999 rezultate për

pepe

Përfaqësoi denjësisht Shqipërinë, profesioni i çuditshëm i Eugent Bushpepës Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Po këndon, ndiqni LIVE Eugent Bushpepën (VIDEO) Eugent Bushpepa sapo ka nisur interpretimin në Lisbonë këtë natë finale të Eurosongut. Ai është pritur që në filim p
Grekët tërbohen pas kualifikimit të Bushpepës, i quajnë shqiptarët gay Eugent Bushpepa arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision. Por kjo arritje e Bushpepës nuk i ka gëzuar aspak fqi
Grekët tërbohen në rrjete sociale nga suksesi i Eugent Bushpepës (FOTO LAJM) Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës, por të njëj
Qesharake, superfuqia botërore heq nga transmetimi Eugent Bushpepën (FOTO LAJM) Me siguri nuk e keni çuar nëpër mendje! Eugent Bushpepa bëri krenarë të gjithë shqiptarët me performancën e tij në na
Prezantuesja e Eurovizion-it flirton me Eugent Bushpepën (FOTO LAJM) Eugent Bushpepa na bëri të ndihemi krenarë me performancën e tij në Eurovzion dhe me faktin që kënga e tij u kualifikua
“The Sun” profil për Eugent Bushpepën Eugent Bushpepa me këngën e tij “Mall”, ka mundur që të kaloj në finalen e Eurovizon. Gjithashu dhe këngëtarja tjetër me
Kjo ishte performanca fantastike e Eugent Bushpepës që ngriti sallën në këmbë (VIDEO) Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Mediat britanike ngrenë në qiell Eugent Bushpepën: Shkatërroi skenën me vokalin fantastik Eugent Bushpepa ka shkaktuar një bum mediatik kudo në botë, dhe është konsideruar si një talent i gjallë, me interretimi
Fotot nudo të Klaudia Pepës sapo u vlerësuan me çmim ndërkombëtar (FOTO LAJM) Tashmë balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është kthyer jo vetëm në një ikonë sa i përket profesionit të saj, por g
Federata turke merr vendimin për derbin e Stambollit që u pezullua nga Pepe (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Besiktasit, u ndërpre paranjë jave për shkak të goditjes në kokë të trajnerit të
Napoli e gjen pasuesin e Pepe Reinas Pepe Reaina e ka konfirmuar se në fund të sezonit nuk do të vazhdojë më kontratën me Napolin. Napoli vazhdon punën p
Redon Makashi rrëfen shpërthimin ndaj Eugent Bushpepës Këngëtari i njohur Redon Makashi është shprehur se cilin kompeticion muzikor vlerëson më shumë. Në RadioNrg, ai u shp
Media britanike shkruajn për këngën e Bushpepës Ndërsa shumë persona u shprehën mosbesues për konkurrimin e tij në “Eurovision”, portali britanik “Metro” vlerësoi perfo
Albi Nako përsërit historinë, pas Klaudia Pepës, me balerinën 21 vjet më të re Një ndër divorcet më të bujshme të vitit që lamë pas, ishte pikërisht ajo e koreografit të njohur Albi Nako me ish-baler
Pozicioni apo celuliti, çfarë i ka ndodhur Klaudia Pepës? Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa është kthyer me pozat e saj të nxehta. Ajo së fundmi ka postuar një foto d
Dua Lipa e mahnitshme për koleksionin e ri të "Patrizia Pepe" (FOTO LAJM) Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare në muzikë, kërkohen edhe nga fushat e tjera. Ato janë bërë im
Çon dhe merr babanë e verbër nga puna, 5-vjeçares i vjen surpriza e jetës (VIDEO) Një video që tregon një vajzë pesëvjeçare që ndihmon babanë e saj të verbër duke e cuar në punën e tij, ka shkuar virali
Buja e fitores së Eugent Bushpepës shkon deri në Britani Fitorja e Eugent Bushpepës këtë Festival, duhet thënë se u mbështet nga shumica. Ai u zgjodh nga një juri profesionis
Çfarë i bashkoi Çiljetën dhe Klaudia Pepën këtë vit vetëm një parukiere e di (FOTO LAJM) Viti i ri, për shumë nga ne, është periudha kur duam t’ia nisim nga e para. Çdo fillim shoqërohet me ndryshime, në stili