999 rezultate për

paraqitet

Si paraqitet situata në spitalet Covid? Kaq pacientë janë në terapi intensive dhe të intubuar Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se numri i pacientëve që po trajtohen në dy spitalet Covid është rritur në krahasim
188 raste të reja në Kosovë, si paraqitet situata e të infektuarve Koronavirusi u ka marrë jetën gjatë 24 orëve të fundit 12 persona në Kosovë, raportojnë autoritetet shëndetësore, duke e
Rritet numri ditor i të shëruarve, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Ditën e djeshme Kosova shënoi 12 vdekje të tjera si pasojë e koronavirusit dhe 190 raste të reja, duke quar në total num
Zgjerohet harta e infeksioneve në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot një humbje jete dhe 135 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Aktuali
Shtohen shifrat, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se numri total i rasteve pozitive është 8.799 raste nga 37.411 pe
Rreth 4 mijë raste aktive, si paraqitet situata e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut Gjatë ditës së djeshme u regjistruan 241 raste të reja me koronavirus nga 1.700 testime, me çka numri i përgjithshëm i p
Përkeqësohet situata, si paraqitet gjendja e të infektuarve në dy spitalet COVID Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 3 persona si dhe kanë testuar pozitiv 99 persona. Situata paraqitet serioz
Rëndohet situata tek Infektivi, si paraqitet gjendja e pacientëve Ditën e sotme, bilanci i vdekjeve në vend u shtua me 4 ndërsa ai i infeksioneve me 85. Vijon të ketë shtrime të reja
Rëndohet situata tek Infektivi, si paraqitet gjendja e pacientëve Teksa shtohet me 82 numri i të prekurve në vend, vijon dhe shtimi i rasteve në spitalin Iinfektiv. Ministria e Shende
Mbi 100 pacientë në Klinikën Infektive, si paraqitet situata e të infektarve në Kosovë Drejtoresha e Klinikës Infektive, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se në këtë klinikë janë 110 persona, prej tyre gjashtë jan
Bilanci: Shkon në 42 numri i viktimave, si paraqitet situata e COVID 19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga koronav
Si paraqitet situata në Itali? Dalin të dhënat e fundit Autoritetet përkatëse në shtetin fqinj, bënë me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 18 persona. Sipas të dh
Pesë pacientë në gjendje të rëndë, si paraqitet situata në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të QKUK-së, po trajtohen 79 pacientë. Prej tyre 65 raste janë me COVID-19. Sipas raportit 5 pre
Shtohet numri i pacientëve që fituan betejën, por si paraqitet situata tek Infektivi Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 50 raste pozitive me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 13
Ish-deputeti bën denoncimin e fortë: Si Rama po ndryshon Kushtetutën që të fitojë sërish zgjedhjet "Rama po përpiqet që në zgjedhje të mos lejojë Opozitën të paraqitet e bashkuar..." Ish-deputeti i Partisë Demokratik
ARRSH: Si paraqitet situata në aksin Elbasan-Librazhd? Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) ka reaguar së fundmi lidhur me situatën në të cilën ndodhet aksi Elbasan-Librazhd.
Dhjetra raste të reja dhe sot, si paraqitet situata e COVID 19 në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut ka shënuar 87 raste të reja me koronavirus. Prej tyre, 41 janë në Shkup, 12 në Kumanovë, 16 në Shtip,
Katër në terapi intensive, si paraqitet gjendja e pacientëve tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se pavarësisht se ka pasur pacientë që kanë lënë spitalin infektiv të shëruar,
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
Sot vetëm tre raste të reja, si paraqitet situata e të infektuarve në Kosovë Në Klinikën Infektive të QKUK-së, sot janë duke u trajtuar 11 pacientë prej të cilëve 7 janë me coronavirus. Sipas nj