999 rezultate për

petrit

Dhunohet barbarisht elektricisti në Pukë Bajram Hyseni, elektricist pranë OSSHE është qëlluar me mjete të forta nga ana e kryefamiljarit Petrit Marashi, 44-vjeç.
Vasili: Transparent çdo financim i LSI Petrit Vasili ka konfirmuar për mediat sot se çdo financim i LSI-së do të bëhet transparent në faqen zyrtare. Pas përfun
Petritsch: Kosova e Serbia duhet të kenë qasje evropiane ndaj njëra-tjetrës Vendimi i Gjykatës Kushtetuese lidhur me Asociacionin e Komunave serbe nuk është i mirë, sepse është qenësore që të resp
Ndalohen inspektori i Tatimeve dhe ish-administratori i një firme për fshehje të ardhurash Policia e Tiranës në bashkëpunim me Drejtorinë e Tatimeve, ka ndaluar një inspektor kontrolli dhe përfaqësuesin e një bi
Selimi dhe Janjiç "cicërojnë" në Twitter: Vetëvendosja neonaziste (FOTO) Sava Janjiç nga Manastiri i Deçanit dhe zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi, kanë shkëmbyer disa "cicëri
Ja momenti kur qëllohet me vezë Petrit Selimi (VIDEO) Zëvendësministri i Jashtëm i Kosovës, Petrit Selimi është qëlluar me vezë në oborrin e qeverisë në Prishtinë. Ai ka q
I kërkuari për vrasje rezistencë prej dy ditësh kundër RENEA-s Prej dy ditësh, forca të shumta policie, efektivë të RENEA-s po kërkojnë Petrit Dushin, i dënuar me 19 vjet burg për vra
Gjykata shpall të pafajshëm Vasilin për çështjen "Doshi" Gjykata e Lartë ka shpallur të pafajshëm Petrit Vasilin për çështjen "Doshi". Gjykata e Lartë ka vendosur të shpallë të
Petrit Selimi: Anëtarësimi i Kosovës në UNESCO përfitime praktike dhe politike Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi, ka deklaruar se janë një grup prej 15 shtetesh që po punojnë me Pri
Petrit Selimi me djalin, selfie me Ivica Daçiç (FOTO) Ndoshta vite të shkuara pakkujt do tia merrte mendja se politikanët shqiptarë dhe ata serbë do të mund të uleshin së bas
Dy vjetori i marrëveshjes Kosovë-Serbi Kanë kaluar dy vjet tashmë nga marrëveshja e nënëshkruar midis zyrtarëve të Kosovës dhe atyre të Serbisë në Bruksel, pë
Vasili: Doshi i ka dhuruar apartament gruas së Çinarit para se të thurrte skenarin e atentatit për vrasje Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili u shpreh se ish-deputeti i PS-së Tom Doshi i ka sajuar akuzat për
Vodhën 200 mijë euro, 4 punonjës banke para gjykatës Katër ish-zyrtarë të një filiali banke në zonën e Kamzës janë marrë të pandehur, pasi ka rezultuar se ata kanë fallsifik
99 vite burg shqiptarit pasi masakroi 39 herë me thikë e kaçavidë gruan e tij 99 vite burg është masa e caktuar për një 47 vjeçar shqiptar, i cili ka vrarë gruan e tij me kaçavidë në 2011. Avokatët
Janjiç: Nuk do kalonte as aktakuza e Kosovës ndaj Serbisë Pas arsyetimit në kontestet për gjenocid me Bosnjë-Hercegovinën dhe me Kroacinë, është e qartë se as aktakuza eventuale
Parma me president shqiptar, tallen italianët (FOTO) Plas ironia te Parma pas shitjes së klubit në duart e një sipërmarrësi shqiptar, Petrit Doka. Faqja "Parmafanzine.it" ka
Petrit Selimi: Isa kryeministër Petrit Selimi është zyrtari i parë i PDK-së që thotë se kryeministri i ardhshëm i Kosovës do të jetëe Isa Mustafa. “K
Haradinaj homazhe në nder të Petrit Bushatit (FOTO LAJM) Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka njoftuar përmes Facebook-ut të tij personal se ka zhvilluar në Tiranë homazhe në nd
Ndërron jetë ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni, Petrit Bushati Ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni, Petrit Bushati ka ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë nga e cila vuante prej di
Selimi: Hoxhaj nuk ka thënë të luftohet në Siri Institucionet e Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Enver Hoxhaj asnjëherë nuk ka bërë thirrje që të luftohet në Siri. Kë