999 rezultate për

pogradec

Temperaturat e ulëta, spektakël nga Pogradeci (FOTO LAJM) Moti i keq ka pushtuar këto ditë fillim-viti gjithë Shqipërinë. Në të gjithë vendin kanë nisur reshjet e dëborës dhe
Gjendet pas 5 ditësh trupi i pajetë i peshkatarit në Pogradec PAs 5 ditëve raportohet se është gjetur trupi i pajetë i peshkatarit, Gëzim Seitallarit që u mbyt në liqenin e Pogradeci
Temperaturat e acarta pengojnë kërkimet për trupin e peshkatarit në Pogradec Moti i keq dhe temperaturat e acarta e kanë bërë thuajse të pamundur zhytjen e palombarëve në ujërat e ftohta të liqenit
Mbytet peshkatari në liqenin e Pogradecit Një peshkatar është mbytur në liqenin e Pogradecit. Sipas policisë peshkatari ka qenë me varkën e tij në ujërat e liq
Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit në Pogradec (FOTO LAJM) Me rifillimin e kërkimeve mëngjesin e kësaj të hëne, polumbarët arritën të gjenin trupin e pajetë të peshkatarit tjetër
Nis operacioni për nxjerrjen e peshkatarit të mbytur në Pogradec Ka nisur në Pogradec operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit tjetër që u mbyt dje në rezervuarin e Bradomirës.
U mbytën pasi u përmbyt varka, dyshimet për tragjedinë në Pogradec Një tragjedi ka tronditur ditën e sotme Pogradecin. Dy peshkatarë kanë humbur jetën teksa kanë qenë duke peshkuar në
Tragjedi në prag fundviti, mbyten dy persona në Pogradec Dy persona janë mbytur në rezervuarin e fshatit Bradomirë në Pogradec. Ramazan Kojtari dhe Arben Pupa kishin shkuar p
Humb jetën minatori në Pogradec, galeria iu shemb sipër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një galeri në Pogradec, ku sipas raportimeve paraprake mësohet se ka humbur jetën një
Sherri me armë për kokainë nxjerr zbuluar të rinjtë, një në pranga një në kërkim Dy të rinj nga qyteti i Pogradecit, pas një konflikti midis tyre, kanë nxjerrur armët dhe kanë qëlluar në ajër. Ngja
Zhduket peshkatari në Pogradec Një peshkatar është zhdukur pa asnjë shenjë. Ngjarja ka ndodhur në Pogradec, kur që në mëngjes peshkatari ka dalë me
Arrestohen në flagrancë pesë doganierë, për çfarë akuzohen SHÇBA në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë dhe Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec
Akuza: "Kryebashkiaku i Pogradecit, pallat 13-katësh pa leje" “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së mërkurës ndërtimin e një pallati 13-katësh pa leje në Pogradec, në pronësi të vëllezë
Aksident i rëndë në Pogradec, humb jetën 41 vjeçari Një aksident i rëndë kandodhur mbrëmjen e sotme në Pogradec. Viktima është Vasil Mujo, rreth 41 vjeç dhe po drejtonte
Fallxhorja pogradecare që të le shtatzanë dhe të mëson si ta nxehësh burrin (VIDEO) Ende vazhdon fenomeni i fallxhorëve në Shqipëri edhe pse vazhdimisht dalin video të tyre që duken shumë banale edhe skan
E përplas makina në aksin Korçë-Pogradec, ndërron jetë 25-vjeçari Një aksident me pasojë një person të vdekur ka ndodhur në orët e mbrëmjes në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Mësohet se
Shkoi të merrte vizën amerikane me diplomë false, i riu nga Pogradeci e pëson keq Një i ri nga Pogradeci është vënë në prangat e policisë sapo ka dalë nga ambasada e SHBA, pasi paraqiti dokumente false,
Arta Marku "internon" prokurorin e Tahirit në Pogradec Prokurorja e Pergjithshem ka urdheruar caktimin e perkohshem te prokuroreve Olsian Çela nga Prokuroria per Krime te Rend
Armë zjarri në lloto, arrestohet biznesmeni në Pogradec Një 46-vjeçar, pronar i një lokali bastesh dhe llotash sportive është vënë në prangat e policisë. Kjo pasi në ambien
Pogradecari që habiti Kosovën me teorinë e tij për gjuhët (VIDEO) Agron Dalipaj nga Pogradeci është studiuesi shqiptar që po i sfidon gjuhëtarët. Ai për secilën fjalë që mund të thuhe