LAJMI I FUNDIT/ Plas në Kukës, raportohen të shtëna
999 rezultate për

perleshje

Gjendje emergjente në Gjermani, përleshje me thika dhe tuba metalike (VIDEO) Një betejë e tmerrshme në një rrugë ndërmjet 60 burrave të armatosur me thika dhe tuba metalike ka detyruar shpalljen e
Përleshje ndërmjet deputetëve të PDK-së dhe të Vetëvendosjes Në interpelancën për Rastin Dehari në Kuvendin e Kosovës, debati i ashpër gati ka eskaluar në përleshje fizike ndërmjet
Përleshje në ndeshjen ndaj Partizanit, policia gjobit tifozët e Skënderbeut (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonte gjoba me 1 milion lekë e klubit të Skënderbeut nga Komisioni i Disiplinës, tani do të dënohen edhe t
Përleshje masive në Prizren Mbrëmë në një internet kafe në lagjen “Arbana” të Prizrenit, ka ndodhur një përleshje fizike ku janë përfshirë gjashtë p
E FUNDIT / Ndërron jetë polici në përleshjen mes tifozëve të Bilbaos dhe Spartakut (VIDEO) Gazeta spanjolle "AS" raporton se ka ndërruar jetë një polic gjatë përleshjeve mes tifozëve të Bilbaos dhe atyre të Spar
Përleshje mes dy tifozerive, arrestohen pesë persona (VIDEO) 5 të burgosur, disa të plagosur në mesin e tyre edhe një agjent, para ndeshjes mes Athletic Bilbaos edhe Spartakut të Mo
Aguero i shpëton dënimit me përleshjen që pati mbrëmë me disa tifozë Sergio Aguero nuk do të dënohet pas përleshjes me tifozët e Wigan Athletic. Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero u për
Përleshje me thika në Fier, dërgohet me urgjencë në spital 53-vjeçari Një plagosje me thikë ka ndodhur sot në Fier. Mësohet se një 53-vjeçar ka mbërritur në urgjencën e spitalit të Fierit
Derbi i Athinës Olimpiakos – Aek, pritet me përleshje mes tifozëve dhe policisë Përplasje e dhunshme mes tifozëve dhe forcave të rendit në prag të derbit të Athinës, Olimpiakos – Aek, i programuar për
Përleshje mes protestuesve grek Gjatë protestave paralele në Greqi ka ardhur deri te ndeshja mes grupeve rivale në qendër të Athinës. Sipas raportim
Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur (VIDEO) Ky është momenti tronditës i një përleshje masive që shpërtheu në një qendër tregtare në Kaliforni. Dhe e gjithë kjo
Zyrtare: Ky është vendimi i FA pas përleshjes në derbin e Manchesterit Pas përleshjeve të raportuar mes lojtarëve të Manchester Unitedit dhe Manchester Cityt në tunelin e “Old Trafford” menjë
Përleshje në fund të ndeshjes, tifozët sulmojnë me sende të forta arbitrin Enea Jorgjin (VIDEO) Fundi i ndeshjes ka rezultuar i hidhur për skuadrën e Vllaznisë, pavarësisht fitores, shkodranët e panë veten të eliminu
Skandal para derbit, policia arreston disa tifozë pas përleshjes me njëri-tjetrin Zhvillohet ditën e sotme, ndeshja derbi e basketbollit, mes Partizanit dhe Tiranës, në pallatin e sportit Asllan Rusi. N
Përleshjet e përgjakshme në Gaza, ushtarët izraelitë vrasin një palestinez Ushtarët izraelitë kanë vrarë një palestinez në afërsi të kufirit të Gazës, mes përleshjeve pas vendimit të presidentit
Fillon lufta mes Palestinës dhe Izraelit! Përleshje e shkatërrim në Jeruzalem (FOTO LAJM) Protestuesit palestinezë u përleshën sot me ushtarët izraelitë në Jeruzalem, Ramallah dhe vende të tjera në Bregun Perën
Foto spektakolare, lepuri i shpëton kthetrave të shpendit grabitqar (FOTO LAJM) Ky është momenti dramatik kur një shpend grabitqar tenton të vrasë një lepur të egër, por nuk ia del. Pasi e pikasi l
Përleshje mes grupeve në Prishtinë, ka të plagosur Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur para disa minutash në lagjen “Ulpiana” në kryeqytet. Indeksonline mëson se ngj
Detaje të reja për vrasjen e Migenës, brenda shtëpisë pati përleshje Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga ngjarja që tronditi Italinë mëngjesin e sotëm. Migena Kellezi u ther me thikë
Incidenti i parë në zgjedhje, përleshje fizike në Graçanicë dhe dy arrestime në Kllokot Rrjeti i organizatave monitoruese, Demokracia në Veprim ka njoftuar se në në shkollën “Kralj Milutin” në Komunën e Graça