999 rezultate për

pari

Zbulohen detaje: Motra tjetër e viktimave është e dashura e djalit të Përparimit Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vrasjen e dy motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi nga Përparim Ademi. K
"Dua të flas dy minuta me ty", zbardhet biseda telefonike mes Përparimit dhe Kristinës Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në zonën e Astirit në Tiranë, ku Përparim Ademi
Dalin fotot: Si Përparim Ademi festonte me 3 gratë para krimit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotot ku Përparim Ademi, autori i krimit të dyfishtë në Astir shfaqet në krah të 2 grave që vrau, Kristin
Dalin pamjet: Përparim Ademi shkon të vrasë dy motrat dhe largohet i qetë (VIDEO) Janë publikuar në emisionin Uniko të gazetarit Spartak Koka momentet kur 59-vjeçari Përparim Ademi ka hyrë në banesën e
Prej dy javësh i shtruar në spital, koronavirusi i merr jetën kritikut të artit Kritiku i artit, Astrit Lopari ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 72-vjeçar. Kritiku i artit nga Elbasani prej
Detaje: Përparim Ademi përdori djalin e vajzës së tij për të hyrë në banesë Vrasja e Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit në banesën e tyre në “Astir”, nga Përparim Ademi ndodhi përpara syve të nj
Rrëfimi tronditës i gruas së Përparimit: Ia dija lidhjet, doja që burri të ishte i kënaqur Policia Gjyqësore ka pyetur cilësinë e personit që ka dijeni për ngjarjen edhe bashkëshorten e Përparimit Ademit, Vjollc
Pas motrës flet edhe vëllai i Zhanetës dhe Kristinës: Përparimi ka patur rrjet për shitjen e fëmijëve Viti 2020 u mbyll me një ngjarje që trondi Shqipërinë. Dy motra u vranë me armë zjarri nga Përparim Ademi. Viktimat jan
Rrëfehet e motra e Zhanetës dhe Kristinës: Lindën 10 fëmijë me Përparimin dhe i kanë shitur në Selanik Një ngjarje e rëndë tronditi Shqipërinë më 31 dhjetor. Përparim Ademi vrau me armë zjarri dy motrat Kristina Bardhin dhe
Vrasja e motrave në Astir, zbulohet burri për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën Dalin detaje tronditëse nga vrasja e dy motrave në zonën e Astirit në Tiranë. Raportohet se Përparim Ademi ishte i lidhu
Këto janë fjalët e para të Pochettinos si trajner i PSG-së Sot dhe zyrtarisht, skuadra e Parisit e ka prezantuar trajnerin e tyre të ri e që është Mauricio Pochettino. Pas shka
ZYRTARE/ Mauricio Pochettino trajneri i ri i PSG-së Tashmë është zyrtare, skuadra e Parisit ka firmosur me trajnerin, Pochettino. Pas shkakrimit të tuchel ditë më parë,
Vrau të dashurën dhe motrën e saj, merret vendimi për Përparim Ademin Përparim Ademi i cili përgjaku vigjiljen e Vitit të Ri dhe ekzekutoi dy motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi në vig
Nuk flisnin për shkak të Tunës, Roberti dhe Patrisi tregojnë si u pajtuan! Për një periudhë vëllezërit Patris dhe Robert Berisha nuk flisnin me njëri-tjetrin dhe gjithmonë është përfolur se shkak
Arratia i zgjati pak, del fotoja pas arrestimit të autorit të vrasjes së dyfishtë 59-vjeçari Përparim Ademi ditën e fundit të vitit i mori jetën bashkëjetueses së tij dhe motrës së saj duke tronditur gj
Mijëra të vaksinuar në ditë, ky shtet gati ta "mposhtë" i pari pandeminë Autoritetet shëndetësore në Izrael po vaksinojnë me shpejtësi popullatën dhe ndoshta shumë shpejt ky shtet mund ta mposh
Kjo është intervista që i kushtoi Tuchel shkarkimin nga PSG Thomas Tuchel u shkarkua nga Paris Saint-Germain me shumë mundësi për shkak të një intervistë të sinqertë që u transmet
Soreca për Kushtetuesen: Arritje për Shqipërinë dhe Reformën në Drejtësi Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca, ka reaguar pas betimit të anëtarit të gjashtë të Gjykatës Kushtetuese Përpari
Neymar me të dashur të re? Njihuni me super-modelen me forma "bombastike" (FOTO LAJM) Neymar nuk po gjen qetësi sa i përket jetës private. Nga akuzat për përdhunim e deri te mos vazhdimësia e gjatë me t
Përparim Kalo betohet sot përpara Presidentit, Kushtetuesja gati Përparim Kalo, anëtari i gjashtë i emëruar i Gjykatës Kushtetuese, do të betohet sot përpara Presidentit të Republikës.