999 rezultate për

parma

Juventus dyfishon rezultatin ndaj Parmas (VIDEO) Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj Parmas në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar këtë herë është mbrojtësi italia
Juventus zhbllokon ndeshjen ndaj Parmas (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Parmas në "Allianz Stadium". Autori i golit është sulmuesi portugez, Cristiano R
Juventusi humbet edhe Chiellinin, kërkon Bruno Alveshin nga Parma Përveç eliminimit nga Kupa e Italisë, humbja e thellë në Bergamo ka pasur pasoja të rënda për Juventusin. Bardhezinjte k
Milan përmbys rezultatin ndaj Parma-s (VIDEO) Milani ka arritur të kalojë në epërsi 2-1 në ndeshjen ndaj Parmës. Golin e avantazhit e ka shwnuar Franck Kessie, i c
Super Cutrone, Milan barazon shifrat ndaj Parma-s (VIDEO) Milani ka arritur ta shënojë golin e barazimit në ndeshjen kundër Parmës, të vlefshme për Serinë A, që po zhvillohet për
Formacionet zyrtare, Milan-Parma Milani do të luajë në ‘’San Siro’’ ndaj Parmës. Kuqezinjtë do të kërkojnë fitoren edhe pse kanë mungesa të rëndësishmë n
Milan-Parma, kuqezinjtë duan 3 pikët dhe vendin e 4 Milan shpreson të ngjitet përkohësisht në vendin e katërt me në fitore kundër Parma-s. Kuqezinjtë kanë marrë shtatë fito
Berisha shpallet lojtari i ndeshjes për Lazion ndaj Parmas (FOTO LAJM) Fillimi i aventurës tek Lazio këtë sezon nuk ishte ai i duhuri për shqiptarin Valon Berisha, i cili ka zgjedhur të përfa
Gjendet i vdekur një tifoz i Lazios pas ndeshjes me Parman Një tifoz i klubit italian, Lazios, është gjetur i vdekur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes së sotme ndaj Parmas.
Lazio e Strakoshës fiton në transfertë ndaj Parmas Lazio e Strakoshës ka fituar sot në transfertë ndaj Parmas me rezultatin 0-2 në "Stadio Ennio Tardini". Pjesa e parë
Shefi i arbitrave: Kemi dy gabime të mëdha në ndeshjen Inter – Parma Shefi i gjyqtarëve Marcelo Nichi ka thënë se Gianluca Manganiello ishte fajtor që e injoroi protokollin e VAR dy herë gj
Nerazzurrët përsëri pa Icardin, formacionet zyrtare Inter-Parma Interi do të përballet me Parmën, në "San Siro" ndeshje kjo e vlefshme tre pikë në Serie A. Interi vjen pas një fito
Ronaldo nuk shënon, Juventus fiton minimalisht ndaj Parmas (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Parmën në “Ennio Tardini”, në një natë ku Cristiano Ronaldo përsëri dështoi ta realizojë golin deb
Juventus sërish në epërsi ndaj Parmas (VIDEO) Juventus ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Parmas në " Ennio Tardini". Ai që ka shënuar këtë herë është Matuidi në
Parma barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Parma ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Juventusit në "Ennio Tardii". Ai që ka shënuar është Gervinho që ka real
Ka gol në ndeshjen Parma - Juventus (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Parmas në "Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është Mario Mandzukic në minutën e 2
Ronaldo kërkon të shënoj golin e parë, formacionet zyrtare: Parma - Juventus Juventus do të luaj sonte në transfertë ndaj Parmas në stadiumin "Ennio Tardini". Zonja e Vjetër do të kërkoj përsër
Incident në Parma, tifozi i hidhet Ronaldos (VIDEO) Tifozët e futbollit njihen për çmenduritë e tyre të panumërta. Por kur bëhet fjalë për lojtarin e zemres ndonjëherë
Gervinho pranë zyrtarizimit te Parma Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Romës, Gervinho, pritet t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore te Parma. Sulmuesi nga Br
Hiqet penalizimi i pikëve për Parman në sezonin e ri të Serie A Tashmë është bërë zyrtar vendimi i Gjykatës së Apelit për çështjen “Parma”. Klubi italian u dënua me heqje të 5 pikë