999 rezultate për

patozi

Astrit Patozi shpall kandidaturën për kryetar të PD? Në Partinë Demokratike është hapur gara për të kandiduar për kreun e kësaj force. E ndërsa shumë demokratë prisnin që
Shpërthen Patozi: Lulzim Basha përbën rrezik kombëtar Astrit Patozi ka lëshuar një lum akuzash sonte në "Opinion" ndaj kreut të demokratëve duke e cilësuar atë madje rrezik k
Patozi shpërthen në akuza ndaj Bashës: Ia dhuruan partinë, ai ndan me vjehrrin dhe kunatin (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka shpërthyer në “Opinion” ditën e sotme ndaj Bashës. Ai u shpreh se Basha është sëm
Astrit Patozi e pranon publikisht: Nuk kandidoj për kryetar të PD, ja arsyet Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patoszi, ka folur për herë të parë për garën e hapur e hapur brenda PD për zg
Patozi reagon pas fitores në Kavajë: Oaz i vogël në shkretëtirën e madhe Deputeti i PD-së Astrit Patozi ka reaguar për fitoren e PD-së në Kavajë pas 6 vitesh qeverisje të këtij qyteti nga PS.
Basha e la jashtë listës, Patozi ka një mesazh për zgjedhjet e sotme Astrit Patozi është një ndër të përjashtuarit e mëdhenj në listën e Partisë Demokratike për zgjedhjet e sotme. Në një d
Pasi i hoqi nga lista, Basha godet sërish Bregun, Topallin e Patozin Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas shumë kritikave ka folur për ndryshimin e listave kandidatëve për deputetë. Pavarësis
DEBATI/ Rama përplaset me Patozit tek dera e Kuvendit (VIDEO) Pas përfundimit të senacës së votimit të komisionit të Vettingut, kryeminstri Rama dhe deputeti demokrat Astrit Patozi p
U la jashtë listës, Patozi: Marrëdhënia ime me PD nuk varet nga humori i Bashës Deputeti demokrat Astrit Patozi pavarësisht se është lënë jashtë listës së PD dhe Kuvendit të ardhshëm, ka qenë i pranis
Patozi kërcënon Bashën: Pasoja të rënda nëse nuk sqaron marreveshjen me Ramën Deputeti i PD-së, Astrit Patozi i lënë jashtë nga kreu I PD-së Lulzim Basha, ka komentuar zërat nëse pas zgjedhjeve të 2
Flet Astrit Patozi: Rruga ime s'mbaron tek lista e Bashës Astrit Patozi është një prej figurava të larta të Partisë Demokratike që mbeti jashtë listave të kandidatëve për deputet
Patozi flet për herë të parë për takimin me Boden, Bregun dhe Topallin Deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar për herë të parë për takimin e sotëm me pjesën tjetër të kritikëve të Bashës
Genc Pollo në krah të Bashës, sulmon Topallin, Bregun, Imamin dhe Patozin Me anë të një statusi në “Facebook”, deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo ka komentuar situatën brenda PD-së. A
Topalli, Bregu, Imami dhe Patozi mblidhen në kafe pas kërkesës për shkarkimin e Bashës Fill pas deklaratës publike për shkarkimin e Lulzim Bashës, katër deputetë demokratë që nuk janë përfshirë në listat e z
Rama letër Astrit Patozit: M'u dhimbse vërtet, burrë naiv Pas përjashtimit nga listat e PD për deputetë, demokrati Astrit Patozi reagoi përmes një postimi të gjatë, ku ndër të tj
Shpërthen deputeti i PS pasi u “braktis” nga Rama: Bashkohem me Patozin Një tjetër deputet që mbeti jashtë listës së PS-së, Vladimir Kosta ka dalë sot në mbështetje të deputetit tjetër të larg
Përjashtimi i Patozit nga lista e PD, Peza ia merr këngës Deputeti i Partisë Socialiste, Alfred Peza ka komentuar përjashtimin e Astrit Patozit nga lista e PD-së për zgjedhjet e
U la jashtë liste, Astrit Patozi shpërthen ndaj Bashës Deputeti demokrat Astrit Patozi është një ndër të përjashtuarit e Bashës listën zgjedhjeve të 25 qershorit. Pas këti
"U mbyll ndërrmarrja...", Blushi komenton mungesën e Patozit në listat e PD Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vendosur që në listën e re të dorëzuar mbrëmë në KQZ të spostojë disa figura
Patozi kritikon Ramën: Ka shkelur etikën e veshjes në Kuvend Deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka marrë fjalën sot në darkë në Kuvend, teksa zhvillohet seanca e jashtëzakonshme pas pa