999 rezultate për

pirlo

Vetëm 1 pikë ndaj Beneventos, Pirlo: Juve duhet të shfrytzojë momentet e lojës Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur pas barazimit ndaj Beneventos në kuadër të xhiros së nëntë në Serie A.
Inzaghi thumbon Pirlon pasi i mori barazimin Nuk është një goditje për mikun e tij të shumë betejave Andrea Pirlo, por mund të duket kështu. Filippo Inzaghi, pikë
Është dëshira e madhe e Pirlos, Juventusi në sulm për yllin e Sassuolos Drejtuesit e Juventusit kanë filluar negociatat për transferimin e mesfushorit të Sassuolo, Manuel Locatelli, raporton T
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
Qëndrimi i Ronaldos te Juventusi lidhet ngushtë me këtë emër Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, thuhet të jetë faktori kryesor për qëndrimin e Cristiano Ronaldos. Shumë spekuli
Pirlo: Mendoj për treshen e sulmit që kur kam ardhur, do e gjejmë mënyrën Juventus pret nesër në shtëpi Ferencvaroshin e Myrto Uzunit. Bardhezinjtë kërkojnë tre pikët e radhës në Ligën e Kam
De Ligt shpjegon metodën Pirlo dhe frikëson kundërshtarët Nuk mund të shpresonte për një kthim më të mirë në fushë Matthijs de Ligt, mbrojtësi i Juventus-it. Pas një mungese të g
Prapaskenat e merkatos verore, Pirlo bllokoi shitjen e tre yjeve të Juventusit Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në afatin veror ka ndaluar shitjen e tre lojtarëve që nuk i donte klubi. Ish mesf
De Ligt: Me Pirlon do zhvillojmë futboll më modern Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs de Ligt ka thënë se stili i Andrea Pirlos është më modern në krahasim me Maurizio Sarri
Pirlo optimist: Mbaroi koha e përshtatjes, tani ka vetëm finale! Ja çfarë dua të shoh te djemtë! Kohë kampionatesh! Pasi kombëtaret kanë përdunduar ciklin e tyre të ndeshjeve, tani është koha e turit të forcës. Tra
Lajm i mirë për Pirlon, rikthehen 2 futbollistë shumë të rëndësishëm te Juventus Federico Chiesa dhe Paulo Dybala morën pjesë në seancën e plotë stërvitore të Juventusit sot, teksa do të jenë në dispoz
Ndërprerja i bën mirë Juventusit, rikuperohen 2 futbollistë të rëndësishëm Ndërprerja e kampionatit po i shërben për mirë trajnerit të Juventusit Andrea Pirlo, pasi ka rikuperuar plotësisht dy fu
Ancelotti: Pirlo "të fundoset" me idetë e tij Carlo Ancelotti flet për gjithçka, pa hezitimin me të vogël, sigurisht me ironinë që e karakterizon. I ftuar në emisioni
Juventusi i Pirlos, i dyti më i dobët i dekadës së fundit Juventusi i këtij sezoni është një paradoks. Skuadra bardhezi nuk shkëlqen, por po rritet. Barazimet janë më shumë se fi
Pirlo: Lazio e rrezikshme në kundërsulm Në prag të përballjes më të rëndësishme të javës në Serinë A, Juventus-Lazio, trajneri i bardhezinjve, Andrea Pirlo, i s
Del Piero krahason Pirlon me Zidane: Mund të ketë një rrugëtim të ngjashëm Juventusi mori një fitore të rëndësishme në mbrëmjen e djeshme në Ligën e Kampionëve, teksa mposhti me rezultatin 1-4 Fe
Fitoi bindshëm në Champions, këto janë fjalët e Pirlos Andrea Pirlo është deklaruar i lumtur me fitoren e Juventusit në Ligën e Kampionëve. ‘Zonja e Vjetër’ mposhti në udhë
Pirlo: Humbja ndaj Barcelonës na bëri mirë Pas humbjes 0-2 në shtëpi përballë Barcelonës, Juventusi ka fluturuar drejt Hungarisë për t’u përballur me Ferencvarosin
Pirlo feston para Championsit Juventus do të kthehet në fushë të mërkurën në mbrëmje për ndeshjen e Champions League kundër Ferencvaros. Bardhezinjtë
Conte dhe Pirlo rrezikojnë, tifozët e Interit dhe Juventusit kanë një ëndërr (FOTO LAJM) Sassuolo i De Zerbi-t vazhdon të befasojë. Emilianët kanë arritur të ditojnë në San Paolo, duke mundur Napoli-n 2-0,