999 rezultate për

paraqitet

Formacionet zyrtare: Belgjik - Egjipt Belgjika dhe Egjipti do të luajnë sot miqësoren e tyre në "King Baudouin Stadium" të Brukselit. Në këtë ndeshje nuk
Deputeti i LDK-së nuk paraqitet në gjykatë Në gjykimin e Naser Osmanit dhe shtatë të akuzuarve të tjerë rreth privatizimit të fabrikës “FAN” në Podujevë, është ndë
Me pranga në duar e makinë policie, Saimir Tahiri paraqitet në Gjykatë Ditën e sotme Saimir Tahiri është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Gjatë seacës pritet riverifikimi i masës
Rama flet për vettingun: Gjykatës e politikanë do të japin llogari Në një takim tek Amfiteatri tek liqeni artificial, Kryeministri Edi Rama, ka folur edhe një herë për Vettingun që po bëh
Allegri paraqitet i qetë: Kemi pasur edhe më shumë vështirësi, do bëjmë historinë Në vigjilje të Inter-Juventus, Masimilliano Allegri u prononcua me tone të qeta për derbin e Italisë kundër Interit, që
Gruevski i detyruar të paraqitet në gjykatë për 4 ditë me radhë Javën e ardhshme vazhdojnë gjykimet mbi lëndët e Prokurorisë Speciale. Ish-kryeministri Nikolla Gruevski do të paraqitet
11-vjeçari i rrëmbyer paraqitet në polici, ja detajet Policia e Kosovës bën të ditur se i mituri E.T., i rrëmbyer mbrëmë në qytetin e Shtimes është paraqitur rreth orës 00:15
Shefi i AKI-së nuk paraqitet para Komisionit Hetimor, pse i injoroi? Drejtori i AKI-së, Driton Gashi, nuk ka ardhur për të raportuar në komisionin parlamentar që mbikëqyr punën e kësaj Agje
Vdekja misterioze e 13-vjeçares në Fushë-arrëz: Nuk ishte prekur nga fruthi Ditën e djeshme në Fushë-Arrëz humbi jetën një vajzë vëtëm 13-vjeçare. Ndërkohë me urgjencë janë tranpostuar 3 fëmij
5 barërat për 5 llojet e kokëdhembjes Barëra natyrale, Të zgjedhura Ka kokëdhembje të ndryshme, mirëpo të gjitha e kanë një gjë të përbashkët – janë të p
Mori një dëmtim në brinjë, Strakosha paraqitet në qendrën mjekësore të Lazios (FOTO LAJM) Thomas Strakosha, portieri i Lacios, është paraqitur pasditen e sotme në klinikën Paideia të ekipit lacial. 22-vjeça
Nxënësit rrezikohen nga sëmundjet prej tualeteve të papastërta në shkollë Papastërtia në tualetet e shkollave në shumë raste është burim i baktereve dhe infeksioneve të ndryshme tek fëmijët. Si
Dëbora bllokon veriun e Shqipërisë, si paraqitet situata në Kukës Veriu i Shqipërisë vazhdon të jetë i bllokuar nga reshjet e daborës të cilat nisën mbrëmjen e së hënës. Deri në këto
Nuk paraqitet në gjykatë, "supermashtruesja" mashtron për Shën Valentin Klodiana Kuqi ditën e sotme duhej të paraqitej para togave të zeza, por nuk kjo gjë nuk ka ndodhur. Mësohet se ajo ka
Fituesi i 157 milionë frangave kujtohet të paraqitet pas një muaji Më 19 dhjetor 2017, një lojtar i lotarisë “EuroMillions” në Zvicër fitoi 157 milionë franga. Djaloshi me fat është paraq
Partizani nesër miqësoren e radhës, ja si paraqitet situata Partizani vijon përgatitjet në fazën përgatitore të dimrit, në qytetin turk të Antalias. Krahas futbollistëve të përzgje
Pse kufiri i Kosovës me Serbinë paraqitet me vizë të ndërprerë në harta? Kufinjtë mes shteteve nëpër harta janë të paraqitura në mënyra të ndryshme, ekzistojnë shpjegime se pse disa kufinjë jan
Një i dyshuar për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit paraqitet vullnetarisht në polici Edhe një tjetër i dyshuar për ngjarjet e 27 prillit në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, nga tetë prej tyre që ishin
McGregor në telashe me gjykatat, rrezikon edhe burgun Luani i pamposhtur i arteve marciale, irlandezi i njohur Conor McGregor, duhet të paraqitet në gjyq pasi e ka anashkalua
Real Madrid dhe dëshira për De Gean, ja si paraqitet situata për arritjen e marrëveshjes Real Madrid rikthen vëmendjen tek portieri i Manchester United David De Gea, për të cilin po përgatitet të ofrojë 63 mil