999 rezultate për

pari

Neymar i vendosur, refuzon vazhdimin e kontratës me PSG-në Ylli brazilian mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit për t’u rikthyer në Barcelonë. Ai ka kontrat
Pas festës sëbashku në Paris, ylli francez vjen në Shqipëri dhe "surprizon" Beatrix (FOTO LAJM) Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloëeen-in në Paris me dy f
Mposhtën Shqipërinë, ja çfarë shkruajnë mediat franceze (FOTO LAJM) Franca arriti që të fitonte me rezultatin 2-0 përballë Shqipërisë në ndeshjen mbyllëse për eliminatoret e Kampionati Eur
E thyen ligjin hapur, VIP-et shqiptare që rrezikuan burgun në Paris (FOTO LAJM) Edhe pse shumica nuk janë të vetëdijshëm, në fakt të bësh foto në kullën Eiffel natën, kur dritat janë ndezur është e nd
Bëhuni gati për te parukjerja, pasi të shihni modelin e ri të Bella Hadid (FOTO LAJM) Prej disa ditë modelja e njohur Bella Hadid ndodhet në Paris. Gjatë qëndrimit në kryeqytetin francez, ajo është shfaq
Klani i Peqinit dhunon vajzat shqiptare në rrugët e Parisit: I lidhin me zinxhirë Të dëbuar nga kryeqyteti rreth dhjetë vjet më parë, mafiozët shqiptarë me metoda super të dhunshme po përpiqen të rindër
I pari në listë për Kryeprokuror, kush është Olsjan Çela i dosjeve të "bujshme" KLP nxorri ditën e sotme renditjen finale për kandidatët për pozicionin e Kryeprokurorit ku renditi Olsjan Çelën si të p
Rrugët mbushen plot me prostituta, digjen me cigare dhe rrihen: Si funksionon banda e shqiptarëve në Paris Qytetetarët e Parisit i janë nënshtruar një peticioni përsa i përket goditjes së një bande shqiptare për prostitucion.
Tensione në Paris, Vuçiq u përplas me Thaçin në prani të Macronit? Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka ndarë detaje nga takimi që ka pasur në Paris me presidentin e Republikës së K
Gara për Kryeprokuror, KLP nxjerr renditjen finale Klp ka nxjerrë renditjen finale për kandidatët për pozicionin e Kryeprokurorit. KPL ka renditur Olsjan Çelën si të parin
131 viktima nga sulmi terrorist në Francë, Parisi kujton sulmin e 2015 (FOTO LAJM) Një plagë ende e hapur, jo vetëm në Francë, ajo e sulmeve të nëntorit të vitit 2015 në Paris. Përballë sallës së koncert
Vuçiç: Franca dëshiron zgjidhjen e nyjës së Kosovës Është e qartë se Franca dëshiron të zgjidhë nyjën e Kosovës dhe se dëshiron që Evropa, dhe vetë Franca, të luajnë një ro
Pa prit pak! Unaza që i vodhën në Paris është ajo që mban Kim Kardashian? (FOTO LAJM) Motrat Kardashian kanë prezantuar së fundi reklamën e tyre për Koleksionin e ri “Diamonds” të parfumeve të KKW. Kim,
Po shënon rregullisht, PSG merr vendim për Icardin I kanë mjaftuar vetëm 10 ndeshje në të cilat ka shënuar 9 gola, 5 në kampionat dhe 4 në Champions për të fituar zemrat e
"I pari dhe i fundit", "Luzja" bën rrëfimin epik për lidhjen e saj të parë (VIDEO) E ftuar ditën e djeshme në emisionin “E diell” ishte aktorja e njohur e humorit, Renada Caci. Ajo është bërë e famshm
Brest-PSG, formacionet zyrtare: 'Parisienët' pa Mbappe dhe Neymar (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brest dhe Paris Saint-Germain Sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe,
Ferdinand tregon vizitën në shtëpinë e Ronaldos: I pari që investoi për fizikun, gjeta 10 veta në dhomë Rio Ferdinand ka kaluar një kohë të konsiderueshme me Kristiano Ronaldo, teksa të dy kanë qenë pjesë e Mançester Junajtu
Liverpool po mendon Mbappen Sulmuesi i rrezikshëm francez mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në verën e vitit 2020 Kylian Mbappe është një
Neymar rekord negativ me PSG-në, më shumë i lënduar se në fushë Një statistikë e gjeneruar nga “Opta”, sqaron në mënyrë perfekte vështirësitë me të cilat është përballur ylli brazilian
Shkarkimi i prokurorit Kulluri, reagon Salianji: U përdor nga Rama KPK shkarkoi sot nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri. Arsye për shkarkimin e tij u bë pasi aku