999 rezultate për

paok

Dortmundi pa yjet kundër Paok-ut të Kaçes PAOK-Borusia Dortmund do të jetë një nga sfidat më të nxehta të javës së dytë të fazës në grupe për Ligën e Europës. Në
Kace: E kemi në dorë kualifikimin me PAOK-un Ergys Kaçe është kthyer në lider te skuadra e PAOK-ut duke marrë përgjegjësitë për humbjen e ndeshjes së parë eliminator
Paok365: Kaçe nuk duhet të largohet Faqja sportive “Paok365.net”, e dedikuar tërësisht ecurisë së klubit bardhezi, u rekomandon drejtuesve më të lartë të sk
Ergys Kace drejt kampionatit portugez (FOTO LAJM) “Planeta Desportivo” e cila ka hartuar një listë me emra premtues por njëkohësisht edhe të lirë, duke ndërtuar një forma
Ergys Kaçe, më i miri i sezonit te PAOK-u Ergys Kaçe është padyshim një ndër lojtarët kryesor të ekipit të PAOK-ut në Greqi. Mesfushori shqiptar është po ashtu id
Shijoni super-golin e Ergys Kaçes (VIDEO) Në kampionatin grek, mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe ka shënuar golin e avantazhit për skuadrën e tij PAOK
Ndeshja ku shënoi Kaçe hetohet për trukim (VIDEO) Një ditë para ndeshjes së rëndësishme në Europa League, PAOK-u është vënë në qendër të dyshimeve për paracaktim rezultat
Kaçe shënon në Greqi, PAOK-u merr kreun (VIDEO) Ergys Kaçe ka shënuar një gol mjaft të rëndësishëm në fitoren e PAOK-ut 2-1, me Atromitos. Mesfushori i përfaqsueses
PAOK-u i Ergys Kaçes mundet 2-0 nga Guingamp (VIDEO) PAOK-u i Ergys Kaçes bie (2-0) në Francë përballë Guingampit. Grekët nuk mundën të nxirrnin një rezultat pozitiv teksa p
PAOK-u i Kaçes, ndal Interin PAOK-u dhe Interi janë ndarë në barazim 0-0 në miqësoren e luajtur në Selanik. Ndeshja ishte shume e vakët, dhe raste
Kaçe "çmend" Besiktas-in, japin 1.2 mln euro Klubi i famshëm turk, Besiktas, është gati të japë mbi dy milionë euro për të blerë kartonin e futbollistit të Kombëtare
Greqia me dy shqiptarë në "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Dy shqiptar të tjerë do të udhëtojnë drejt Kupës së Botës Brasil 2014. Bëhet fjalë për himariotin Sotir Nini që luan me
Shënon Lila, por fiton Paok-u i Kaçes Andi Lila mundi të shënojë në ndeshjen e fundit të kampionatit grek, pikërisht në derbin shqiptar me Paok-un e Ergys Kaç
Ergys Kaçe rifiton tifozët dhe Paok-un Një ndeshje për të rifituar zemrat e tifozëve të PAOK-ut. Kaq i mjaftoi Ergys Kaçes, i cili zhvilloi një 90 minutësh spe
Kaçe pranë Lazios, "sponsor" ndihmësi i De Biasit Lazio interesohet për Ergys Kaçen. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare është në planet e skuadrës romane. Mësohet se Dr
Kaçe do të ndihmojë kombëtaren e Shpresave Kombëtarja shpresa kërkon ndihmën e lojtarëve të kombëtares së parë për të mos dalë pa pikë në ndeshjet eliminatore të E
Mungon oferta e duhur për Ergys Kaçen Ergys Kaçe mbetet kryefjala e merkatos në dalje për skuadrën e PAOK-ut. Edhe pse disa ditë më parë u fol për një interes
Marrin fund vuajtjet, Kaçe rikthehet te PAOK Përfundon saga e vuajtjeve për mesfushorin shqiptar, Ergys Kaçe që pas fotos me fanellën ku shfaqej logoja e UÇK-së, u p
Kaçe i kërkon falje serbit të PAOK, rikthehet në skuadër "I lumtur që rikthehem në skuadër". Ky është mesazhi që ka lëshuar dje Ergys Kaçe në mediat greke. Sipas "metrosport.gr"
PAOK, trajneri në krah të Ergys Kaçes Ndërsa Ergys Kaçe po vuan presionin e madh në Greqi si pasojë e fotografisë me fanellën e UÇK-së që po trazon edhe karri