999 rezultate për

planin

Haradinaj zbulon planin e Thaçit: Na kërkojnë të copëtojmë Kosovën për njohje nga Serbia Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka përsëritur edhe një herë se heqja e tarifës doganore për mallrat e Serbisë l
Legjenda e United zbulon planin e skuadrës për të ardhmen e Solskjaerit Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka filluar për mrekulli punën e tij, duke marrë tetë fitore në po aq
Kjo është fotoja e fundit që Emiliano Sala postoi në Twiter (FOTO LAJM) Futbollisti argjentinas, Emiliano Sala dyshohet se ishte në aeroplanin e vogël i cili u zhduk mbrëmë në kanalin anglez.
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
A do të ketë më fishekzjarrë? Policia e Shtetit zbulon planin e masave për festat Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për të siguruar mbarëvajtjen e festave të fundvitit që ka të bëjë me akse
VV: Seanca e jashtëzakonshme, oksigjen për planin e Thaçit në ndarjen e Kosovës Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Albulena Haxhiu, në një konferencë të jashtëzakonshme për media para fillimit t
Haradinaj zbulon planin e Thaçit: Kjo është pjesa e Kosovës që merr Serbia (FOTO LAJM) Kryeministri Ramush Haradinaj ka dekonspiruar presidentin Hashim Thaçin për idenë e korrigjimit të kufijve, që e shet si
Milan-Inter hartojnë planin e përbashkët Skuadra e Milanit dhe Interit janë dy skuadra rivale me njëra tjetrën, por kjo nuk i pengon ekipet të bashkëpunojnë me n
Gazetari zbulon planin ogurzi të terroristit grek: Nuk ishte vetëm, por të tjerët u trembën Terroristi grek i vrarë nga RENEA pasi qëlloi për disa orë me armë ndaj saj nuk ishte i vetëm në fshat. Pas tij kishte p
Gjermania sërish godet planin e Thaçit dhe Vuçiçit, sjell luftë në rajon Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Mass po zhvillon një vizitë ditën e sotme në Tiranë, ku është takuar edhe me ministrin
Ndihmoi në pavarësimin e Kosovës, Rohan demonton planin Thaçi për shkëmbimin e territoreve Albert Rohan ka një rol të madh në pavarësimin e Kosovës pasi në vitin 2007 punoi me Marti Ahtisarin për paketën që do t
Kotzias zbulon planin sekret me Ramën: Ndryshim kufijsh me Greqinë Jo vetëm Kosova po kërcënohet nga ndryshime kufijsh, të njëjtat pretendime ka edhe Greqia ndaj Shqipërisë. Ministri
Deputeti plas bombën: Sot, Haradinaj dhe Thaçi zbuluan ndarjen e re të Kosovës Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, thotë se Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj nuk e kontrollojnë gjithë Kosovën. “Sot H
Komandanti i UÇK-së zbulon planin dinak të Thaçit me Serbinë Ish ushtaraku dhe ish komandanti i UÇK-së, Naim Maloku, përmes një postimi në facebook, ka shkruar me atë që siç thotë a
Rama dhe Thaçi po zbatojnë planin Nano-Millosheviç të '98 për ndarjen e Kosovës Nga Enver Bytyçi* Në nëntor 1997 ndodhi një ngjarje shumë e përfolur e kohës. Fatos Nano i sapoardhur në pushtet
Daçiç beson në planin ogurzi për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç është shprehur se Serbia ka bërë një kthesë të madhe sa i përket zg
Ka stërvitur Modriçin, drejtori i ri i Kombëtares tregon planin për të ardhmen Ish-trajneri i Shqipërisë U-17, Xhemal Mustedanagiç, i cili së fundmi u emërua nga komiteti i FSHF-së si drejtori i ekip
Kurti denoncon tek gjermanët planin e Hashimit për ndryshimin e kufijve Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, u ka thënë disa deputetëve gjermanë se ideja për shkëmbim territoresh me Serbinë ës
Diplomati suedez zbulon planin Rama-Vuçiç për ndarjen e Kosovës Carl Bildt, diplomati suedez që e njeh mirë rajonin e Ballkanit, ka paralajmëruar kundër shkëmbimit të territoreve ndërm
Roma ka gati planin B nëse dështojnë për transferimin e N'Zonzit Roma po dëshiron shumë një mesfushor, dhe ia ka vënë syrin francezit të Sevillas, Steven N'Zonzit.   Nëse dështojnë p