
Tottenham nuk heq dorë nga Strakosha Sipas disa mediave angleze, Tottenham nuk heq dorë nga portieri i Kombëtares shqiptare Thomas Strakosha. Portieri i Lazi
Nuk ndiqen më në Instagram, lidhja mes Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit në dyshim Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e "Partizanit", Alban Hoxha, është përfolur gjatë në media edhe për fak
Plas në Angli, portieri i Kombëtares sherr me grushte në gjendje të dehur (VIDEO) Portieri i Anglisë dhe i Everton, Jordan Pickford ka kaluar një nga netët më të vështira, teksa kishte vendosur për të d
Portieri Italisë dëmtohet nga një shishe uji Mattia Perin raportohet se është dëmtuar në kavilje gjatë stërvitjes me kombëtaren pas një incidenti të çuditshëm me shi
Duan të më vrasin! Portieri i Real-it bën deklaratën e fortë Thibaut Courtois nuk është në ditët më të mira të tij tek Real-i pas ardhjes së Zinedine Zidane, i cili veprimin e parë
Tifozët e teprojnë, godasin me shishe portierin Berisha Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milan