999 rezultate për

plaku

Vrau ish-kryeplakun, gjykata lë në burg 57-vjeçarin Fatmir Cenaj është dënuar me "arrest me burg" pasi akuzohet për vrasjen e e ish-kryetarit të fshatit Rehovë të Poliçanit
Duar të plakura apo jo? Bëni kujdes nga thonjtë me xhel Shumica e femrave në ditët e sotme zgjehdin q ëtë bëjnë thonjtë thuajse cdo muaj, pa qenë të vetëdijshme sesa i dëmshëm
E mbani mend Moglin? Shihni sa është plakur ai (FOTO LAJM) Libri i Xhunglës, një film ky që u realizua më 1994, mbeti në kujtesën e shumë njerëzve si një film mjaft i bukur. Fi
Mori peng e dhunoi 19-vjeçarin, në pranga kryeplaku në Korçë Policia ka vënë në pranga kryeplakun e fshatit Biranj në Korçë. Ai akuzohet për veprën e rëndë penale "Rrëmbimi ose
“Sa shumë je plakur”! Revoltohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Eliza Hoxha, nuk i ka pëlqyer aspak ajo që mediat shkruajnë për të. Pasi ajo publikoi një
Digjet i vetëm në shtëpi i moshuari në Tiranë Një i moshuar ka gjetur vdekjen pasi kishte harruar rezistencën ndezur gjatë natës në shtëpinë e tij në Tiranë. Poli
Trondit Rama, shfaqet i plakur e i zverdhur para medias (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama po mban konferencën e fundit për vitin 2017. Përpara gazetarëve Rama po flet për arritjet që si
Skënderbeu ngec me Kamzën, Plaku i shënon ish-skuadrës së tij Kamza mund të quhet me plot gojë surpriza më e bukur e këtij kampionati. Në takimin e zhvilluar sot në Korçë ndaj Sk
Plaku: Ne jemi një grup që kemi besim tek njëri-tjetri Njeriu i ndeshjes Kamza – Kukësi, u shpall sulmuesi Sebino Plaku. Pas dopietës së realizuar për ekipin e Kamzës, ai u sh
Serbët kështu e detyronin me “thikë në fyt” plakun të flasë keq për UÇK-në (VIDEO) Diplomacia botërore u mobilizua për të vepruar në Kosovë kur pa tmerrin që populli shqiptar përjetoi në një nga masakrat
Kim Jong-Un e quan "plakush", Trump i përgjigjet me ironi therëse Me sa duket paralajmërimet për luftë janë shndërruar në batuta e epitete mes dy liderëve. "Përse Kim Jong-Un më fyen
Plaku shqiptar sillet si në kohët e "moçme" në Zvicër, shikoni ç'i bën gruas Një shqiptar 63 vjeçar është dënuar nga Gjykata e Qarkut në Cyrih me 7 vjet e gjysmë burg për përdhunim të shumëfishtë d
Rrëfimi i plakut që e rrahën e ia dogjën shtëpinë në Mitrovicë Fazli Deliu nga Mitrovica për më shumë se tri javë po endet nëpër spitale të ndryshme për të shëruar plagën e thellë që
Sa është plakur Arian Çani! (FOTO LAJM) Arian Çani dhe emisioni i tij vazhdojnë prej vitesh të jenë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar. Ai e filloi "Zo
Ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohen në Durrës dy shqiptarët Dy persona janw arrestuar nga policia e Durrësit. Ata rezultojnë të kenë qenë të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga
Thaçi: Unë jam kryeplaku i politikës shqiptare në Maqedoni (VIDEO) Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi nga tubimi i mbajtur në lagjen Migjeni në Tetovë ka thënë se ai është kryeplaku i polit
Leonardo, trajner i ekipit ku luajnë yjet e plakur Leonardo ka gjetur një punë në superligën e shtetit turk. Braziliani raportohet se do të jetë trajner i ri skuadrës së A
Një person kërcënon se do të hidhet nga shtylla e tensionit të lartë Një person po kërcënon se do të hidhet nga shtylla e tensionit të lartë në Tiranë. Nga raportimet e para mësohet se
4 vjet ministër, shikoni sa është plakur Saimir Tahiri (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vjet që nga momenti kur ai mori çelësat e një prej ministrive më të rendësishme të kabinetit qeveritar
Tentojnë të grabisin plakun italian, por veprimi i tij i bën të pendohen keq Tre shqiptarë janë futur në shtëpinë e një të moshuari në Itali dhe kanë tëntuar që ta vjedhin atë. Por jo gjithçka ka s