999 rezultate për

pirlo

Pirlo: Humbja ndaj Barcelonës na bëri mirë Pas humbjes 0-2 në shtëpi përballë Barcelonës, Juventusi ka fluturuar drejt Hungarisë për t’u përballur me Ferencvarosin
Pirlo feston para Championsit Juventus do të kthehet në fushë të mërkurën në mbrëmje për ndeshjen e Champions League kundër Ferencvaros. Bardhezinjtë
Conte dhe Pirlo rrezikojnë, tifozët e Interit dhe Juventusit kanë një ëndërr (FOTO LAJM) Sassuolo i De Zerbi-t vazhdon të befasojë. Emilianët kanë arritur të ditojnë në San Paolo, duke mundur Napoli-n 2-0,
Situata tek Juventusi nuk është aspak e mirë, varësia e skuadrës nga ky lojtar e bën mjaft të vështirë punën e Pirlos Juventusi regjistroi fitoren e parë në trasnfertë pas 7 ndeshjes në Seria A dhe për këtë ka meritë pikërisht 5 herë fitu
Pirlo dëshiron yllin e Manchester United në Torino Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo është duke shpresuar të rikthejë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba në To
Pirlos flet pas fitores ndaj Spezia Intervistuar nga Sky Sport pas ndeshjes, trajneri i Juventusit Andrea Pirlo, pas fitores ndaj Spezia, gjykon performancë
Pirlo komenton situatën e Ronaldos: Nuk do të startojë ndaj Spezias Cristiano Ronaldo nuk do të jetë startues në ndeshjen kundër Spezia. Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka dhënë disa
Shpërthen gazetari i njohur: Duke zgjedhur Pirlon trajner, Agnelli bëri një ndyrësi Humbja ndaj Barcelonës i shtoi kritikat ndaj Pirlos në stolin e Juventusit. Opinioni i gazetarit Giancarlo Padovan,
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
Lajm i mirë, ja kur rikthehet Chiellini Pas humbjes 0-2 ndaj Barcelonës në “Allianz Stadium”, Andrea Pirlo ka marrë një lajm të mirë nga infermieria, pasi kapit
"Pirlo? Një lojtar i madh nuk është medoemos trajner i madh. Gattuso e nisi nga poshtë" Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milanit, foli për Rino Gattuso në një fjalim për mikrofonat e Radio Kiss
Humbi në shtëpi ndaj Barcelonës, këto janë fjalët e Pirlos ‘Zonja e Vjetër’ u mund 0-2 në shtëpi, në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve. Pirlo pas ndeshjes, tha se k
Situata e Ronaldos, Pirlo: Sonte do të marrim vesh gjithçka Pirlo konfirmoi se Chiellini do të humbasë këtë ndeshje për shkak të dëmtimit, dhe Leonardo Bonucci është nën pikëpyetje
Del Piero i jep këshilla Pirlos për ndeshjen ndaj Barcelonës Alessandro Del Piero ka befasuar së fundmi me disa fjalë para ndeshjes Juventus – Barcelona. Ikona e Juventus ka kësh
Pirlo: Momenti për Dybalën titullar Pasi debutoi në Ligën e Kampionëve me një fitore 0-2 në Ukrainë ndaj Dinamos së Kievit, Juventusi do përballet nesër në
Pirlo: Chiesa perfekt për idenë tonë të lojës Andrea Pirlo e nisi mjaft mirë aventurën e tij si trajner edhe në Ligën e Kampionëve, pasi Juventusi ia doli të triumfoj
"Luçesku më dha shansin kur isha 16-vjeç", Pirlo tregon pse u nxeh Dybala Juventusi bën debutimin për këtë sezon në Champions nesër ndaj Dinamo Kievit në transfertë. Në vigjilje të kësaj sfi
Dybala ngre zërin ndaj Fabio Paraticit Lënia në stol për të dytën ndeshje radhazi në kampionat ka lënë të pakënaqur yllin e Juventusit Paulo Dibala. MediaT
"Ngeci" në barazim ndaj Crotones, Pirlo kërkon kohë për Juventusin e tij Pa Cristiano Ronaldon, që mungon për shkak të koronavirusit, Juventusi u ndal në barazim 1-1 në ndeshjen ndaj Crotone-s
"Të gjithë presin të komentojnë disa humbje", Agnelli mbron Pirlon: E gjithë bota do na godasë Andrea Pirlo e ka nisur karrierën e tij si trajner me një përgjegjësi mjaft të madhe, teksa ka pranuar të marrë drejtimi