999 rezultate për

plus

OnePlus 2 prezantohet më 27 korrik Prezantimi zyrtar i modelit OnePlus 2 do të bëhet më 27 korrik, si pasardhësi i OnePlus One, me të cilin kompania ka pas
Galaxy V Plus vetëm 82 dollarë (FOTO LAJM) Samsung Galaxy V Plus, është telefoni më i ri i sjellë në treg, i cili ofron dy vende për karta SIM dhe sistemin Androi
OnePlus 2 vetëm 450 dollarë Telefoni inteligjent OnePlus 2 mund të bëhet i juaji kundrejt çmimit prej 450 dollarësh. Kompania në fillim pati caktuar
iPhone 6S dhe 6s Plus gati në shtator (FOTO LAJM) Apple po bëhet gati që në shtator të nxjerrë në treg dy telefonat e rinj, dyshen iPhone 6S dhe 6s Plus. iPhone 6s dh
Ja çfarë duhet të dini për iPhone 7 Informacione të ndryshme tregojnë se Apple po bëhet gati që të sjellë në treg modelin më të ri të telefonit iPhone 7. Si
Ja si duket OnePlus 2 (FOTO LAJM) Telefoni OnePlus 2 pritet të prezantohet më 27 korrik, përmes disa fotografive të përhapura ne vëmë re se ai ngjan shumë
OnePlus 2 prezantohet në korrik OnePlus njofton se projektin më të ri OnePlus 2, do ta prezantojë më 27 korrik të këtij viti. Lançimi i këtij modeli, si
City rrit ofertën për Sterling, por Chelsea ... Pas blerjes së Firminos nga e Liverpulit, Manchester City ka reaguar menjëherë duke bërë një ofertë për Raheem Sterling.
Mbyllet numërimi në Durrës, Dako fiton thellë përballë Dumës, 13.700 vota plus Kandidati i ASHE-së, Vangjush Dako ka siguruar mandatin e tretë si kryebashkiak i Durrësit. Dako ka triumfuar me një
Veliaj me 42 mijë vota në avantazh ndaj Halimit Kur kanë mbetur edhe 20 kuti për tu numëruar, Erion Veliaj ka arritur të thellojë rezultatin në plus 42 mijë vota, duke
VMRO-DPMNE dënon sulmin ndaj Plusinfo VMRO-DPMNE, përmes një njoftimi për shtyp, reagoi ndaj sulmit të zyrave të Plusinfo, duke kërkuar që të gjenden kryerësi
Sulmohen dhe vidhen zyrat e Plusinfo (FOTO LAJM) Plaçkiten zyrat e Plusingo nga persona të panjohur, të cilët kanë mundur të vjedhin thuajse gjithçka. E fundit që ka
Ja si do të duket Galaxy S6 Edge Plus (FOTO LAJM) Samsung po punon për të sjellë në treg telefonin më të ri të linjës Galaxy, modelin Samsung Galaxy S6 Edge Plus. Sams
Nesër shpërthen“bomba” tjetër për BDI-në “Bombat” që publikohen nga LSDM-ja opozitare do të vazhdojnë shumë shpejtë, sipas burimeve partiake të Plusinfos. Burime
Galaxy S6 Edge Plus me ekran 5.7 inç (FOTO LAJM) Pritet që modeli më i ri Samsung Galaxy S6 Edge Plus,të jetë një telefon me ekran më të madh. Ekrani i Galaxy S6 Edge Pl
Archos prezanton dy telefona me ekran 5 dhe 5.5 inç (VIDEO) Archos ka prezantuar dy telefonat më të ri të hedhur në treg, 50 Helium Plus dhe 55 Helium Plus. Archos 55 Helium Pl
iPhone 6s mund të hidhet në treg më 25 shtator? Nga fundi i këtij viti, Apple do të realizojë iPhone 6s dhe iPhone 6s Plus, të cilët do të jenë gjenerata tjetër e telef
Samsung Galaxy Note 4 lë pas iPhone 6 dhe 6 Plus (FOTO LAJM) Sipas të dhënave që vijnë nga Indeksi i Kënaqësisë së Konsumatorëve, nga Universiteti Miçigan, Samsung Galaxy Note 4 re
Galaxy S6 Plus modeli më i ri nga Samsung Samsung po punon për të sjellë në treg një model tjetër të linjës së Galaxy S6, i cili do të njihet si Samsung Galaxy S6
Si zgjidhet kryetari i LDK-së? Lidhja Demokratike e Kosovës zgjedh nesër kryetarin e saj të ardhshëm për katër vitet e ardhshme. Që prej themelimit, kj