999 rezultate për

palester

Mundi kancerin, 23-vjeçari konkuron në shfaqjet e Bodybuilding (FOTO LAJM) Ai e ka mundur kancerin dy herë dhe tani është duke frymëzuar mijëra njerëz duke ndarë udhëtimin e tij në palestër përme
Velina e Ermalit shfaqet provokuese në palestër (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në “Xin
Aurela, vajzën e vogël e lë në shtëpi, të madhen me vete në palestër (FOTO LAJM) Është një nga personazhet më karizmatikë dhe të dashur të ekranit dhe botës së muzikës, e cila përveç talentit, spikat e
Noizy i rikthehet ‘'dashurisë së vjetër'’ (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperët më të dashur për publikun aktualisht. Shpesh ai tërheq vëmendjen e medias për shkak të blerj
Eni tregon si djersitet në palestër Këngëtarja Eni Koci ashtu si edhe shumë artiste të tjera, kujdeset shumë për linjat trupore. Palestra është vendi që
JLo ekspozon të pasmet në palestër Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez tash vazhdon të mbajë linjat perfekte trupore. Tash e sa vite, Jennife
Së bashku edhe në palestër, Selena dhe Justin janë të pandarë! Çifti i famshëm që fansave u pëlqen t’u thërrasin Jelena janë fotografuar sërish bashkë edhe pse në evente të ndryshme n
Izmir Smajlaj e jep shkëndijën e radhës në palestër, kërcen në lartësi rekord Izmir Smajlaj, kampion i kërcimit së larti të kontinentit të vjetër, në salla të mbyllura vazhdon stërvitjen e tij në Ga
Në kulmin e nervave, Majlinda Bregu nxjerr inatin në palestër (FOTO LAJM) Ish-ministrja dhe ish-deputetja Majlinda Bregu mbetet një ndër politikanet më të pëlqyera nga demokratët por edhe nga so
Albana Osmani rikthehet tek ishi i saj (FOTO LAJM) Albana Osmani është një nga femrat më aktive dhe më prezentë në ekran pordhe në rrjetet sociale, por veçangazimeve për j
Shqiptarja që po sfidon Kimin (FOTO LAJM) Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasm
Pas Arianës, kështu ushtron Afrona në palestër (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, kemi parë se si bashkëshortja e Ermali ushtronte në palestër për të arritur linjat perfekte trupor
Tenderi me 7.2 milionë lekë për palestër , drejtori i Portit Pak pasi u bë publik lajmi se Autoriteti Portual Durrës do të ndërtojë në ambientet e portit një palestër ka reaguar vet
Zbulohet dokumenti, tenderi 2.7 milionë lekë i drejtorit të Portit Kilet e tepërta dhe nevoja për të patur një trup të palestruar duket se ka çuar drejtuesit e Autoritetit Portual të Durr
Ermal Fejzullahu e ka vendosur: “ Do dobësohem se s’po duroj dot veten” “I dobët, i shëndoshë” këto fjalë duket se kanë shqëruar këngëtarin Ermal Fejzullahu gjatë viteve të fundit. Në çdo
Kurrë mos i bëni këto veprime në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Vdes tragjikisht 15-vjeçari në palestër, ky është ushtrimi që i mori jetën (FOTO LAJM) Një 15-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht gjatë kohës që po ushtrohej në palestër. I riu nga Australia ka qenë duke
Piktura e Ramës në palestër, Tërmet Peçi tregon si është e vërteta Me anë të një statusi në Facebook, kryetari i bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi ka reaguar në lidhje me lajmet që qarku
Kush është "më i fortë", Ramushi apo Putini? (FOTO LAJM) Kryeministri i porsazgjedhur i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe presidenti rus, Vladimir Putin, njihen si dy persona që pë
Tifozët maqedonas rebelohen me federatën: Ne kafene dhe palestër i shitët biletat ? (FOTO LAJM) “Stadiumi i Strumicës do të jetë plot, pasi janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen kundër Shqipërisë”. Ky është lajm