999 rezultate për

pasdite

4 korriku, dita e 140 tërmeteve në Tiranë e Durrës Kjo e mërkurë e 4 Korrikut do të mbahet mend gjatë për panikun që shkaktoi në Tiranë. Sizmiologët regjistruan më shum
Moti në Maqedoni, paraditë ka vapë, pasdite priten surpriza Moti në Maqedoni sot paradite do të jetë me diell, me erë të dobët nga drejtime të ndryshme, ndërsa pasdite me reshje të
Shi apo diell? Mësoni si do të jetë moti ditën e nesërme Moti i keq s'ka të ndalur, edhe ditën e nesërme pritet të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sot pasdite dhe nesër
Mos u bëni gati për plazh, moti s'ka ndërmend të përmirësohet Moti i keq me reshje shiu, rrufe e temperatura të ulëta për stinën ku jemi nuk ka të ndalur. Nga parashikimi i fundi
Moti i "çmendur" zgjat edhe pak, kur rriten temperaturat? Temperaturat e këtij qërshori nuk kanë qenë fare normale për stinën. Sipas Institutit të Gjeoshkencave Energjisë, Uji
Moti i keq s'ka të ndalur, në këto dy qarqe priten shtrëngata shiu (FOTO LAJM) Duke nisur nga sot pasdite, do të rikthehen sërish reshjet e shiut. Sot pasdite dhe nesër, datë 25 qershor, në qarku
Shtërngata shiu dhe stuhi është për sot moti në Kosovë Në fillim të javës shtrëngata me shi, nga mesi i javës mot më stabil. Nga parashikimet e fundit, në fundjavë mund të
Pas Turit dhe 2XL, Vizionit i ikën një tjetër moderatore Tv Klan dhe Top Channel kanë filluar që të shkëmbejnë moderatorë, por edhe Vizioni duket se ka humbur goxha moderatorë.
Mësoni kur rikthehen reshjet në Kosovë Nga mesi i javës sërish shtrëngata me shi. Ndërsa më poshtë gjeni shkurtimisht parashikimin e motit për ditët në vijim.
Po digjeni nga dielli? Pasditja rezervon surpriza (FOTO LAJM) Temperaturat e motit janë ngritur ditët e fundit. Pas një fundjave të freskët, koha është rikthyer me diell dhe moti ësh
Mos iu gëzoni diellit! Moti pritet t'ju surprizojë pasdite Vendi ynë, të premten pritet të ketë kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat perëndimore. Ndërkohë, sipas MeteoAlb
Ruhuni nga dielli, nesër temperaturat do të çmenden Prej muajit maj, temperaturat e larta kanë prekur edhe Shqipërinë, por ditën e nesërme në zonat e ulëta të vendit termom
Ndërron jetë gruaja e plagosur rëndë në aksidentin e frikshëm pasditen e djeshme Ka ndërruar jetë në spital njëri prej pasagjerëve të plagosur rëndë në aksidentin e djeshëm në aksin Fushë Krujë-Vorë.
Pa e lexuar motin mos bëni plane për fundjavë Temperaturat e ajrit mbesin mbi vlera mesatare, edhe pse do të pësojnë një rënie të lehtë. Minimalet do të sillen nga 12
Mos u gënjeni nga dielli i mëngjesit, moti sjell surpriza pasdite Moti për ditën e enjte pritet të jetë njësoj si kjo e mërkurë, në kushtet e kthjellimeve me vranësira kalimtare. Sipas M
A do të bie shi nesër? Ja çfarë iu rezervon moti Sot pasdite (e shtunë, dt.26) dhe nesër (e diel, dt.27) pritet të ketë reshje të dobëta në pjesën më të madhe të qarqeve
Rama kopjon Erdoganin dhe mbyll websitet: Çfarë ndodhi pasditen e djeshme me faqen satirike Gjatë ditës së djeshme një ëebsite satirik me domainin "www.kryeministri.com" shkaktoi të qeshura online pasi shpallte v
Rrebeshe e shtrëngata në vend, moti ka lajme të këqija Vera duket ende larg. Sot pasdite (e mërkurë, dt.23) dhe nesër (e enjte, dt.24) pritet të ketë reshje mesatare në të gji
Mos ju gëzoni diellit, sot pasdite dhe nesër rikthehet shiu (FOTO LAJM) Paraditja e sotme ka qenë me diell në pjesën më të madhe të vendit, por situata do të ndryshojë në orët në vazhdim.
Mos bëni plane për në fundjavë! Moti ka surpriza të pakëndshme Nëse keni plane për nesër, ju bëjmë me dije se fundjava do të jetë e shoqëruar me shi. Sot pasdite (e premte, dt.18)