999 rezultate për

planet

Haradinaj replikon me Edi Ramën: Ka indinjatë ndaj meje, i prisha planet për ndarje të Kosovës Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka replikuar në distancë me kryeministrin e Shqipëris
Ministrja e Ramës i prish planet Metës: Tubimi i 2 Marsit mund të anullohet! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu teksa foli në lidhje me Koronavirusin është shprehur se edhe mund të ndaloh
Qyteza e miliarderëve, dy më të pasurit në planet jetojnë 1 km larg njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Xhef Bezos, pronari i Amazo.com ia kaloi Bill Gejtsit për pasuri. Ata janë tashmë dy njerëzit më të pasur në planet, dhe
Bëni planet për nesër! Rrezet e diellit do të pushtojnë Shqipërinë Kjo javë ka patur ditë me diell, por nuk kanë munguar reshjet e diellit. Dita e fundit premton rreze të forta dielli der
Njihuni me 10 çiftet më të çuditshme në planet (FOTO LAJM) Shpeshherë çifte të shumta paragjykohen nga shoqëria, e sidomos kur paraqitjet e tyre fizike janë shumë të ndryshme.
E dini çfarë mund të ndodhte nëse shpërthen hëna? Zbulojeni Nëse hëna do të shpërbëhej në atome, rezultati do të qe jashtëzakonisht i ndryshëm me rastin kur do të ndahej në copa të
Alketa Vejsiu zbulon planet pas kthimit nga Sanremo (VIDEO) Para se të ngjitej në festivalin prestigjioz të Sanremos dhe të vihej në qendër të vëmendjes nga mediat italiane, modera
Çfarë do të ndodhë nëse shpërthen hëna? Nëse hëna do të shpërbëhej në atome, rezultati do të qe jashtëzakonisht i ndryshëm me rastin kur do të ndahej në copa të
E la mbretërinë për politikën? Cilat janë planet e ardhshme të Meghan Markle Sigurisht që Meghan nuk është lloji i gruas që pëlqen të qëndrojë në hije. Sipas Daily Mail, që citon një burim të afërt
Njihuni me 10 çiftet më të çuditshme në planet (FOTO LAJM) Shpeshherë çifte të shumta paragjykohen nga shoqëria, e sidomos kur paraqitjet e tyre fizike janë shumë të ndryshme.
Pse aeroplanët zakonisht janë të bardhë? Gjithçka ka ndonjë arsye të veçantë. Nuk jemi mësuar të shohim aeroplanë me ngjyra të ndryshme, përveç të bardhë.
Pse aeroplanët zakonisht janë të bardhë? Gjithçka ka ndonjë arsye të veçantë. Nuk jemi mësuar të shohim aeroplanë me ngjyra të ndryshme, përveç të bardhë.
PSG-ja i prish punë Interit, hyn në garë për Eriksen Paris Saint-Germaini është i gatshëm t’i bëjë konkurrencë Interit për transferimin e mesfushorit të Tottenhamit, Christi
17-vjeçari që zbuloi planetin e ri 6.9 herë më të madh se Tokën Vetëm tre ditë gjatë praktikës së tij verore në NASA, adoleshenti Wolf Cukier zbuloi një planet të ri. Lajmi u bë me dij
Zbulohen planet e merkatos së dimrit te Juventusi Në prag të ndeshjes mes Romës dhe Juventusit, drejtori sportiv i bardhezinjvë Fabio Paratici ka folur për merkaton e dim
Cilat janë ndryshimet mes dy Koreve (FOTO LAJM) Këto imazhe fantastike tregojnë ndryshimet mes Koresë së Jugut dhe Veriut. Edhe pse ndajnë të njëjtin emër dhe gadishull
Zjarret në Australi krijojnë pamje si në planetin Mars (VIDEO) Gjendja e jashtëzakonshme është shpallur në juglindjen e kontinentit ishull, njëkohësisht dhe rajonin më të populluar, n
Lampard nuk e ka në planet e tij, Chelsea huazon mesfushorin Frank Lampardi nuk do të llogarit fare në pjesën tjetër të sezonit në mesfushorin, Dani Drinkwater. Për këtë, Chelsea
Nga takimi i parë te dasma, Rina dhe Sin Boy tregojnë gjithçka nga divani i shtëpisë (VIDEO) Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy flasin për lidhjen e tyre për emisionin ‘Mirage Festiv’. Reperja Rina Balaj
Inter tenton Eriksen, PSG gati ti prishë planet Interi në sulm për Christian Eriksen. Zikaltrit janë vënë në lëvizje dhe synojnë ta afrojnë mesfushorin e Tottenham në k