999 rezultate për

polemika

Top 12 polemikat më të famshme të Mourinhos (FOTO LAJM) Ashtu si te Real Madrid edhe te Chelsea Jose Mourinho nuk tregoi me te miren e tij duke e mbyllur sezonin me asnje trofe
Debutimi i arbitres më të bukur kalon me polemika (FOTO LAJM) Anësorja braziliane Fernanda Colombo Uliana ka debutuar në Serie A braziliane në derbin mes Cruzeiros dhe Atletico Minei
Cavani i pavendosur për të ardhmen E ardhmja e Edison Cavanit te Paris Saint – Germain është në dyshim. Sulmuesi uruguaian ende është i pavendosur nëse do
Barça-Almeria, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Me një përgjigje zyrtare nga sfida mes Atletico dhe Real Madrid do të zbresë në fushë Barcelona, e cila pret Almerian me
Galatasaray-Chelsea, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Mbyllet me dy ndeshjet e mbrëmjes së sotme ndeshjet e para të fazës së 1/8 të Champions League. Supersfidë në "Turk Tele
Polemika Adidas, Kolumbia me uniformë si skuadra irakiane (FOTO LAJM) Fanella e skuadrës irakiane, Dohuk FC është e njëjtë me atë që kombëtarja kolumbiane e futbollit do të veshë gjatë Kupës
Çështja Neymar, Bartomeu ndez polemikat Josep Maria Bartomeut i kanë mjaftuar vetëm pak ditë si president i Barcelonës për të ndezur polemikat me Real Madrid. N
Neymar, 2.5 mln që të luajë ku do trajneri Një kontratë e rrallë në botën e futbollit është firmosur nga klubi i Barcelonës me talentin brazilian Neymar. E përdits
Di Maria mohon polemikat: Thjesht u sistemova Angel Di Maria ngjall zemërimin e popullit madrilen pas një gjesti të turpshëm në momentin e zëvendësimit me uellsianin
Higuain e ka me arbitrin: Ja dy episodet që vendosën sfidën Gonzalo Higuain i hedh benzinë zjarrit duke kritikuar në distancë vendimet e arbitrit Rocchi që në këndvështrimin e argj
Penallti dhe pozicione jashtë loje, Serie A pushtohet nga polemikat (FOTO LAJM) Fiorentina-Napoli, episodi kyç ndodh në minutat shtesë të ndeshjes: Cuadrado kalon Inler, i cili e pengon. Është më shum
Napoli fitore mes polemikash (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në Firence duke mposhtur Fiorentinën 1-2 . Një ndeshje shume e bukur edh
Dani Alves leksion futbolli CR7-ës (VIDEO) El Clasico i Barcelonës, i Neymar dhe i Sanchez. Në "Camp Nou", në sfidën e yjeve janë dy amerikano-jugor që bëjnë difer
Ramos ndez polemikat: Arbitri na ndëshkoi El Clasico i emicioneve të mëdha i futbollit spektakolar por edhe i polemikave pafund. Në qendër kritika mbetet gjyqtari
Goli fantazëm i Kiessling, polemika në Gjermani (FOTO LAJM) Në futboll, konsiderohet gol çdo top që kalon vijën e portës dhe përfundon në rrjetë. Por a konsiderohet si i tillë dhe
Dhuna e policisë ndaj të burgosurës, polemika në Amerikë (VIDEO) Video e keqtrajtimit të një gruaje në burg nga ana e policisë amerikane ka ngjallur polemika në këtë vend. Në video shih
"Reali fiton me arbitra", plasin polemikat në Spanjë (FOTO LAJM) Barazim në kohën shtesë, penallti mjaft e dyshimtë e fituar nga Pepe dhe më pas erdhi goli nga Cristiano Ronaldo, duke i
De Biasi në Facebook: E ardhmja flet shqip! (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, jep sinjale rinovimi përmes një deklarate në adresën e tij zyrtare në
Polemika për ambasadorin e Maqedonisë Prezantimi i platformës së ambasadorit maqedonas të sapo emëruar në Shqipëri, Stojan Karajanov, është shoqëruar me polem
Polemikat për Xhaminë e Madhe, kreu i KMSH: Tendencë islamofobie Futja e lëndëve fetare në kurrikulat arsimore, raporti i të rinjve me fenë, fondamentalizmi islamik dhe polemikat mbi Xh