999 rezultate për

paguar

Majko jep lajmin e mirë: Shqiptarët e bllokuar në kufi "e kanë hotelin të paguar" Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, ka sqaruar se 23 shtetasit shqiptarë të mbetur prej disa ditësh në kufi
Këta janë 10 lojtarët më të paguar në botë Çdo lojtarë që luan për ndonjë skuadër të njohur në futbollin profesionist fiton shumë para. Transfermarkt ka zbuluar
Nga 10 futbollistët më të paguar në Francë, 9 janë të PSG-së (FOTO LAJM) PSG dominon gjithçka sa i përket futbollit në Francë, me kryeqytetasit që nuk kanë konkurrencë, sidomos për sa i përket
LISTA/ Lojtarët dhe trajnerët më të paguar në botë (FOTO LAJM) France Football e publikon çdo vit që nga 1999-ta listën e lojtarëve më të paguar në botë dhe kjo revistë prestigjioze f
Rama propozoi kredi për të paguar punonjësit, PD: Buxheti i shtetit ka para Përfaqësuesja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje ma planin fiananciar të publikuar nga kryeminist
Koronavirusi: Për faturat e energjisë nuk do të ketë kamatë vonesa! Situata emergjente e krijuar pas bllokimit të aktivitetit ekonomik në vend, si rrjedhojë e kufizimeve në lëvizjeve për t
Datë e re ose kthim i të parave, agjencitë nga Maqedonia i anulojnë udhëtimet në Itali Kthim i parave ose datë e re për udhëtim. Një pjesë e agjencive turistike filluan të anulojnë udhëtimet e planifikuara n
10 mbrojtësit më të paguar në botë, kjo është lista Matthijs de Ligt është mbrojtësi më i paguar në botën e futbollit. Mbrojtësi i Juventusit ka një pagë prej 416,000 fu
11 lojtarët më të paguar në League 1 janë të PSG-së (FOTO LAJM) 11 lojtarët më të paguar në Ligue 1 franceze, luajnë të gjithë te Paris Saint Germain. Dominimi në fushë i ekipit kryeqy
Futbollistët dhe trajnerët më të paguar në botë Superylli i Barcelonës, Lionel Messi mban kurorën e lojtarit më të paguar në botë, ndërsa pas tij vjen ylli i Juventusit
Xhoda tregon sa u pagua për rolin e tij në "I Love Tropoja"! Ermal Mamaqi e cilësoi si një prej aktorëve më të mirë që shpesh herë kishin përputhje mendimesh në lidhje me realizimin
"Enca është paguar më shumë", akoma pa dalë filmi, plas sherri mes Xhodës dhe Ermalit (VIDEO) Këngëtarja e njohur Enca dhe aktori i humorit Irgen Çela janë dy ndër personazhet që luajnë në filmin shumë të përfolur
SKANDAL/ Zbulohen dy ndeshjet e kurdisura në La Liga, u paguan deri në 400 mijë euro Një skandal i madh ka shpërthyer në La Liga orëve të fundit. Ish menaxheri i Osasunas, Angel Vizcay ka zbuluar se skuadr
Vangjeli u mburr për fjalimet, Shehi e ironizon: A të kanë paguar? Lorenc Vangjeli ka qenë i ftuar në Opinion ku ka treguar se ka thyer rekord kur ka mbajtur 14 fjalime për në parlament.
Braçe: Basha nuk gjykohet kurrë! Të kujt janë 670 000 dollarët e paguar? Zv/ kryeministri Erjon Braçe, reagoi sot pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të pushuar akuzën e ngritur ndaj kreut
Kjo është lista e futbollistëve më të paguar në Premierligë Çështja e parave në botën e futbollit është duke u bërë temë gjithnjë e më e madhe. Qysh nga pagat e larta për futbollis
Elvana apo Enca? Ermali zbulon kush është paguar më shumë në filmat e tij (VIDEO) Elvana Gjata dhe Enca, janë dy këngëtaret që Ermal Mamaqi ka zgjedhur për filmat e tij. Në filmin “Dy gisht mjaltë”,
Elvana apo Enca? Mamaqi zbulon cilën është paguar më shumë nga artistet Producenti Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në puntatën e “Shiko Kush LUAN”. Gjatë emisionit nuk mund të anashkalohej leh
Edhe pse minutat i ka të limituara Shaqiri me pagë më të lartë se lojtarët titullarë te Liverpool (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është ndër lojtarët më të paguar në Liverpool dhe madje më i paguar se disa prej futbollistëve të pazëve
Artistët më të paguar të dekadës Forbes shpesh zbulon të dhëna interesante për shumën e parave që fitojnë të famshmit dhe personalitete nga fusha të ndry