999 rezultate për

paul

Zv/Presidenti i Juventusit kritikon ashpër yllin argjentinas Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved, e ka kritikuar yllin e skuadrës Paulo Dybalan këtë javë, duke theksuar se
Paul Pogba tregon arsyen se pse zgjodhi United para Realit Mesfushori francez Paul Pogba vendosi të kthehet në “Old Trafford” verën e vitit 2016, në vend se ta linte Juventusin pë
Me kartonin e kuq që mori sot Paul Pogba mungon në derbin ndaj Manchester Cityt Paul Pogba do të mungojë në derbin e Mançesterit, pasi u ndëshkua direkt me karton të kuq në ndeshjes e së shtunës ndaj
Fjalët emocionuese të Vin Diesel, 4 vjet pas humbjes të Paul Walker (FOTO LAJM) Një nga yjet hollivudiane, Paul Walker, humbi jetën në një aksident tragjik më 30nëntor të vitit 2013. Vdekja e tij p
Vajza e Paul Walker marrëveshje ekonomike me Porsche për aksidentin Vajza e aktorit të njohur Paul Walkeri cili humbi jetën në nëntor 2013, ku ishte pasagjer në automjetin e tipit Porsche
Dybala dhe Antonella ndez përsëri dashurinë mes tyre (FOTO LAJM) Paulo Dybala i rikthehet dashurisë me bukuroshen argjentinase, Antonella Cavalieri. Sulmuesi i Zonjës së Vjetër, Paul
Në La Liga nuk është as sa Paulinho, por në Ligën e Kampionëve as e gjithë Barcelona nuk është sa ai Beteja e vazhdueshme e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin, nuk është ndalur e as që do të ndalet. Portugezi gjatë nd
Paulinho shënon po aq gola sa BBC-ja e Realit Paulinho ka shënuar po aq gola sa e gjithë treshja sulmuese e Real Madridit, BBC. Treshja sulmuese Real Madridit, BBC
Paulo Dybala flet për eleminimin e Italisë nga Kupa e Botës Paulo Dybala mendon se mungesa e Italisë në Botërorin Rusia 2018 duhet të jetë një pikë kthese për italianët që ta rishi
Berisha s’i ndahet Ndreut: Rama e mban peng me këtë dosje Ish-kryeministri Sali Berisha, sërish ka sulmuar ish-vëllain e Prerin Ndreut dhe sipas tij ka bërë publike dosjen me t
"Ti do rrahur", PD kërkon përjashtimin e Pjerin Ndreut nga Kuvendi (FOTO LAJM) Partia Demokratike i ka kërkuar sot Kuvendit të marrë masë disiplinore duke e përjashtuar për 10 ditë deputetin e PS-së,
Berisha nuk heq dorë: Vëllai i Ndreut i dha Tahirit patentën e jahtit 100 tonësh ISh-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për çëshjten “Tahiri”, ku është përmendur dhe emri i vllait të deputeti
Deputeti i PS-së Bashës: Vëllai im nuk ka lidhje me patentat e Tahirit, boll bëre gafa Pak pas denoncimit të Bashës, se vëllai i tij është përfshirë në dhënien e patentës së Tahirit, deputeti i PS-së Pjerin
Denoncimi i Bashës: Si mafia Rama-Tahiri garantuan trafikun e drogës Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook, ku ka denoncuar nëpërmjet me
Nga Soros tek Madona, të gjithë VIP-at e nxjerrë zbuluar prej Paradise Papers Tani që ra perdja, duket se nuk ka më ëngjëj në botën e politikës, artit dhe financës. Ja disa prej personazheve që kanë
Ish-drejtori i fushatës së Trump-it: Jam i pafajshëm! Ish-drejtori i fushatës së Donald Trump, Paul Manafort u shpreh se është i pafajshëm nga akuzat që e prekin në hetimin m
Juventus kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Juventus kthen përsëri avantazh kundër Udinese, ku po luan me 10 lojtarë. Rugani shënon pas një krosimi të marrë nga
"Dybala nuk është një lider" Ish-mesfushori i Juventusit dhe Napoli, Massimo Mauro iu referua Il Corriere dello Sport për formën e lojtarit të Zonjës
Deklarata e Allegrit pas ndeshjes me Lazion Massimiliano Allegri pas humbjes së Juventusit të tij kundër Lazios në "Stadium Allianz", një nokaut pas humbjes së pena
Paul Papadimitriou, surpriza e fundit e AllWeb Në 12 Tetor, Tirana do të jetë vendi ku marketerët më të mirë dixhital, inovatorët dhe folësit do të bashkohen për edici