E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

policia

Kokainë dhe armë në banesë: Arrestohet shqiptari në Greqi Një shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje.
Mik i Alket Rizait, bie në pranga "truri" i arratisjes së bujshme me helikopter Policia greke arreston një tjetër mik të Alket Rizait. Një 44-vjecar shqiptar që konsiderohet “truri” i arratisjes se Al
I riu nga Kosova rrihet në dhomën e hotelit "FAFA" në Golem, policia nuk e ndihmoi (VIDEO) Qëndrim Pllana ka lëshuar akuza tepër të rënda në adresë të Kreshnik Husajt i cili organizon ‘Its my love’. Pllana thotë
Veliu harron vrasjen e Rashës: Policia e Shtetit, institucioni më i besueshëm në vend Në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit u zhvillua ceremonia e dorëzimit të pajisjeve të dhurua
Djali i ri në hotel me 61-vjeçaren, Policia i kap në flagrancë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një djalë të ri dhe një grua 61-vjeçare në ambientet e një hoteli në kryeqytet, të c
Kthyen banesën me qera në serë kanabisi, arrestohen vëllezërit shqiptarë Policia e Torinos ka arrestuar dy vëllezër shqiptarë të cilët kultivonin marijuanë në një vilë në qendër të Pinerolo-s,
Policia "nuk lëshon pe", gjobiten 746 qytetarë për mosmbajtjen e maskës Gjatë 48 orëve të fundit, në të gjithë vendin, janë evidentuar dhe ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili,
"Jam e lodhur nga puna në fasoneri, do iki në Angli", si iu shua për herë të 3-të ëndrra vajzës që u zbulua në Rinas Xh.D. tentoi tre herë për t’u larguar nga Shqipëria. Herën e parë si turiste. Herën e dytë me dokumenta italiane. Të tre
Shkoi në mal dhe u zhduk pa lënë gjurmë, motra: Policia të më gjejë vëllanë Spiro Gjeka, 56 vjeç është zhdukur në rrethana të paqarta një javë më parë. Kontaktet e fundit me familjarët, 56 vjeçari
Vajza nga Burreli nuk i ndahet Anglisë: Kapet "mat" 3 herë duke mashtruar në Rinas Xh.D. tentoi tre herë për t’u larguar nga Shqipëria. Herën e parë si turiste. Herën e dytë me dokumenta italiane. Të tre
Autori u largua me "Range Rover", policia jep detaje mbi vrasjen e Shkëlzen Kastratit Policia ka dhënë detaje zyrtare lidhur me ngjarjen e ndodhur sot në Fier, ku Shkëlzen Kastrati ka mbetur i vrarë me armë
Emiljano Shullazi dërgohet në QSUT, policia rrethon godinën Emiljano Shullazi është dërguar këtë të hënë në QSUT për një vizitë shëndetësore. Godina e QSUT është rrethuar nga un
Misteret e zhdukjes së biznesmenit italian, flet dëshmitari që shkoi i pari te makina që digjej Teksa zhdukja e biznesmenit italian, Davide Pekoreli, vijon të jetë e mbushur me mister dhe hetimet dypalëshe nga prokur
P*rdhunoi gjyshen 89 vjeçare, kapet "mostra" nga Divjaka Policia e Divjakës ka arrestuar ditën e sotme 36-vjeçarin Sajmir Meçani, i cili përdhunoi dhe rrahu brutalisht gjyshen e
"Putin është hajdut", arrestohen 750 persona gjatë protestave për lirimin e Navalnyt Policia ruse arrestoi më shumë se 450 veta gjatë protestave në Siberi dhe Lindjen e Largët të Rusisë të Dielën ndërsa mb
E spiunuan qytetarët, fundoset 34 vjeçari në Berat Policia e Beratit ka arrestuar një 34 vjeçar të cilit i janë sekuestruar rreth 1.2 kilogramë kanabis. Sipas policisë,
Ndryshon gjithë historia e vajzës shqiptare që humbi në Greqi: Policia e di ku është Një dëshmi e re për zhdukjen e 19 vjeçares shqiptarë në Greqi ka alarmuar sërish policinë greke. Një dëshmitar i cili
Kërcënoi me pistoletë lodër dhe i mori telefonin, policia arreston 21 vjeçarin Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Kri
"Tre kundër një", policia arreston autorët që dhunuan 57 vjeçarin në Ballsh Pas ngjarjes së rëndë në Ballsh, ku tre persona dhunuan një 57 vjeçar policia është vënë në lëvizje dhe ka arrestuar aut
Shqiptari kapet në Bari me 500 litra raki kontrabandë: Do t'a pi vetë! Një sasi prej 500 litra raki është kapur në portin e Barit pasi mbërriti me traget nga Shqipëria. Sasia e rakisë ish