999 rezultate për

patozi

Patozi distancohet nga drafti me ndryshimet statutore: S’kam asnjë lidhje me to! Pas publikimit të lajmit se disa anëtarë të Partisë Demokratike i kanë dërguar sot kreut të kësaj partie, Lulzim Basha n
"Kur ishim të vegjël", Patozi kujton Sokol Olldashin Astrit Patozi, ka kujtuar Sokol Olldashin përmes një fotoje të shprepur në redaksinë e gazetës “Albania” rreth 20 vite m
Pas sulmeve të Ramës, Basha “goditet” ashpër edhe nga Patozi Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi ka thumbur sërish kreun e PD-së Lulzim Basha i cili e la jashtë Kuvendit të Shqipëri
Patozi i drejtohet Lu-së: Nuk trembet peshkaqeni me muzikë klasike Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi, një nga zërat më kritikë kundër Lulzim Bashës në PD, ka reaguar në lidhje me dekla
Patozi kundër Bashës: Nuk është Tahiri armiku po je ti Kritiku më i madh i Lulzim Bashës, Astrit Patozi është shprehur se të harrojmë Tahirin pasi armiku është dikush tjetër.
“Fshesa” në burgje, Patozi ironizon keq drejtorët e shkarkuar Ditwn e sotme ministria e Drejtwsisw shkarkoi drejtorwt e burgjeve, dhe sipas njoftimit zyrtar tw ministrisw shumica pre
Azem Hajdari “mbledh” demokratët në Tropojë, por kritikët shpërfillin Bashën Ditën e djeshme në Tropojë u mblodhën rreth shtatores së Azem Hajdarit të gjithë demokratët, miq dhe “armiq”. Në kët
Patozi u tregon gazetarëve "mënyrën e vetme për t'u hakmarrë ndaj Ramës" Ish-deputeti demokrat, Astrit patozi, e ka cilësuar një shfaqje të turpshme, atë që ndodhi sot mes kryeministrit Edi Ram
Patozi: Tahiri ia uli kokën Ramës përballë opozitës së paaftë Nga Astrit Patozi KUSH PO I BËN “SCONTO” FATURËS SË EDI RAMËS Edi Rama e ka marrë të plotë faturën për çësh
Patozi –ndërkombëtarëve: Qeveria ju urren fort, opozita ju ka inat për vdekje Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi ka ironizuar situatën politike në vend dhe çështjen e shumë përfolur ‘Dosja Habilaj’
Patozi "ironizon" deputetët e PD-së: Kam frikë se do ju nxehet Monika Një nga kritikët kryesorë të Partisë Demokratike, Astrit Patozi ka ironizuar demokratët me një postim së fundmi në prof
Basha kërkoi falje, Patozi: Je i pashpresë Në kuadër të 70 vjetorit të ekzekutimit të deputetëve opozitarë nga regjimi i Enver Hoxhës u mbajt sot seanca në Kuvend
Patozi rrëfen çfarë e prishi marrëdhënien mes tij dhe Jozefina Topallit Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi ka folur për mungesën e disa emrave të njohur si kritikë kryesorë të Lulzim Bashës n
Patozi për ringritjen e PD-së: Luli bën mirë të pranojë Një nga përfaqësuesit kryesorë të platformës për ringritjen e PD duke folur në studion e emisionit “Kjo Javë” të Nisida
Patozi plas "bombën": Basha po hedh antarësinë e PD në humnerë (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar përmes një statusi në “Facebook”, duke publikuar dhe videon që reagoi në
Patozi sulmon Bashën: Degradoi Partinë Demokratike Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi me tone të ashpra ka reaguar rreth mbledhjes së Kryesosë së Partisë Demokratike ku u
Kërcënon Patozi: Jemi shumicë, Berisha bën mirë mos t’na kundërshtojë Astrit Patozi mbrëmë ka qënë i ftuar në “Top Story” ka bërë një deklaratë të fortë kundër drejtuesve të Partisë Demokrat
Patozi: Berisha dhe Basha e pranojnë që PD është në krizë Një prej emrave që kritikoi që në fillim listën e kandidatëve të për deputetë të Partisë Demokratike, ishte Astrit Patoz
Deklarata e papritur e Patozit: Ndjehem i çliruar që Basha nuk më vendosi në listë (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Astrtit Patozi ka ndryshuar mendim në lidhje me mospërfshirjen në listën e deputetëve nga kreu i a
Rama s’ia përton Bashës: O kopje e tronditur, humbe 140 mijë vota Kuvendi ka mbajtur dje seancën maratonë nga e cila u votua në orët e para të mëngjesit të sotëm edhe qeveria e re e krye