999 rezultate për

planin

Hoti prezanton planin: 400 milion euro për rimëkëmbjen ekonomike Kryeministri Avdullah Hoti sot ka prezantuar planin e qeverisë së tij për rimëkëmbjen ekonomike pas pandemisë Covid-19 n
Gjykata e mbështetur nga BE-ja "shkatërron" planin e SHBA-së për samitin e Kosovës Një gjykatë e krimeve të luftës të mbështetur nga BE-ja ka stigmatizuar publikisht presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, d
HOROSKOP/ Beqarët do e kenë të vështirë të bëjnë zgjedhje, mundësia po ju vjen Dashi Ndikimi i Marsit ne jetën tuaj ne çift do jete shume i madh gjate gjithë kësaj dite. Ne krahët e partnerit do p
Basha tregon planin për rimëkëmbjen e biznesit të vogël: Moratorium 1 vjeçar për tatimorët Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, takoi sot nga afër të tjerë pronarë të bizneseve të vogla në Tiranë, ku tha
"Betohem në kokat e nipave dhe mbesave, Thaçi më ka treguar planin e ndarjes" Kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri thotë se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi më 2008 i kishte shpjeguar atij
Nëse dështon Lautaro, Barcelona ka gati planin B Sipas Daily Mail, Barcelona e ka vendosur sulmuesin nga Gaboni, Aubameyang si plan B, në rast se dështon transferimi i L
Në pritje për tu bërë kryeministër, Hoti prezanton planin qeverisës Sapo ka filluar seanca për formimin e Qeverisë së Re. I nominuari për kryeministër Avdullah Hoti ka prezantuar plan p
Nëse shkëmbimi Arthur-Pjanic dështon, Sarri ka gati planin B Trajneri i Juventus është i vendosur që të përforcojë mesfushën, gjatë merkatos së verës. Juventus thuhet se mund të
Rama flet për turizmin këtë verë, dhe për planin që ka për shqiptarët jashtë vendit Në komunikim me qytetarët në rrjetet sociale, Kryeministri u shpreh se brenda muajit do të hapen të gjitha rrugët për ba
Rama prezanton ndërtimin e dy lagjeve të reja në Tiranë dhe Durrës Kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj dhe arkitetët italianë Stefano Boeri dhe Mario Cu
Bojan Krkic: Klubi po tradhton planin që e bëri këtë skuadër të madhe Bojan Krkic ka vënë në pikëpyetje politikat e skuadrës së Barcelonës. Ish sulmuesi i Barcelonës, Bojan, ka thënë se s
"Jemi policia", si e organizoi planin e grabitjes i riu në banesën e ish-krushkut Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës së 30 prillit, ku 3 persona të armatosur, teks
Hoti zbulon planin për Qeverinë e tij: Do ketë 16 ministri I nominuari për kryeministër nga LDK-ja Avdullah Hoti, ka thënë se qeveria e tij në përbërjen e saj do t’i ketë 16 mini
Koronavirusi iu prishi planet, drejtuesit e Liverpulit anulojnë planin madhor Të shumta kanë qenë impaktet negative të Koronavirusit në të gjithë botën. Përvecc jetëve të humbura, COVID-19, ka shkak
Do të hapen dhe shkollat, Greqia publikon planin e lehtësimit të masave Kur po mbushen dy muaj nga marrja e masave izoluese pothuajse në të gjithë europën, qeveritë njëra pas tjetrës po mendoj
Kur do i kthehemi jetës normale? Manastirliu tregon planin e rihapjes Edhe pse karantina po zgjat tashmë prej javësh, njerëzit duan të dinë se kur do t'i kthehen jetës normale. Ministrja
Basha bën publik planin me 5 pika për të dalë nga situata emergjente Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë publik sot një plan me pesë pika për daljen nga emergjenca. Bash
Roma ka gati planin për ta marrë në skuadër Hysajn Te Napoli ai nuk është më i padiskutueshëm si dikur, kështu që po mendon për një tjetër skuadër. Mbrojtësi i kuqezinjve,
Bundesliga zbulon planin e rinisjes, dyer të mbyllura me 239 persona në stadium Ndeshje me dyer të mbyllura, me akses të lejuar për 239 persona të seleksionuar. Është kjo hipoteza – që publikohet nga
Horoskopi i të premtes/ Dashuri dhe surpriza, ja parashikimi për të gjitha shenjat Dashi Sot do kaloni momente shume te lumtura pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni si ne një ëndërr te bukur. Shume