999 rezultate për

papers

Skandali "Panama Papers", reagon presidenti i FIFA-s Pasi u lakua në listën e zezë të "Panama Papers", presidenti i FIFA-s ka reaguar menjëherë. “Jam i përqendruar dhe n
A është "Panama Papers" Lufta e Tretë Botërore? Albeu.com - Ndërsa dokumentet e dala nga Panamaja po shkaktojnë një tërmet moral, financiar dhe ligjor në botë, shumë nj
Çfarë janë "Panama Papers" dhe pse ato kanë rëndësi? "Revista prestigjoze "The Economist", në një shkrim të sajin shpjegon së cfarë janë saktësisht "Panama Papers", skandali
"Panama Papers" përfshin në skandal edhe kreun e ri të FIFA-s Skandali i ‘Panama Papers’ ka prekur edhe kreun e ri të FIFA­s, Xhani Infantino. Mediat britanike shkruajnë se nga "p
"Panama Papers", GFI did not allow Competition Authority to investigate The Competition Authority has tried to investigate the sale of the fuel concession, but the GFI company, registered in a
Kryeministri i Islandës dorëhiqet pas skandalit të "Panama Papers" Kryeministri i Islandës, Sigmunder David Gunlauggson, ka dhënë dorëheqje dy ditë pasi u zbulua se ishte i përfshirë në s
Ministri i Financave, zbulon “emrat” e tjerë të lidhur me Panama Papers Ministria e Financave pret zyrtarizmin e shkeljeve që kanë bërë emrat e personave shqiptarë dhe kompanive që punojnë kët
Inter dhe Seedorf të përfshirë në skandalin "Panama Papers" Lista e atyre që akuzohen se kanë tentuar të fshehin të ardhurat në Parajsën Fiskale është zgjeruar pas Messit dhe Miche
"Panama Papers", ja emrat e parë nga Serbia Rrjeti për hulumtimin e krimit dhe korrupsionit në Serbi, KRIK, ka publikuar sot emrat nga Serbia që përfshihen tek “Dok
Ja liderët botërorë të përfshirë në skandalin "Panama Papers" (FOTO LAJM) "Panama Papers" po trondit mbarë botën. Dokumente të publikuara në një rrjet për 214 mijë kompani që kanë fshehur paratë
Zyrtarë nga Kosova, Shqipëria e Maqedonia të përfshirë në skandalin e "Panama Papers" Projekti për Raportimin mbi Krimin e Organizuar dhe Korrupsionin (OCCRP) pritet të nxjerrë brenda dy javësh informacione
Skandali i "Panama Papers", Islanda ngrihet në këmbë kundër kryeministrit (FOTO-VIDEO) Skandali i “Panama Papers” po jep reagimet e para në të gjithë botën. Mijera islandezë kanë dalë të protestojnë në k
Barcelona mbron Messin për skandalin e “Panama Papers” Ekipi i Barcelonës ka shprehur shqetësimin lidhur me skandalin “Panama Papers” dhe raportimet që e lidhin këtë skandal m
"Panama Papers", flet themeluesi i firmës "Mossack Fonseca" Lidhur me skandalin botëror të fshehjes së të ardhurave në Panama ka reaguar edhe një prej themeluesve të firmës ligjore
“Panama Papers”, autoritetet nisin hetimet Sipas mediave panameze thuhet se autoritetet e vendit amerikanoqendror do të nisin hetimet për skandalin e “Panama Paper
Maqedonia është në listën e skandalit ”Panama papers” Bota financiare është tronditur nga skandali i radhës, tashmë i quajtur si ”Panama papers”, ku mbi 11.5 milionë dosje, q
Albania involved in the "Panama Papers" scandal A worldwide scandal is the main headline of all media today. The Israeli Newspaper, "Haaretz", is one of the main media
Pirlo: Me Juven vite të shkëlqyera, me Milanin të papërsëritshme Andrea Pirlo ka mbushur 35 vjeç, por motivimi për të qenë edhe një herë të fundit protagonist në Kampionatin Europian, ë
Aksident me 4 të plagosur në autostradën Shkup-Tetovë Një gostivaras 27-vjeçar B.I. mëngjesin e sotëm rreth orës gjashtë në autostradën Shkup – Tetovë afër mbikalimit Dobar k
10 baret më të mira në lartësi (FOTO LAJM) Nëse keni menduar se pamja nga tarraca e pijetores tuaj lokale ëshë e mirë atëherë, pritni derisa t’i shihni këto bare n