999 rezultate për

populli

Rama sherr me komentuesit: Unë po le shpirtin duke blerë ilaçe! Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme udhëtoi drejt Durrësit ku zhvilloi disa takime. Këto takime, Rama i pasqyroi s
Trump flet për Kim: Kam një ndjenjë se ai dëshiron të bëjë diçka të madhe për popullin e tij Presidenti i SHBA-së, Donal Trump është shprehur se takimi i planifikuar të martën me homologun e tij të Koresë së Veriu
Përmbaruesi Privat, i pamëshirshëm edhe me personat në nevojë Përmbaruesit Privatë në Kosovë nuk po i kursejnë nga bllokimi i të ardhurave as të varfrit. Ata po ua bllokojnë xhirollo
I thanë se kapërdiset me lekët e popullit, Armina përgjigjet për të gjithë Armina Mevlani është kthyer prej kohësh një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blog
“Kapardisu me lekët e popullit”, Armina Mevlani bën debat me komentuesin (FOTO LAJM) Blogerja e njohur, Armina Mevlani e vendosur shpesh në qendër të vëmendjes së medias dhe mjaft e komentuar në rrjetet so
Edhe kordinatorët do të shtrydhin buxhetin e shtetit, mjerë populli Përveç 21 ministrave e 74 zëvendësministrave, Qeverisë së Kosovës tashmë kanë filluar t’i shtohen edhe koordinatorët nac
Shteti europian përgatit popullin për luftë (FOTO LAJM) Qeveria suedeze ka nisur t’i dërgojë të 4.8 milionë familjeve një fletëpalosje me informacione se çfarë duhet të bëjnë n
Holandezëve nuk u intereson populli shqiptar, kërkojnë të mos hapen negociatat Deputetët e Holandës mbeten të pakënaqur nga Shqipëria për luftimin e krimit dhe këtë e kanë si arsye për të na shuar sh
Ç'po ndodh me organizatën " Syri i Popullit' Gjykata Themelore në Prishtinë, e ka konfirmuar aktakuzën ndaj të akuzuarve në rastin e njohur si “Syri i Popullit”.
Vëllai i Ramës është personazhi më i përfolur tani në botë, të gjithë i thonë "tamam" (FOTO LAJM) Më shumë se 1 milion turq i kanë thënë "Mjaft" presidentit Erdogan në rrjetet sociale pas një fjalimi të tij në miting.
Rama shfaqet vizionar dhe sakrifikues: Çdo gjë e bëj për popullin, po vuaj shumë Edi Rama beson seriozisht se është shpëtimtar i këtij vendi ose kështu luan rolin, ndryshe nuk shpjegohet raporti që ai
Kurti ngushëllon familjen Trena: I gjithë populli ndjen dhimbje e pikëllim për këtë fatkeqësi Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka shprehur dhimbje e pikëllim të thellë për këtë fatkeqësi, gjetjen e trupit të
Lezhjani ja thotë troç Ramës: Ai që s'ka lek vdes! Në taimin e kryeministrit Rama në Lezhë ka pasur edhe përplasje me popuullin. Një qytetar është shprehur se populli v
Ja kush është populli që tradhton më shumë Një sondazh i një portali që merret me lidhje jashtëmartesore ka treguar se kush është populli që tradhton më shumë në E
Shpërthen Tahiri: Këta të vrasin natën e të qajnë ditën Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka shpërthyer me akuza ndaj politikanëve shqiptarë të majtë dhe të djathtë.
Rama nis spektaklin "gju më gju me popullin": Më dëgjo mua ti! (VIDEO) Një vit para zgjedhjeve lokale, kryeministri Rama i është rikthyer tureve të "takimeve me popullin" në rrethe të ndryshm
Pasi akuzoi biznesin e vogël, Rama u vihet edhe qytetarëve Ndërkohë që kryeministri Edi Rama akuzoi biznesin e vogël për fshehje të ardhurash duke deklaruar se taksa është e demos
Mjaft folët për liberalizimin e vizave, populli ka kohë që nuk ju beson Koment nga Ervin Shkulaku Po kalojnë vitë të tëra që ministrat e PDK-së me liderët e tyre e që tashmë ka fillu
Avokati i Popullit ka ngelur pa telefonë, mijëra euro për t'i blerë Institucioni i Avokatit të Popullit ndau 4 mijë euro për blerjen e telefonave mobilë. Zyra e Avokatit të Popullit ka
Rama iu kërkon deputetëve të bindin popullin pasi ia "nxiu" jetën Me taksa që janë rritur si asnjëherë më parë dhe paga e pensione që nuk janë prekur që prej vitit 2013, Edi Rama e di se