999 rezultate për

opinion

Gazetarja ia thotë hapur se po gënjen, Xhisiela largohet nga studioja Në një intervistë live në “Opinion”, Xhisiela Maloku është shprehur se nuk është dhunuar nga djali i Rrahman Rrajas, dep
Xhisiela tensionohet në studion e Opinion: Top Channel e ka montuar intervistën Xhisiela Maloku ka qenë e pranishmë në studion "Opinion" teksa gazetarët po diskutojnë për këtë cështje. Aty, Xhisiel
Xhisiela befason me deklaratën e saj në Opinion Xhisiela Maloku e ftuar në Opinion me Blendi Fevziun është shprehur se ajo të gjitha denoncimet i ka bërë për shkak të x
Plas keq në Opinion: Të kanë dhënë 10 mijë euro për të shpifur! Mbrëmjen e kaluar në Opinion është nxehur situata gjatë një debati mes gazetarit Basir Çollaku dhe kreut të grupit parla
"Hysaj arriti të bllokonte sulmuesin vrasëtar" Napoli mori një fitore mjaftë të vlefshme kundër Torinos duke e mundur me rezultat 1-3. Në këtë ndeshje si gjithmonë
Deklarata e fortë e Sali Berishës: Ky është armiku im nga viti 1992 I ftuar në emisionin “Opinion” pas pesë vitesh e gjysmë mungesë, Sali Berisha ka treguar të vetmin armik që ka pasur ai
Opinionisti shqiptar: E kam rrogën sa dyfishi i Ramës! Olti Curri është një opinionist i cili shquhet për tipin e drejtpërdrejtë, edhe ndonjeherë edhe arrogant. Ditën e sot
Blendi Fevziu konfirmon vendimin, kontratë 5 vjeçare Blendi Fevziu e ka zyrtarizuar tashmë vendimin e tij. Ai do të vijojë të jetë në Tv Klan Për këtë ka reaguar edhe vet
Çitjane e këmishë, Rama lë pa fjalë me veshjen tek Blendi Fevziu (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmë ishte i ftuar në "Opinion" ku si rrallë herë më parë i është bashkëngjitur panelit për të d
Populizmi bajat i Ramës me Biblën dhe Ramazanin në "Opinion" (VIDEO) Kryeministri Rama ishte i ftuar mbrëmë në "Opinion" ku po flitej mbi ndihmën ndaj shtresave në nevojë, ku ndër të tjera
Rama i shkon në studio, Fevziu nis basketbollin (VIDEO) Sonte "Opinion" ka ardhur me një emision special në ndihmë të 6 motrave nga Kukësi dhe disa familjeve të varfra. Me n
Fevizu flet për mosmarrveshjen me Frangajn Drejtuesi i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu ka konfirmuar negociatat që po zhvillon për transferimin e mundshëm në To
Fevziu konfirmon zërat dhe tregon kush po e bind për të braktisur Klanin Drejtuesi i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu ka konfirmuar negociatat që po zhvillon për transferimin e mundshëm në To
Blendi Fevziu në Top Channel? Lori Hoxha i ka thënë të gjitha në 20 vjetorin e Opinion Gazetari i njohur Blendi Fevziu përflitet se do të largohet në Top Channel, pas 20-vjetësh në televizionin Klan. Ndër
Fevziu paralajmëroi dy javë më parë largimin nga TV Klan (FOTO LAJM) Blendi Fevziu duket se është duke u përgatitur për të kaluar nga Klan TV në një televizion tjetër, i cili është Top Chan
Përbuzi shqiptarët, opinionisti ironizon keq biletën 150 euroshe të këngëtarit grek Këngëtari grek Notis Sfakianakis do të vijë në Tiranë më 24 maj, në një koncert që do të mbahet për herë të parë në Pall
"Vilën e satëme, kërriç, idiot", dalin pamjet e sherrit në Opinion (VIDEO) Të ftuar në studion e "Opinion", analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në nj
Vilat e politikanëve në bregdet, Berisha komenton “sherrin” Nano-Bardhi Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
Plas sherri në Opinion, analisti sulmon gazetaren e njohur Emisioni i mbrëmshëm në "Opinion" është shoqëruar me debate të ashpra mes analistëve dhe gazetarëve. Analisti Lorenc
Lënë pas inatet e kaq viteve, Berisha shkon te Fevziu Debati kryesor i ditës ka qenë pikërisht dorëheqja e Tahirit. Ai u shfaq shumë i prekur teksa sulmoi shumë poltikanë