999 rezultate për

policia

Qëlloi tre herë drejt makinës, si dështoi atentati ndaj Pepajt në Shkodër Shkodra që prej kohësh tashmë është kthyer në një zonë të kuqe për shkak të krimeve të shumt, u trondit edhe sot nga një
Identifikohen autorët që tentuan të ekzekutojnë 30 vjeçarin në Shkodër Policia ka arritur të identifikojë autorët e sulmit me armë zjarri të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër. Edhe pse a
Policia ekzekuton me armë zjarri dy protestues në Mimar Polica e Mianarit ka ekzekutuar të paktën dy persona të cilët protestonin kundër puçit ushtarak. Nga ana e policisë
Policia e Shtetit nuk i ndahet opozitës: Një tjetër demokrat gjobitet me 5 milionë lekë Mbrëmjen e sotme është gjobitur nga Policia e Shtetit edhe kreu i PD-së në Kukës, Arif Rexhmati. Ai ka marrë një gjob
Blindohet Fushë-Kruja, policia në kërkim të vrasësve të Shkëlzen Kastratit Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit ka ngritur postblloqe në Fushë-Krujë për të ndaluar personat e shpallur në kërkim.
Dy vëllezërit shqiptarë kapen me 6 milionë euro kokainë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga dy vëllezër shqiptarë të cilët u arrestuan pasi u kapën me 23 kg kokainë, me vlerë 6
Ku është policia?! PD e LSI gjobiten rëndshëm, PS vazhdon fushatën në shkelje të plotë "Organizoi aktivitet politik në kundërshtim me Aktin Normativ për marrjen e masave parandaluese për përhapjen e COVID-19
Mjanmar: Policia hap zjarr ndaj protestuesve, dy të vdekur e dhjetëra të plagosur Qindra policë dhe ushtarë u mblodhën në një kantier detar në qytetin e dytë më të madh të vendit, duke ngritur frikën e
E qëlluan me grusht sot në spital, kush është mjeku i QSUT-së Policia arrestoi një 24-vjeçar bditën e sotme në Tiranë, pasi ky i fundit qëlloi me grusht një mjek në Tiranë. Mjeku
Ofenduan policët, çifti i të rinjve në Tiranë e pëson keq: Po shanim njëri-tjetrin! Dita të hidhet në erë dhe nga një pyetje. Jo vetëm kaq, por po nuk u përgjigje siç duhet, mund të futesh në siklete ekst
Kapet sasia më e madhe e kokainës në Angli, mes të arrestuarve edhe 3 shqiptarë Mediat britanike raportojnë për një sasi rekord kokaine të sekuestruar në Lodrën e Veriut. Mësohet se policia ka seku
Policia serbe arreston biznesmenin nga Kosova Naser Kelmendi është arrestuar sot në qytetin Loznica në Serbi njoftojnë mediat serbe. Kelmendi është parë në një hot
Pa maskë në rrugë dhe me cigare, moderatori i njohur ndalohet nga Policia Moderatori i njohur Ardit Roshi është kapur nga policia pa maskë. Moderatori shihet në fotot e publikuara pa maskë, t
Manovra çmendurie mes Tiranës, policia merr masa ndaj shoferit të autobuzit (VIDEO) Pasditen e sotme në median online bëri bujë videoja e një shoferi autobuzi i cili bënte manovra të rrezikshme në mes të
Theu masat anti-Covid, 50 milion lekë gjobë për Belind Këlliçin Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi është gjobitur me 5 milionë lekë pasi ka organizuar takime m
U infektua me COVID-19 por "bridhte lirshëm" nëpër qytet, gjobitet fieraku Një 35 vjeçar i infektuar me COVID-19 është gjobitur nga policia pasi edhe pse ishte me COVID-19 kishte dalë nga shtëpia
E përplasi me makinë për ta vrarë, viktima dhe autori kishin konflikte Ditën e sotme një 68-vjeçar i identifikuar si Mark Gjeta ka gjetur vdekjen në Mirditë. Mhill Gega, 60 vjeç përplasi q
15 vjeçarja e denoncoi, i riu: Hakmerret se nuk pranova të kryej marrëdhënie s*ksuale Dy nëna kanë hyrë në komunikim me njëra-tjetrën, pasi fëmijët e tyre që ishin njohur në jetën virtuale u kthyen në një s
Infektivi "blindohet" nga policia, të burgosurit e infektuar shkojnë për kontrolle Të burgosurit që janë infektuar me COVID-19 janë dërguar në ambientet e Infektivit. Për këtë arsye nën mesditën e sot
Babai i Santiago Malkos kërkon drejtësi: Pse policia nuk ka kapur autorët? Babai i ish-efektivit 27-vjecar Santiago Malko të vrarë në gusht të 2019 ka thënë sot para trupës gjykuese se lajmin e r