999 rezultate për

pirlo

Toti për Pirlon: Nuk është normale që një fillestar të marrë një detyrë me kaq pritshmëri Andrea Pirlos i është besuar një detyrë me shumë përgjegjësi teksa Juventusi vendosi ta emëronte si njeriun që do të dre
Vidal: Do të isha i lumtur nëse Pirlo më fton te Juve Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, ka konfirmuar se do të ishte i lumtur të luante nën urdhrat e Andrea Pirlos te Ju
Pirlo e ndan mendjen për sulmuesin e njohur, e telefonon dhe i kërkon kalimin te Juventusi Andrea Pirlo është i vendosur në transferimin e Edin Dzekos. Trajneri i ri i Juventusit, po kërkon transferimin e një
Sulmuesi shqiptar thirret nga Pirlo në ekipin e parë të Juventusit Ndryshimi i trajnerit nuk ka sjell probleme për Xhakomo Vrionin. Sulmuesi shqiptar është ftuar nga Andrea Pirlo në stërv
Përforcimi i parë i Pirlos do të jetë mesfushori amerikan Dhurata e parë që Andrea Pirlo do të marrë nga drejtuesit e Juves, që prej emërimit të tij në pankinën bardhezi, është n
"Dua që Juventusi të mbajë topin dhe të sulmojë", Pirlo shpalos objektivat Andrea Pirlo ka zgjedhur petkun e ri dhe jo vetëm në sensin figurativ. Trajneri i ri i Juventusit u paraqit në konfe
"Higuain do të largohet, Dybala nuk ka qenë asnjëherë në merkato", Pirlo i thotë të gjitha Andrea Pirlo doli nw konferencën e parë për shtyp, si trajner i Juventus, ku foli gjerësisht për idenë e lojës që dëshir
Dybala mbetet në shitje, Juventusi i cakton çmimin Paulo Dybala spekulohet se mund të largohet nga Juventus. Paulo Dybala mbetet në shitje. E përditshmja sportive it
Higuain në bisedime për tu larguar nga Juventusi, Pirlo po punon për sulmuesin e ri Andrea Pirlo ka identifikuar sulmuesin e ri të Juventusit. Andrea Pirlo ka zhvillaur të hënën stërvitjen e tij të par
CR7 rikthehet në Continassa, Santos e thërret për sfidat e Nations League Cristiano Ronaldo rikthehet në bazë. Kampioni portugez, i cili do të jetë sulmuesi kryesor i Juventusit edhe në epokën e
Sot fillon zyrtarisht epoka Pirlo te Juventusi (VIDEO) Epoka e Andrea Pirlo ka filluar zyrtarisht: trajneri i ri i Juventusit është gati të fillojë punën në krye të skuadrës.
ZYRTARE/ Juventusi kompleton stafin teknik të Pirlos Andrea Pirlo te Juventusi tashmë do të punojë me Igor Tudor si asisten menaxher i tij dhe Roberto Baronio bashkëpunëtor
Nesta, emri i ri që mund ti bashkohet stafit të Pirlos te Juventusi Pas Igor Tudor një tjetër emër i njohur po lakohet për t’iu bashkuar Andrea Pirlos në stolin e Juventusit. Emri më i
Formacion i frikshëm, ja blerjet e reja që kërkon Pirlo për sezonin e ri (FOTO LAJM) Andrea Pirlo po planifikon disa blerje të bujshme për të përforcuar ekipin. Zonja e Vjetër tashmë ka nënshkruar me De
Pirlo befason me emrin e sulmuesit të ri për Juventusin Juventus ka filluar të bëjë ndryshime në skuadër për sezonin e ri. Trajneri i ri i Juventusit, Andrea Pirlo ka fillua
Pirlo i tregon derën yllin brazilian të Juventusit Andrea Pirlo bëhet gati për fillimin e punës si trajner i ri i Juventusit. Andrea Pirlo vazhdon të planifikojë ekipin
Premtimi i Pirlos për Ronaldon Ardhja e Andrea Pirlos në stolin e Juventusit i ka gëzuar shumë tifozët, pas një tjetër sezoni dështues në Evropë. Jo
Përforcohet stafi i Pirlos, afrohet një tjetër ish-futbollist Ish-mbrojtësi i Juventusit, Igor Tudor pritet të bashkohet me stafin e Andrea Pirlo i cili po përgatitet për sezonin e r
Pirlo po planifikon Juventusin e të ardhmes, këta janë futbollistët që pritet të largohen Te Juventusi ka nisur era Pirlo, me ish futbollistin që tani ka marrë laps e letër dhe po planifikon skuadrën e të ardhm
Takimi Pirlo - Paratici mbyllet me një vendim të "hidhur", Ronaldo ose Dybala, njëri duhet të largohet U perceptua fillimisht si një takim normal, për të planifikuar sezonin e ardhshëm dhe për të kompletuar stafin e Andrea