999 rezultate për

pamjet

Dalin pamjet, ky është 10-vjeçari që u përplas për vdekje nga ambulanca në Kakavijë (FOTO LAJM) Një 10 vjeçar nga Lezha humbi jetën tragjikisht sot në Kakavijë, aty ku me mijëra shqiptarë presin në rradhë për të kalu
Dalin pamjet: Si u përplasën anijet ushtarake greke dhe turke në Egje (FOTO LAJM) Një konfrontim i drejtpërdrejtë midis anijeve luftarake të Turqisë dhe Greqisë ndodhi në ujërat në lindje të ishullit të
Pentagoni publikoi pamjet zyrtare ku duken UFO-t, krijohet Task-Forca (VIDEO) Pentagoni po krijon një task forcë të re për të hetuar UFO-t që janë pikasur nga avionë të ushtrisë amerikane. Zëvend
Trajtohen 114 pacientë, dalin pamjet nga spitali COVID 2 (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka postuar pamje nga ambie
Fshehur në një garazh, dalin pamjet nga arrestimi i autorëve në Tushemisht (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar momentet e arrestimeve të bujshme pasditen e djeshme në Tiranë, ku në zonën e Freskut u k
Brataj nxjerr pamjet prekëse dhe bën apelin e fortë (FOTO LAJM) Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skender Brataj, ka postuar disa fotografi ngjethëse, për të treguar rëndësinë që ka respekt
Pamjet emocionuese, shfaqen delfinë në Gjirin e Ftelesë (FOTO LAJM) Në ujërat e Gjirit të Ftelesë, në kanalin e Korfuzit, afër Ksamilit janë parë të notojnë delfinë. Të renditur të tret
Dalin pamjet! Turqia dërgon 25 anije ushtarake përballë ishujve grekë (FOTO LAJM) Situata mes Turqisë dhe Greqisë vazhdon të jetë e tensionuar. Dy vendet kanë mosmarrëveshje për shkak të pretendimev
Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, dalin pamjet nga aksioni i RENEA-s (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga arrestimi i bujshëm ia utorëve të dy vrasjeve të bujshme në Elbasan. Xhuljano Hoxha dhe
Sulmi me armë në Tushemisht, dalin pamjet e autorëve (VIDEO) Mëngjesin e sotëm, dy persona kanë qëlluar drejt një hoteli në Tushemisht si një mesazh për pronarin. Ndërkohë kanë d
E moshuara luan piano mes rrënojave dhe kaosit të shkaktuar në Beirut, pamjet bëhen virale (VIDEO) Kaosi do të ishtë fjala e duhur për të përshkruar skenën në shtëpinë e Abboud Melki në Beirut të mërkurën në mbrëmje. Mo
Momenti dramatik, shpërthimi në Beirut i ndërpret çiftit gëzimin e dasmës (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e së martës në kryeqytetin e Libanit. Për pasojë të paktën 30 persona kanë
Iu lut për mëshirë, dalin pamjet e papublikuara nga vrasja e George Floyd Pamje nga kamerat në trupat e dy policëve që akuzohen për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd janë publikuar nga tabl
Upss! Vjehrra i prish dasmën nuses, pamjet po bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Rivaliteti mes nuses e vjehrrës nuk ka as moshë, fe dhe as kombësi. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kaliforni t
Video më virale e momentit, çifti ha e pi pa e larguar maskën nga goja (VIDEO) Një çift në moshë të mesme u filmua duke ngrënë vakt ushqimor e duke pirë birrë përmes maskës së vendosur. Skenat e k
Dalin pamjet, Rama jep leje për ndërtimin e një pallati 14 kate tek Parku i Liqenit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka miratuar në Këshillin Kombëtar të Territorit dhënien e lejes për ndërtimin e një kulle në zonën
"Pushtuan" rrjetin, publikohen pamjet e veçanta kur Brooklyn Beckham i propzon Nicola (FOTO LAJM) Prej 6 muajsh në lidhje me Nicola, djali i David dhe Victori Beckham ka treguar se është vërtet romantik. Brooklyn "p
Martohet "Gymysh", dalin pamjet nga dasma e aktores turke (FOTO LAJM) Aktorja turke Songul Oden e njohur me emrin “Gymysh” është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Arman B
"Këtyre u themi buzë", motra e Encës publikon pamjet duke kryer ndërhyrjen (FOTO LAJM) Ajo gëzon 91 mijë ndjekës në Instagram he të gjithë këto falë karakterit të saj. Motra e Encës është vetëm 20 vjeç dh
Dalin pamjet, kryebashkiaku i Matit ofendon keq anëtarin e këshillit: O legen! (VIDEO) Bashkitë e PS nuk gjejnë qetësi edhe pse kontrollojnë 100% të pushtetit vendor, pa opozitë dhe pa asnjë kundërshtar poli