999 rezultate për

parid

"Shqipërisë s'doja t'ia degjoja emrin", Parid Turdiu rrëfen natën kur motrën e thirrën në bodrumin e Ministrisë së Brendshme Një fejesë mes dy të rinjve të dashuruar duhet të ishte gëzim, shpresë për trashëgim dhe vijim i jetës, por mori shumë j
Rrëqethëse: Si vuajta 27 vite në burgjet e Enverit, torturat barbare në Hetuesinë e Tiranës Kjo eshte historia e panjohur e Parid Deranit me origjinë nga fshati Shkjez i rrethit të Shkodrës dhe me banim në Gel
Ingrid Gjoni prezanton bashkëshortin dhe djalin (FOTO LAJM) Këngëtarja Ingrid Gjoni prej kohësh ka treguar se tashmë për të nuk ka gjë më të rëndësishme sesa familja. Ajo ka nj
Parid Cara "pro" Ndokës: Beno, me kurajë e qetësi, do dalësh me kokën lart! Ish-deputeti socialist, Arben Ndoka ka marrë gjatë këtyre ditëve edhe mbështetjen e disa prej kolegëve të tij të grupit
Deputetët e PS mbrojnë Ndreun për dhunën në Kuvend Gjatë dëshmisë në Gjykatën e Lartë, deputetët socialistë Armando Prenga dhe Parid Cara, thane se nuk kanë parë që ndaj d
I vrasin të atin, dëshmitarja e vrasjes vajza 4 vjeçare Lidhur me ekzekutimin në qytetin bregdetar të Vlorës, dëshmitarja e vrasjes është vajza 4 vjeçare, e cila pa të atin të
Mungojnë deputetët, shtyhet votimi për KLD-në Mungesa e disa deputetëve ka bërë që Kuvendi të shtyjë votimin e projektligjit për Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Sh
Ingriti dhe Paridi, një jetë si në reklama (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ka realizuar së fundmi një set mjaft interesant me të birin, Paridin, 2-vjeçar. Fotot
Rama nga Kavaja: Rilindja do ta çojë prapa diellit katragjyshin me antiplumb Është ora që ti japim mundësinë Shqipërisë të rilindë. Me këtë thirrje i është drejtuar qytetarëve të Kavajës kreu i sel
Prurjet e reja në PS, Rama prezanton Parid Carën Edi Rama prezantoi prurjen më të re në ekipin socialist për zgjedhjet e 23 qershorit, Parid Carën. Duke i nisur nga fakt
Ingridi Gjoni bëhet nënë Këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni, për të cilën ju kemi informuar më parë se priste një fëmijë, ka sjellë dje në jetë dj