999 rezultate për

paris

Shpëtoi fëmijën, mori shtetësinë dhe u fut në punë: Kjo është paga e heroit të Parisit (VIDEO) Emigranti malian i cili është krahasuar me një hero dhe ka fituar nofkën “Spider-Man i Parisit”, ka filluar një praktikë
Zbardhet misteri i heroit të Parisit (VIDEO) Është një imazh që ka trazuar Parisin dhe botën: Një djalë i ri që varet nga një ballkon i një apartamenti në katin e ka
Hoxha në Paris, kërkon mbështetje për liberalizimin e vizave Sot në Paris, Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka takuar në Pallatin d'Orsej, ministren e Çështjeve evrop
Familja e fëmijës së ballkonit në Paris falenderon Spiderman-in, babai po luante Familja e një djali të vogël në Paris që shpëtoi në mënyrë dramatike pikërisht kur po binte nga një ballkon, ka shprehur
E mira shpërblehet! Franca i jep shtetësi dhe punë emigrantit që shpëtoi foshnjen (VIDEO) Menjëherë pasi e ka shpëtuar një fëmijë që ishte varur në një ballkon të një ndërtese në Paris, 22 vjeçari nga shteti i
Emigranti kacavirret 5 kate për të shpëtuar një fëmijë, e gjithë Franca dashurohet me të (VIDEO) Një emigrant nga Mali është heroi i ditës në Francë pasi ngjiti pas asnjë lloj mbrojtje katër kate të një ndërtese të Pa
Dy të arrestuar për sulmin terrorist në Paris Dy persona të dyshuar për pjesëmarrje në veprimtaritë e një grupi terrorist u arrestuan në Belgjikë, në kuadër të hetimi
Përfaqësuesit e Buffon takim me PSG për bisedimet e kontratës Përfaqësuesit e Gianluigi Buffon kanë pasur një takim sot me Paris Saint-Germain ku kanë diskutua për kontratën e re dyv
Parisi në flakë (VIDEO) Punonjësit e sektorit publik në Francë u bashkuan me punëtorët hekurudhor në një protestë të madhe në Paris kundër refor
As Real as Barcelona, Neymar merr vendimin për sezonin e ardhshëm Neymar tani duket i gatshëm të qëndrojë në Paris Saint-Germain pas një takimi shumë frytdhënës me trajnerin e tij të ri,
E rrahën keq në 1997, pse u largua Rama drejt Parisit? Më 22 janar 1997, në mesnatë, persona të panjohur goditën dhe rrahën keq Kryeministrin aktual të vendit Edi Ramën. Ra
Thomas Tuchel: Do të më pëlqente Buffon në Paris Trajner i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel ka deklaruar se do ti pëlqente shumë që ta kishte Buffon në skuadrën e PSG.
Çështja Xhafaj, Rama kthehet me urgjencë nga Parisi? Kryeministri ndodhej sot në Paris për t’u takuar me presidentin francez, Emmanuel Macron. Por mesa duket ai ka vendos
Sulm terrorist në Paris, disa të plagosur Sulm terrorist në Paris. Një sulm terrorist ka ndodhur në kryeqytetin e Francës, Paris, ku kanë mbetur të plagosur 8 per
Sulm me thikë në Paris, ka të vdekur Një burrë ka sulmuar me thikë kalimtarët në qendër të Parisit natën e së shtunës para se të qëllohej nga policia. Kat
Parisi shet skeletin e dinozaurit për miliona euro Çdokush që ka kursyer disa miliona euro do te ketë mundësinë që ta posedojë skeletin të species unike – një dinozaur që
Zidane luan me ndjenjat e Parisit: Neymar ortaku perfekt për Ronaldon, por nuk e kemi kërkuar Zinedine Zidane në konferencën për shtyp përpara sfidës së kësaj fundjave në La Liga ndaj Celta Vigos i pyetur nga gazet
Edhe kjo këngëtare shqiptare ka gati albumin e saj të parë ndërkombëtar Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se ka lënë Shqipqrinë dhe është zhvensdosur për të jetuar në Paris. Prej andej ajo duket
"Mahniti Parisin", Rama i përgjigjet Ornela Vorpsit Artisja shqiptare Ornela Vorpsi pak muaj më parë gjatë një interviste, habiti të gjithë duke deklaruar se Edi Rama kohë
"E doja Ramën por s'ma varte", kryeministri i përgjigjet deklaratës së shkrimtares "E kam dashur Edi Ramën por ai nuk ma vari kurrë". Kjo deklaratë e artistes Ornela Vorpsi pushtoi më shpejtësi mediat