999 rezultate për

peticioni

Skëndërbeu merr me huazim sulmuesin e Chievos Skënderbeu vazhdon përgatitjet për ndeshjen e kthimit të turit të tretë të Ligës së Europës, që do ta luajë të enjten në
Çfarë do të ndodh sot? Basha dhe Selami përplasen në Shkodër Një grup demokratësh të Shkodrës përmes një peticioni i kërkuan sot Lulzim Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara
Jozefina i bën "gropën" Bashës në Shkodër, 120 demokratë firmosin kundër tij Lulzim Basha pritet të shkojë në Shkodër në kuadër të fushatës për zgjedhjet për kreun e PD-së, por 120 demokratë kanë d
Reagon PD, ja çfarë thotë lidhur me peticionin për anulimin e zgjedhjeve për kryetar Partia Demokratike e Korçës ka reaguar sot në lidhje me një lajm të botuar sot se 2500 anëtarët e saj kanë firmosur një
S'do ta besoni sa firma janë mbledhur që ndeshja Barça-PSG të përsëritet Peticioni për që ndeshja Barcelona-PSG të përsëritet deri më tani është nënshkruar nga më shumë se 200 mijë njerëz. Kanë
“Shullazi, Frroku e Lul Berisha”, firmosin peticionin për Vettingun (VIDEO) Peticioni për Vettingun është ironizuar nga protestuesit e PD-së para kryeministrisë pasi kanë bërë të mundur që “Emilja
Niko Peleshi firmos nga Korça peticionin pro Vettingut Zëvendës-kryeministri Niko Peleshi ditën e sotme nga qyteti i Korçës ka firmosur peticionin pro vettingut. Në një pro
Dorëzohet në Kuvend peticioni për Vetting-un, 32 mijë firma në 11 qytete Peticioni i qeverisë civile ditën e sotme është dorëzuar në Parlament ku rreth 32 mijë qytetarë e kanë firmosur gjatë 5
Kryeministri mbështet peticionin për “Vettingun”: Shpëtojeni nga Basha dhe Berisha (VIDEO) Kreu i Qeverisë, Edi Rama ka publikuar një video-reklamë në profilin e tij në “Facebook” për reformën në drejtësi. Kr
"1 milionë firma që zhbllokojnë punët publike", Veliaj firmos peticionin pro vettingut Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj firmosi peticionin e iniciuar nga 50 organizata të shoqërisë civile në mbështetje të Re
Sot dorëzohet peticioni për lirimin e Haradinajt Organizata “Demokracia Studentore” sot dorëzon peticionit për lirimin e ish-komandantit të UÇK-së Ramush Haradinaj, në A
Qeveria britanike refuzon peticionin që kërkon ndalimin e vizitës së Trump Qeveria e Britanisë së Madhe ka refuzuar peticionin i cili bën thirrje që të tërhiqet ftesa që vendi i ka bërë president
PETICIONI / 1 milionë vota kundër vizitës së Donald Trump në Britani Britanikët kanë mbledhur 1 milionë firma në një peticion ku kërkohet ndalimi i vizitës së Presidentit amerikan Donald Tr
Shqiptarët e Belgjikës në protestë para ambasadës franceze për Haradinajn Me iniciativën e deputetit shqiptar të Brukselit, Amet Gjanaj, dhe me mbështetjen e shoqatave shqiptare të Belgjikës, g
Peticioni për Astrit Deharin nuk u dorëzua në Kryesinë e Kuvendit Peticioni "Drejtësi për Astritin", me nënshkrimet e qytetarëve, nuk është dorëzuar në Kryesinë e Kuvendit. Lajmin e
Peticioni "Drejtësi për Astritin" i dorëzohet Kuvendit Peticioni "Drejtësi për Astritin", i është dorëzuar sot Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, Komisionit Parlamentar për të D
18 mijë persona nënshkruajnë peticionin "Drejtësi për Astritin" Organizatorët e peticionit "Drejtësi për Astritin", përmes një njoftimi për media, kanë njoftuar se mbledhja e nënshkrim
Peticioni për Deharin, 6000 nënshkrime për një ditë Një peticion i organizuar nga shoqëria civile dhe në mbeshtjetje të qytetarëve të shumtë, ku kërkohet drejtësi për vdekj
Peticioni "Drejtësi për Astritin", mbi 2600 firma vetëm për 4 orë Oganizatorët e peticionit "#DrejtësiPërAstritin", kanë lajmëruar se peticioni që filloi të nënshkruhej sot nga qytetarët
150 mijë veta kundër pensionit të Barrosos nga BE Mbi 152 mijë vetë kanë firmosur një peticion të stafit të BE-së kundër ish-presidentit të Komisionit Europian, Jose Manu