999 rezultate për

planet

Planet për dasmën luksoze me Krenarin, si ndryshuan gjërat për Luanën Moderatorja Luana Vjollca është në një dilemë të madhe nëse duhet ta organizojë këtë vit dasmën e planifikuar me Krenar
Dy planet e mëdha të Florentino Perez: Kylian Mbappe dhe Santiago Bernabeu i ri Kylian Mbappé dhe Bernabéu i ri … këto janë dy planet e mëdha të Florentino Pérezit te Real Madrid, për tu zgjedhur pres
''Hap i vogël drejt anëtarësimit'', koronavirusi prishi planet për Samitin e Zagrebit BE-ja ndihmon Ballkanin Perëndimor për të dalë nga kriza e koronës dhe rinovon premtimin për pranim. Një tjetër hap i vo
Njihuni me 10 çiftet më të çuditshme në planet (FOTO LAJM) Shpeshherë çifte të shumta paragjykohen nga shoqëria, e sidomos kur paraqitjet e tyre fizike janë shumë të ndryshme.
Dasmë pas karantinës, prindërit e Ledrit zbulojnë planet për reperin dhe Sarën (VIDEO) Xheraldina dhe Agron Vula, prindërit e këngëtarit Ledri Vula ishin të ftuar te “Rudina” në Tv Klan. Çifti treguan për
222 milion euro?! Trajneri i Barcelonës tregon planet që ka për transferimin e Neymar Deri më tani ka pasur raportime vazhdimisht për një rikthim të mundshëm të Neymarit te katalunasit. E për këtë gjë ka
Koronavirusi iu prishi planet, drejtuesit e Liverpulit anulojnë planin madhor Të shumta kanë qenë impaktet negative të Koronavirusit në të gjithë botën. Përvecc jetëve të humbura, COVID-19, ka shkak
E lanë planetin krejtësisht ndryshe, rikthehen në tokë tre austronautë Nëse do të ishit një austronaut që ndodhet në hapësirë prej shtatë muajsh dhe do t’ju kërkonin të ktheheshit në tokë men
Haaland, golashënuesi më i fuqishëm në planet (FOTO LAJM) Askush nuk mund ta bëjë më mirë sa Erling Haaland me 40 gola për këtë sezon. As Robert Lewandowski (39), Kylian Mbapp
Shkak koronavirusi, FIFA po mendon për një tjetër sesion merkatoje Duke parë emergjencën nga koronavirusi që ka ndryshuar planet e të gjithë sezonit futbollistik, FIFA po mendon seriozish
Armina Mevlani flet për planet e dasmës me Shkëlzen Berishën: Do ftoj shumë njerëz! (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka treguar detaje se si do të dëshironte të ishte dasma e saj. Armina Mevlani prej shumë vitesh është
"Jam kokë e këmbë e dashuruar", Fifi mes lotësh rrëfen planet për dasmën (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi gjatë intervistës më të fundit me Ardit Gjebrean rrëfeu shumë detaje të pat
Karantina u prish përvjetorin, Genci zbulon planet e "dështuara" me Eni Koçin (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj festojnë përvjetorin e tyre të dashurisë. Ata po shijojnë prej vitesh roma
"Qetësohet planeti", si shpjegohet që toka po lëkundet më pak prej pandemisë Qytetet që dikur gëlonin nga njerëzit janë tani bosh. Trafiku në autostrada është në minimumin e tij dhe gjithnjë e më p
Bale i vendosur për ti prishur planet Realit, nuk ka ndërmend të largohet Edhe pse në shumicën e ndeshjeve "ngroh" stolin, Gareth Bale duket i vendosur për tu mos u larguar nga Reali deri në për
"Mirupafshim planeti ynë, shihemi në tetor", astronautët i shpëtojnë koronavirusit (FOTO LAJM) Kush nuk ka menduar, gjatë këtyre ditëve, se sa mirë do të ishte të zhdukeshim për ca kohë nga e gjithë kjo frikë dhe m
Aubamayang mbetet te Arsenali, nuk është më në planet e Barcelonës Pierre-Emeric Aubameyang ishte i lidhur për një kalim të mundshëm te Barcelona gjatë afatit kalimtar të verës. Megji
Nuk është në planet e Lampard, Interi nuk heq dorë nga Alonso Interi vazhdon të interesohet për mbrojtësin spanjoll të Chelseas, Marcos Alonso. Sipas asaj që raporton ‘Calciomerca
Gaz Paja drejt largimit nga Top Channel? Aktori tregon hapur planet Aktori i humorit Gaz Paja nuk e përjashton si mundësi se nëse i vjen një ofertë më e mirë se “Portokalli”-a, atëherë nuk
Nuk është në planet e Arteta, ylli i Arsenalit pranë largimit Qendërmbrojtësi grek i Arsenalit, Sokratis Papastathopoulos nuk bën pjesë në planet e Mikel Artetas. Mbrojtësi grek ë