999 rezultate për

pervec

Heroi Strakosha, mësoni notën që mori pas ndeshjes ndaj Interit Thomas Satrakosha ishte heroi i Lazios dje në San Siro teksa ndihmoi skuadrën e tij të kualifikohet në gjysmëfinale të
Kjo është pasuria marramendëse e Rihanës Rihana padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë. Ajo është në kulmin e karrierës së saj për sa i përk
Përveç sherrit në fushë, Xhaka përplaset keqazi dhe me tifozët e Arsenalit (VIDEO) Granit Xhaka është vënë në qendër të kritikave nga shumë tifozë të Arsenalit që nga kalimi i tij në Premier League. Edhe
Mia Khalifa Ish-p*rnostarja përveç dashurisë për West Ham, ajo pëlqen dhe Felipe Anderson (FOTO LAJM) Ish ylli i pornografisë Mia Khalifa, ka qenë prej kohësh një komentatore sportive në Shtetet e Bashkuara, por ajo është
Meta merr vendimin, dekreton të gjithë ministrat përveç Cakajt Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka vendosur mbrëmjen e sotme të dekretojë ministrat e rinj të propozuar nga Edi Rama.
Dj Vicky zbulon sekretin e tij, ka një "profesion" të fshehur Mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush LUAN”, përveç lojërave dhe të pathënave më parë, nuk kishte si të mos vihej re dhe hum
Autogoli qesharak i Luiz Gustavos ndaj Frankfurtit (VIDEO) Marseille u mposhtë rëndë 4-0 në transfertë ndaj Eintracht Frankfurt në ndeshjen e parafudit të grupeve në Europa Leagu
Protuestuesit bëjnë gati giotinën për Macronin (FOTO LAJM) Protestat që nisën kundër taksës mbi naftën dhe benzinën kanë marrë rrjedhë tjetër në Francë. Tashmë, përveç heqjes
Detaje të reja, çfarë zbuluan Forcat Speciale në Elbasan Zbulohen detaje të reja nga operacioni i policisë në Elbasan që vuri në pranga Enver Çapjan dhe Naim Gjurin. Në bane
Kush ka dhi kënaqet pa pushim (FOTO LAJM) Sipas National Geograpihc, dhitë zotërojnë aftësinë e tyre për t’u ngjitur në vende të paarritshme për të mbrojtur veten
VIP-at shqiptarë që përveç këngës, i hynë edhe aktrimit (FOTO LAJM) Edhe pse të dyja përfshihen në fushën e artit, jo të gjithë artistët kanë guximin që të përfshijnë të dyja në karrierën
Rëndohet situata për Vis Martinajn, kjo është kërkesa e fundit e Prokurorisë Së fundmi ka rinisur seanca gjyqësore në gjykatën e Tiranës, për shtetasin Ervis Martinaj i cili është i përfshirë në ng
Kombëtarja shterpë e Panuçit, dominoi në gjithçka përveç golave Përfaqësuesja shqiptare e futbollit ka zhvilluar dje ndoshta një nga ndeshjet më të mira që kur drejtimin e saj e ka mar
Kammenos propozon marrëveshje tjetër me Maqedoninë përveç emrit Ministri grek i Mbrojtjes ka propozuar nënshkrimin e marrëveshjeve me vendet fqinje, që do të shërbejë si barrierë ndaj
Përveç Vetëvendosjes asnjë parti nuk guxon të protestojë kundër Thaçit Ftesës së partisë së Albin Kurtit për protestë më 29 shtator 2018 nuk do t’i bashkëngjitet LDK-ja e as PSD-ja. Lëvizj
Ahmeti: Do të përqendrohemi për eliminimin e deponive ilegale Edhe kryeqyteti i Kosovës, Prishtina, është përfshirë masivisht në aksionin e sotëm për pastrimin e ambientit. Në kët
Shkatërrohet e rrezikshme e prostitucionit, arrestohen 22 shqiptarë Policia otaliane ka shkatërruar jë grup të madh prostitucioni në Itali. Në pranga kanë rënë 22 shtetas të cilët akuz
Ka metoda të tjera përveç kafes për t’u zgjuar Nëse nuk je adhuruese e kafes, është e vështirë të ndihesh e zgjuar pa goditjen që të jep kafeina, për të cilën shumica
Jeni njohur që adoleshentë me partnerin? Lidhja juaj është në rrezik Ndoshta nuk e keni pritur, por personat që janë në lidhje me dikë që nga shkolla e mesme i kanë shanset më të mëdha për
Digjet një ekskavator Një qytetar nga Kaçaniku ka raportuar se dyshohet që persona të panjohur ia kanë djegur një automjet ekskavator. Rast