999 rezultate për

pamjet

Jashtë pritshërive, "Lamborghini" nxjerr pamjet e super jahtit luksoz (FOTO LAJM) Gjiganti italian i automjeteve “Lamborghini”, ka publikuar projektin e një jahti super luksoz, me një vlerë 2.7 milionë
I organizuan ditëlindjen surprizë, Adrola Dushi ndan pamjet nga festa e "çmendur" (FOTO LAJM) Me momentet më të bukura nga ditëlindja, Adrola Dushi ka vendosur t’i dedikojë disa fjalë shoqes së saj të ngushtë, Kris
Dalin pamjet e para të Land Roverit të ri, duket i "frikshëm" (FOTO LAJM) Firma britanike për prodhimin e makinave, Land Rover, ka lansuar modelin e ri ‘Discovery’, i destinuar për vitin 2020.
Ekzekutimi i dy biznesmenëve, dalin pamjet e arrestimit të të fortit në Laç (VIDEO) Mesnatën e djeshme në zonën e Astirit u vu në pranga një nga pjesëtarët e grupit kriminal që vranë me armë zjarri mbrëmj
SKANDAL/ Dalin pamjet e një çifti duke bërë s*ks në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara Momentet intime të një çifti në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara janë bërë virale në internet orët e fundit, duke
Përplasje me thika në mes të Prishtinës, dalin pamjet (VIDEO) Një përleshje me thika ka ndodhur ndërmjet disa personave në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, ku një person ka mbetur
Shpërthimi i fuqishëm "ndez" qiellin, dalin pamjet (VIDEO) Një shpërthim i madh ka shkaktuar panik në Iran. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në një pranë kryeqytetit Tehran, në
Me Albanin në makinë, Çiljeta publikon si asnjëherë pamjet me partnerin (VIDEO) Lidhja e Çiljetës dhe Alban Hoxhës dihej prej kohësh nga publiku, por çifti kanë qenë disi të rezervuar për mediat. V
Dalin pamjet e grabitjes së postës tek ish-sheshi "Shqiponja" (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga grabitja e një poste pranë ish-sheshit "Shqiponja". Në postë u grabitën rreth 5 milionë
Zbardhen pamjet e atentatit në Laç: Si u ekzekutuan dy biznesmenët e njohur (VIDEO) Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin e 30 mat në Laç ku u ekzekutuan dy biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Gjergji.
Dalin pamjet, momenti kur "Policia" qëlloi për vdekje dy biznesmenët (VIDEO) Ky është momenti i eleminimit të dy biznesmenëve në Laç, ngjarje e ndodhur në 30 maji në hotelin A&A në autostradën Laç-
Kërcimi i çiftit dhe lotët e Ledionit, Sara publikon pamjet nga dasma madhështore (VIDEO) Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë pamje nuk doli deri vonë. Por ish
Pamjet e rënda bëhen virale, burri vret tjetrin me dy plumba nga pas shpine (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brooklyn, SHBA. Një person ka qëlluar dikë tjetër teksa ky i fundit po lante makinën.
Dalin pamjet, si nipi i hasmit sinjalizoi autorët që ekzekutuan Hekuran Billën (VIDEO) 22-vjeçari Sebastian Mali u vu në pranga gjatë ditës së sotme, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Hekuran Billë
Gaz Paja ndan pamjet e ëmbla me të birin, por çfarë nuk shkon me ninullën (FOTO LAJM) Aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij bukuroshe, Ira në tetor të vitit të kaluar u bënë p
Dhjetra ushtarë të vdekur, nuk u shkrep asnjë armë: Pamjet e përplasjes së çuditshme Kinë-Indi 20 ushtarë indian dhe dhjetra ushtarë kinezë vdiqën gjatë një përplasjeje të hënën në Kashmirin jug-lindor, një zonë e k
Zbardhen pamjet, momenti kur policia sekuestron "thesin" me euro në Portin e Durrësit (VIDEO) Dalin pamjet e sekuestrimit të miliona eurove në Portin e Durrësit. Në video duket momenti kur policia nxjerr nga ura
"Mëngjes i shenjtë", Rama nis ditën me pamjet nga Kisha e Shna Ndout (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vendosur qw ta nisw ditwne sotme me njw video nga nisja e peligrinazhit ne Kishen
Dalin pamjet, si u arrestua 28 vjeçari që i vuri tritolin lokalit në Tiranë (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një 28-vjeçar në Tiranë i cili akuzohet se i ka vënë një lokali një sasi lënde shpërthyese, ng
2 llojet e vajzave në të njëjtat foto, pamjet qesharake që fshehin një "sekret" (FOTO LAJM) Termi “dikotomi” nënkupton ndarjen në 2 pjesë të sjelljeve. Mendimi ‘dikotom’ është tipik për trurin e njeriut. Ajo n