999 rezultate për

panorama

Rrëfehet motra e Manajt, në Shqipëri pëlqen Berishën Alvi është motra e madhe dhe e vetmja e talentit të Interit, Rei Manaj. 22-vjeçarja në një bisedë për “Panorama Sport” k
Militanti i ISIS lirohet nga akuza pasi shfaqi probleme mendore Prokuroria pritet që ta mbyllë cështjen e Julian Celës, pasi akuzohet se kishte tentuar të shkonte në Siri për të luftua
Tifozët kërkojnë biletat që iu kapën Ballistit, mblidhen para Policisë Dhjetëra tifozë shqiptarë të kombëtares janë grumbulluar përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës dhe kërkojnë lirimin
Fajin e ka Volteri Prej vitesh, në mbarë plan etin, ekologjistët po i bien kambanës së kushtrimit lidhur me zhdukj
(S')ka problem Kriza greke e ka tronditur Europën, madje ka shqetësuar deri edhe Presidentin amerikan. Sipas disa sondazheve
Ish punonjësi ngujohet tek KLD për ta rikthyer në detyrë Një protestë e pazakondtë është kryer dje nga një ish punonjës i cili është ngujuar në KLD, duke kërkuar që ta kthejnë n
Karikatura e diplomacisë sipas Blushit Para disa ditësh, deputeti Ben Blushi, njëherësh dhe anëtar i Komisionit të Jashtëm në
Udhëtim në Kubë, rikthim në adoleshencë! Pirro ishte nga të paktët studentë të Tiranës që dinte spanjisht Ishte në Fakultetin
Menteshat U bënë gati dhjetë ditë që përpiqem të kuptoj mekanizmin e asaj ngjarjeje të paz
Krejt të pambrojtur... Në epokën e sotme, kur shkenca po përparon rrufeshëm, madje aq rrufeshëm saqë përplas
Trap Më duhet, ende pa hyrë në temë, të bëj një sqarim tejet të nevojshëm pë
Misioni i pamundur i dekriminalizimit Nuk jam në dijeni të hollësishme për marrëveshjen pozitë-opozitë lidhur me ç&e
Doshi e të tjerë në ekuacionin e ri politik Çfarë po ndodh, pyesin shumë veta këto ditë. Pyesin jo vetëm njerëzit që thjes
Ndëshkime dhe brenda OSHEE-së Aktiviteti cilësisht intensiv por jo vetëm i tillë i qeverisë në mbështetje të OSHEE-
Çfarë nuk tha Ben Blushi Pse shkrimi i Blushit pati në rrjetet sociale kaq efekt, pyeta veten dje në mbrëmje. Ai dhe një shkr
Veriorët Gjatë përkthimit të një libri, tek kërkoja një fjalë në “Fjalorin e gjuhës
Media, si karikaturë e fjalës së lirë! Media britanike nuk e shfaqi faqen e parë të “Charli Hebdo” në numrin e parë pas tragjedisë ku
Në fillim të merremi me oborrin tonë Ngjarjet e Parisit nxitën diskutime, reflektime, debat në gjithë botën, dhe afërmendsh në
Burg për sistemin apo për njerëzit Mendoj se nuk duhet të na shpëtojë një kontradiktë e Kryeministrit kur flet më një an
Fjala e gomarit Sa shpesh është folur, flitet e do të flitet për gomarin jo vetëm në Shqipëri e n&eum