E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

popullin

OMONIA në sulm ndaj Kokëdhimës: Ka ikur koha kur vendoste partia! Me anë të një deklarate për mediat shpërndarë mesditën e sotme, organizata OMONIA në Himarë ka reaguar me tone të ashpra
Donald Lu këmbëkryq në shtëpinë e Myftiut të Tiranës, ulet gju më gju me popullin Kush do ta mendonte që ambasadori Donald Lu, do ti përshtatej mjaft mirë traditave shqiptare të pasuara ndër breza. Ai ë
Thaçi reagon për sulmet në Stamboll: Mendimet tona me popullin turk (FOTO) Zv/kryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar në lidhje me sulmin e sotëm terrorist në "Sul
Spaho: Rama të lërë pushimet, ka lënë popullin në mëshirë të fatit Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, në deklaratën e radhës për media, e ka cilësuar situatën në vend si mja
Opozita e bën Qeverinë vend krimi: Këtu rrinë shkelësit e Kushtetutës Aktivistët e subjekteve politike opozitare vendosën sot rreth Qeverisë shiritin me mbishkrimin "Vendi i krimit: Këtu rri
Sela: Të paraburgosësh Albinin, është të paraburgosësh popullin Vazhdojne reagimet edhe nga politikanet shqiptare ne Maqedoni ne lidhje me arrestimin e Albin Kurtit. Me i fundit eshte
Zymberi: Koalicioni BDI-PDSH do të ishte fundi i tyre Abedin Zymberi, duke komentuar koalicionin e mundshëm ndërmjet PDSH-së dhe BDI-së, tha se një koalicion i tillë do ishte
Ndocaj e Ndreu solidarizohen me popullin francez (FOTO LAJM) Deputetët Ndocaj e Ndreu janë solidarizuar me popullin francez. Ata kanë përcjell mesazhe ngushëllimi në profilet e tyre
Nesër Ditë Zie në Kosovë në nder të viktimave të Parisit Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga në shenjë solidarizimi me me popullin francez ka vendosur që ditën e nesërme ta s
Lorik Cana solidarizohet me popullin francez Sulmet terroriste në Francë, që shkaktuan me qindra të vdekur kanë patur një impakt tepër negativ edhe në Kombëtaren Shq
Ahmeti ngushëllon popullin francez Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i shpreh ngushëllimet e tij të përzemërta popullit francez për sulmet e mbrëmshme në Pari
RDK: Sulmi në Paris është sulm ndaj vlerave universale Rilindja Demokratike Kombëtare shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave të sulmit në Paris, në këto
Haradinaj: E gjithë Kosova është me Francën Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar popullin francez për tragjedinë e natës s
Parisi përmes fotove, komentet janë të tepërta (FOTO LAJM) Britma, frikë, lotë, dhimbje, panik. Kështu mund të përshkruhet gjendja në Parisin e shumë sulmeve terroriste që i morën
Basha: Ngushëllime familjarëve të viktimave dhe popullin francez Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet e tij për viktimat e sulmeve në Paris. Përmes një stat
Sulimani: Ministrat e rinj të tregojnë që punojnë për popullin dhe jo për vete Marrëveshja e fundit e arritur mes katër partive kryesore politike në vend nuk ka lënë shije të mirë te analistët dhe po
Gruevski: Do e fitojmë betejën, s'do e zhgënjejmë popullin "Ne gëzohemi për ditën e zgjdhjeve, dhe mezi presim 24 prillin, ditë kjo kur gjithcka do të qartësohet. Deri atëherë do
Kreu i BDI-së ngushëllon Erdoganin dhe popullin turk Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, përmes një telegram ngushëllimi dërguar presidentit të Turqisë Recep Tayyip Erdogan, shpreh
Haradinaj ngushëllon Turqinë: Ndajmë dhimbjen me popullin turk Edhe lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllimet e tij ndaj qeverisë dhe popu
Ivanov ngushëllon Erdoganin: Lutjet tona me popullin turk President i Republikës së Maqedonisë, Gjorgje Ivanov, ka dërguar një letër ngushëllimi në adresë të presidentit të Turqi